Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez *Wiola* 28 paź 2012, 00:42
intel, Ale mnie korci Ci dokuczyć :lol:
Moderator

Filmy!

przez intel 28 paź 2012, 11:46
Dlaczego? :D
Przecież jesteś Kobietą Inteligentną i zapewne w głebi duszy zdajesz sobie sprawę z tego co stało się z kinem....
Dziś już nikt nie nakręci "Lotu nad kukułczym gniazdem" " Ojca chrzestnego" "Taksówkarza" "Psychozy" czy "Przeminęło z wiatrm", a jeśli już, to będą to wersje dla debili z bohaterami granymi przez kolorowych raperów stylizowanych na wampiry i jawnie przyznających się do odmienności seksualnych. A role kobiece będą przyznane współczesnym kurwikom znanym z tego że są znane w MTV.
intel

Filmy!

przez amelia83 01 lis 2012, 21:53
polecam w tv, dziś o 22 10 na dwójce jeśli ktoś nie oglądał, albo chce zobaczyć po raz kolejny, jak w moim przypadku "Ogród Luizy "
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Pitu 01 lis 2012, 21:56
Fajny seans się szykuje , premiera 2 Listopada.

Zwiastun :smile:

Pitu

Filmy!

przez buka 01 lis 2012, 22:02
a ja polecam "Miłośc Larsa"

http://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82o%C5 ... 007-337532

szczególnie naszym panom którym bardzo doskwiera samotność :P a paniom ze wzgl.na rajana goslinga :pirate:

Bond tym razem pił... piwo!

no to nawet pasuje do jego proletariackiej gęby,zapewne w następnym odcinku będzie pomykał w dresiku, jo madafaka:comone:

Filmy!

przez Pitu 01 lis 2012, 22:32
buka napisał(a):
Bond tym razem pił... piwo!

no to nawet pasuje do jego proletariackiej gęby,zapewne w następnym odcinku będzie pomykał w dresiku, jo madafaka:comone:

I weź mu to prosto w oczy powiedź , pewnie reżyser by się spalił ze wstydu. :mrgreen:
Pitu

Filmy!

przez *Wiola* 01 lis 2012, 23:31
intel, Nie z powodu opinii na temat kina ;)
Moderator

Filmy!

przez Siddhi 01 lis 2012, 23:38
@*Wiola* Nie drażnij intela :nono:
Siddhi

Filmy!

przez Candy14 01 lis 2012, 23:40

padlam :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Filmy!

przez shinobi 01 lis 2012, 23:47
Candy14, prawdę napisał. ;)

Filmy!

przez frytka 02 lis 2012, 00:01
Anioły są wśród Nas

Filmy!

przez Absinthe 02 lis 2012, 01:22
amelia83, genialny film :great:
Znasz jeszcze jakieś o pokrewnej tematyce?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Filmy!

przez Adam Smith 02 lis 2012, 01:26
Ostatnio obejrzałem " Jesteś Bogiem " i jestem pod wrażeniem , polecam wszystkim :D
Adam Smith

Filmy!

przez Smutny_clown 02 lis 2012, 10:58
A ja właśnie też niedawno byłem w kinie na "Jesteś Bogiem" i mi się ten film kompletnie nie podobał. Nie wiem czy dobrym pomysłem było obsadzenie w trzech głównych rolach naturszczyków. Jeszcze Kowalczyk jako Magik ujdzie, ale reszta już niekoniecznie. No i ta historia miejscami strasznie naciągana, już jak ta żona go przyłapuje na tych kamerach ochrony... No dajcie spokój :?

Za to technicznie ten film bardzo mi się podobał, szczególnie scena otwierająca, bardzo dobre światło i montaż tego wszystkiego. Muzyka jak najbardziej na plus, przypomniały mi się stare, dobre czasy jak się kiedyś pożyczało kasety Paktofoniki echhh :)

Leszek Dawid jest dopiero raczkującym reżyserem. Poprzedni film Ki był dobry jeżeli chodzi o historię, ale bardzo słaby technicznie(szczególnie błędy montażowe i ujęcia kamery), natomiast Jesteś Bogiem było dobre technicznie, ale historia siadła na całej linii. To nie jest dobry materiał na film, żeby to nie chodziło o Magika, to ta historia w ogóle by się nie sprzedała.

Edit

Jeszcze zapomniałem dodać, że można ten film porównać do Skazanego na bluesa, też o znanym muzyku, który skończył tragicznie, ale tysiąc razy lepiej opowiedziana historia, Kot wymiata :)
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

Sortuj wg