Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez shinobi 12 lut 2012, 17:00
"120 dni Sodomy" jedynie czytałem, było to nudne, ale może film jest fajny.

Filmy!

przez Sabaidee 12 lut 2012, 17:53
Pełne bezsensownej brutalności niespotykanej w codziennym życiu

To raczej wątpliwa reklama :mrgreen:
Srpski film mam gdzieś w swoich zbiorach, ale dostałem tyle negatywnych o nim opinii od ludzi o podobnych do mnie gustach, że nie wiem czy po niego kiedykolwiek sięgnę. Ocena na filmwebie 5.2/10, gatunek: połączenie horroru i XXX - to wszystko mnie raczej nie zachęca.
Sabaidee

Filmy!

przez halenore 12 lut 2012, 17:54
shinobi napisał(a):"120 dni Sodomy" jedynie czytałem, było to nudne, ale może film jest fajny.

Za to film chyba Ci się spodoba.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez BeGood 12 lut 2012, 18:07
halenore napisał(a):
shinobi napisał(a):"120 dni Sodomy" jedynie czytałem, było to nudne, ale może film jest fajny.

Nie to żebym kogoś zachęcał, chciałbym tylko poznać opinie osób które widziały te filmy i jaki mają do nich stosunek, zdaje sobie sprawę że te filmy nie dla każdego ;p

Widzę że furorę robi film Kieł, od siebie mogę polecić film The Women / Kobieta który wydaje mi się podobny w niektórych kwestiach.
BeGood

Filmy!

przez Sabaidee 12 lut 2012, 18:19
Nie wiem tylko po co oglądać takie filmy, po których oprócz zrytej psychiki nic nie pozostaje. Żadnych pozytywów. Dziś mam w planach Funny games i też mam spore obawy, bo to ponoć mocny film, ale Michael Haneke jeszcze mnie nie zawiódł i być może tak samo będzie i tym razem.
Sabaidee

Filmy!

przez Sorrow 12 lut 2012, 18:30
Ace_Ventura napisał(a):
halenore napisał(a):

Nie to żebym kogoś zachęcał, chciałbym tylko poznać opinie osób które widziały te filmy i jaki mają do nich stosunek, zdaje sobie sprawę że te filmy nie dla każdego ;p

Widziałem początek. Chyba wymiękłem przy karmieniu szkłem. Bo dalej nie oglądałem. Nie. Nie miałem napisów i dlatego zostawiłem na później i w końcu nie obejrzałem.

Jak lubiłeś 120 dni... to zerknij na to. Co prawda nie ma krwi ale zespół się bardzo inspirował tym filmem. Teledysk jest oczywiście oficjalny.

Filmy!

przez Sabaidee 21 lut 2012, 08:09
Nothing Personal - takie filmy trzeba lubić, a ja bardzo lubię i pewnie niebawem zrobię sobie powtórkę. Samotny starszy mężczyzna + cudowne rudowłose dziewczę z charakterem w plenerach Connemary... ech... :D
Sabaidee

Filmy!

przez slow motion 21 lut 2012, 08:58
Sabaidee napisał(a):Nothing Personal - takie filmy trzeba lubić, a ja bardzo lubię i pewnie niebawem zrobię sobie powtórkę. Samotny starszy mężczyzna + cudowne rudowłose dziewczę z charakterem w plenerach Connemary... ech... :D

:pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Filmy!

przez shinobi 28 lut 2012, 09:37
Wczoraj sobie odświeżyłem "Valhalla Rising", przyjemny wizualnie, w tle przyjemna muzyczka (drony). Cieszy oko.
Tu trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=dQgoGccHJD4

Filmy!

przez Denial 27 mar 2012, 19:11
Sabaidee napisał(a):A ja na dzisiejszy wieczór planuję: Melancholia - Lars von Trier. Trochę się boję, bo poprzedni film Larsa Antychryst budził we mnie ambiwalentne uczucia i był sygnałem, że reżyserowi trochę tak po ludzku po prostu odbija, albo cierpi na przewlekłą depresję. Zobaczymy.

To drugie. Udowodnione.

"Antychryst" jest najobrzydliwszym filmem jaki w życiu widziałam (choć nie mogłam oderwać oczu). "Melancholia" ma wolne tempo i rozumiem wszystkich którzy się właśnie wynudzili jak mopsy :mrgreen: - ale mi ono własnie odpowiada. Widziałam dobre 6 razy.

Facet robi wyjątkowe filmy. W mój gust widać trafia, skoro się nie nudzę, ani nie rzucam tego w kąt. W czasie "Anychrysta" wiedziałam, że powinnam tak zrobić, ale nie mogłam... Lubię (lub fascynuje mnie) pokazana w nich ideologia, prowadzenie kamery z ręki (za to "od serca") i to, że nic nie jest podane jak na talerzu. Film raczej trzeba przeżyć niż obejrzeć.

Polecam "Przełamując Fale". Prawdziwa perełka. Ten film ma akurat szansę spodobać się o wiele szerszej widowni.

Z innej beczki - "Wstyd". Historia o samotnym człowieku ze specyficznym nałogiem- w wielkim mieście.

Bardzo mi się podobał ten film...
I sing the body electric...

Filmy!

przez shinobi 30 mar 2012, 08:53
"Ładunek 200" - wczoraj na tvp 2.
Nic mnie tu za bardzo nie zaskoczyło, bo mimo, że na początku pojawiła się informacja - oparte na faktach - cały czas miałem wrażenie, że oglądam ekranizację "Azylu" W.Faulknera. Między książką, a filmem są pewne różnica, bo i miejsce wydarzeń inne, a książka jest z roku 1931.

Filmy!

przez polakita 12 kwi 2012, 13:52
Jeżeli ktoś się boi szpitala psychiatrycznego to polecam film "Wyspa tajemnic" :mrgreen:

Filmy!

przez janet 13 kwi 2012, 13:49
Gdyby kogoś interesowała baza filmowa chorych na nerwicę podrzucam link do swojego filmweba http://www.filmweb.pl/user/scietewlosy
Dziś próbowałam obejrzeć Las Vegas Parano, ale wytrzymałam godzinę, i gdyby ten film trwał godzinę, powiedziałabym, że jest dobry. Ale trwa dwie, a ja dalej już nie mogę.

Filmy!

przez Kanashimi 14 kwi 2012, 11:38
O, przejrzę sobie Twojego filmweba. Widzę, że podobała Ci się Rzeź. Miałam zamiar to obejrzeć.

Sortuj wg