Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arek 1977 02 sie 2006, 11:51
Virginia napisał(a):Crash (swienie pokazane interreakcje miedzy ludzmi) niestety nie znam polskiego tytulu

Polski tytuł to "Miasto Gniewu", jakkolwiek ciężko mi się było przebić przez pretensjonalny ton kina amerykańskiego, polityczną poprawność i przewidywalność, film obejrzałem 2 razy;-) Ogólnie oceniam jako ponad przeciętny.

Natomist niekwestionowanym mistrzostwem świata ostatniej dekady jest dla mnie "Jak w niebie", tytuł oryginalny "Sa som i himmelen", reżyser Kay Pollak - miłość, pasja, życie. Polecam wszystkim!
Stworzony jestem do tego aby być i dokonać tego do czego nikt inny stworzony nie został

przez AgusiaOL 08 sie 2006, 21:59
Jak ja uwielbiam horrory :mrgreen: no poprostu....
Ale zwykle sie po nich nie boję spać po ciemku czy tam wychodzić wieczorem. Czasem widzę jakieś dziwne kształty, ale to chyba jest normalne nie? Dla kogoś kto się napatrzy ;)
Pamiętam Ring. To było dobre. Aż ciarki po plecach chodzą... Albo Cube...
Pozdrawiam :mrgreen:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć,

bo nikt za mnie nie umrze...

przez Poetka 09 sie 2006, 13:17
"Życie jest piękne" .
Żyję się z dnia na dzień. Ja umarłam osiemnastego lutego 2006 roku o 17.06.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lozsym 09 sie 2006, 13:47
Magnolia napisał(a):moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie"

"Efekt motyla" i "Vanilla sky" - napewno są inne niż wszystkie.....
....................................................
"Life is life"
.......................................................

przez p0rk 21 sie 2006, 12:27
Koyaannisquatsi - z muzyką Petera Gabriela. Ten film mnie zabił. Nigdy nie sądziłem że można oddać tyle uczuć w obrazie i dźwięku. Obejrzałem raz i nie chcę go więcej oglądac żeby nie zepsuć tego wrażenia.
No i Matrix. Oglądałem chyba z 10 razy. Jak wyszedłem z kina po premierze to się poczułem co najmniej dziwnie. Dzięki niemu wiele spraw przemyślałem i inaczej spojrzałem na świat.
I trochę nie na temat, ale skończyłem ostatnio czytać książkę "Zen i sztuka oporządzania motocykla" - rewelacja. Bardzo ciężka ale naprawdę warto. To do czego próbowałem dojść własnymi drogami, tu jest dokładnie ukazane, jak na dłoni. Polecam każdemu kto nie może znaleźć miejsca w tym stechnicyzowanym świecie. I nie ma tam wiele o Zen i motocykach :]
vanitas vanitatum, et omnia vanitas

przez passive-aggressive 21 sie 2006, 20:02
Requiem dla snu jest straszne, strasznie mnie zdołował, tak samo jak Tańcząc w ciemnościach z Bjork w roli głównej. Ktoś wcześniej pisał o Les Choristes - gorąco polecam, wspaniały film i świetna muzyka. Bardzo pozytywny film. Oczywiście Amelia - po prostu uwielbiam ten film. Warto też obejrzeć Czekoladę, od tych słodyczy od razu jest lepiej. ;) Jeśli ktoś gustuje w komediach romantycznych to Masz wiadomość. Horrorów nie oglądam. Jestem bardzo strachliwa. Po obejrzeniu Piły miałam przez miesiąc koszmary senne i poszłam do psychologa, bo myślałam że ktoś chce mnie zabić. Br..

przez neurosis78 22 sie 2006, 16:47
Wciąz powracam do "Efekt motyla" , "Miasto aniołów" , "Forrest Gump" , "Przerwana lekcja muzyki" , "Co gryzie Gilberta Grapae'a" , jest tez piękna historia miłości tylko nie pamiętam dobrze tytułu "Między niebem a piekłem"...czy jakos tak...no i "Shrek" jest nie do pobicia :D
"Lęk przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie..."

przez snaefridur 22 sie 2006, 16:54
"Nic śmiesznego"-dla mnie majstersztyk.Po obejrzeniu człowiek robi wszystko,zeby nie skończyć tak jak Adaś.
"Dzień świstaka"-urocze
"Efekt motyla"-pomaga się pozbyć tego iluzorycznego wrażenia,że gdybyśmy zrobili kiedyś coś inaczej nasze losy potoczyłyby się korzystniej
snaefridur

przez jevii 22 sie 2006, 20:10
"Shrek" jest już kultowy ;-)
Zafrapował mnie film "Eqiulibrium", ciekawe tez jest "Miasto Boga",
z komedii - "Poranek kojota" :-)

przez Marcia 23 sie 2006, 17:12
a ja uwielbiam Miasto Aniolow :)
w calej okazalosci:):)
i znow zakwitna maki i storczyki...

przez atrucha 23 sie 2006, 17:37
A propos fimów.. W połowie września wchodzi do kin "S@motność w sieci". Książka należy do moich ulubionych.. Ciekawe czy film będzie równie dobry. Widziałam kadry - Cielecka fajnie prezentuje się ;)..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Magda-27 23 sie 2006, 19:06
Czytałam, ale narazie o książce, bo samej książki jeszcze nie dorwałam ;) Warto ją przeczytać ? Pytam, bo różne opinie słyszałam.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez atrucha 23 sie 2006, 19:12
Nie ma nic milszego dla mnie niż kubek herbaty z sokiem malinowym,koc..i "S@motność.." ;) Czytałam ją kilka razy i za każdym razem robi na mnie równie mocne wrażenie ;) Przeczytaj,Madzia..

http://czat.wp.pl/zapis.html?T[page]=1&id_czata=2582
Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 11:39 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Magda-27 23 sie 2006, 20:05
Beatko skoro tak polecasz, to się chyba skuszę ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg