Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez rafka 19 lip 2012, 11:24
wieczorkiem obejrzałam sobie: Pusty dom. Ładny film ;)
rafka

Filmy!

przez Adam Smith 19 lip 2012, 22:32
Ostatnio oglądałem Sin City naprawdę świetny film , świetna obsada i ten klimat ;)
I z polskich zdecydowanie moim faworytem jest " Dom Zły " uwielbiam filmy Wojtka Smarzowskiego dlatego też muszę obejrzeć " Róże z Mazur " ;)
Adam Smith

Filmy!

przez amelia83 19 lip 2012, 22:41
Tomcio Nerwica, dom zły ogladałam, świetny :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Korba 19 lip 2012, 22:59
Sin City - majstersztyk!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Filmy!

przez rafka 20 lip 2012, 12:23
wczoraj oglądałam Pisarza - z J. Deppem. Obejrzałabym ''Utalentowany pan Ripley''.
rafka

Filmy!

przez Stark 20 lip 2012, 12:31
Dołączam się do opinii że sin city rewelacja.
Poleci ktoś coś gdzie człowiek przywiązuje sie do postaci,a te giną? Lubie sie czasem dobić.
Stark

Filmy!

przez Sian 20 lip 2012, 12:32
Polecam "Różę" Smarzowskiego każdemu. To chyba jeden z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej wstrząsających
filmów jakie widziałam, a sporo oglądam. Niewiele jest filmów, które wzbudziły we mnie takie emocje.
Z ostatnich "hitów" zachwyca mnie też "Blue Valentine", mimo że na początku zasugerowałam się trochę tytułem i obawiałam
się następnego romansidła, okazało się, że to kawał realistycznego, dobrego kina o relacjach między dwojgiem
ludzi.

Filmy!

przez Stark 20 lip 2012, 12:32
Dołączam się do opinii że sin city rewelacja.
Poleci ktoś coś gdzie człowiek przywiązuje sie do postaci,a te giną? Lubie sie czasem dobić.
Stark

Filmy!

przez aperecium 21 lip 2012, 00:21
@Stark miałam ci polecić Grę o Tron, ale spojrzałam na nick i chyba nie muszę. ;) Może niekoniecznie przywiążesz się do bohaterów, ale Funny Games to dość dobijający film i mnie przynajmniej zostawił z otwartą szczęką na dłuższą chwilę. Dobijającym filmem wydaje mi się też Melancholia, chociaż kocham ten film całym sercem, to jest jak sam tytuł wskazuje melancholijny do bólu serca i raczej wiary w życia to on nie przywraca.

Ja najbardziej lubię thrillery i... brytyjskie filmy kostiumowe (tak dla zachowania równowagi ;)). W ogóle brytyjskie kino mi odpowiada, zarówno to komediowe, jak i klasyczne. Ostatnio oglądałam Page Eight (Rachel Weisz jest najpiękniejszą kobietą świata), chociaż cały film trochę zawiódł moje oczekiwania. Wpadłam także na Hotel Mariglod - bardzo ciepła komedia, doskonały poprawiacz humoru, oraz Salmon Fishing in Yemen - całkiem nietuzinkowy romkom, poza tym Emily Blunt i Ewan McGregor wystarczyć powinni za rekomendację.
aperecium

Filmy!

przez lochfyne 21 lip 2012, 14:50
50 pierwszych randek wczoraj zobaczyłem, super pomysł na film, ale przez głupawe wstawki trochę zmarnowano potencjał...
Chce lecieć nad światem życie zostawić pode mną,
Swój strach, łzy, troski, by promień światła ogrzał
Serce, które zwątpiło w istnienie dobra

Filmy!

przez Pieprz 21 lip 2012, 15:22
Stark napisał(a):Dołączam się do opinii że sin city rewelacja.

terminator 2 :(
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez rafka 23 lip 2012, 11:27
wieczorkiem oglądałam psychologiczny: Dom z piasku i mgły. Całkiem ciekawy.
rafka

Filmy!

przez amelia83 23 lip 2012, 13:01
ja wieczorem oglądałam " stalowe magnolie" :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez aperecium 24 lip 2012, 09:44
Zmarnowałam wieczór na Paranormal Activity 2 aka Najnudniejszy Horror Wszechświata. Nie wiem czego się spodziewałam, bo oglądałam już pierwszą część i była żenująco niestraszna, ale sequel sięgnął jeszcze niżej. Trzeciej szansy nie będzie i wam też nie polecam.
aperecium

Sortuj wg