co myślicie o zakazie palenia ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: co myślicie o zakazie palenia ?

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 17:02
Dla mnie drażniący jest widok idącego chłopaka i spluwającego wycharkane gluty na chodnik.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez scorpio 22 lis 2010, 17:04
ojj.. i dajcie juz spokoj z tym co wypada kobiecie co nie.. po prostu jest tak samo nalogowcem - nie zastanawia sie czy jej z tym do twarzy.. Zreszta strasznie ni elubie tego okreslenia .. 'kobiecie nie wypada' no tak bo kobieta musi byc zawsze och achh.. pff ;/ wrr :D

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 17:10
Bo niektórzy mają dalej ten durny podział na mężczyzn i kobiety- mężczyznom wolno wsio a kobiety to wogóle maja być idealnym robotem z odgórnie przypisanymi zasadami zachowania .
Też nie lubie okreslenia bo "kobiecie nie wypada" , dłubać w nosie też nie wypada, pierdzieć tez nie wypada, a co wogóle z takich ludzkich odruchów wypada??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebastian86 22 lis 2010, 17:11
bo kobieta to plec piekniejsza i papieros psuje czasem ten idealistyczny wizerunek heh ale najwazniejsze zeby moja dziewczyna nie palila bo nie dalbym jej sei truc :)
We Are The Champions 2016(L)

przez Anonimowa16 22 lis 2010, 17:14
linka napisał(a):Anonimowa16, możesz nienawidzić ale nie musisz obrażać.......

Yyyy? Czym obraziłam?

przez scorpio 22 lis 2010, 17:19
piękniejsza - sie wie :D ale kobieta jest normalnym czlowiekiem, i tak samo ma prawo do nalogow.. to nie zalezy od plci.. a takim gadaniem 'kobiecie nie wypada' stawiacie nam tylko jakies wygorowane poprzeczki, sami sobie stawiajcie.. pff ! ej wkurzylam sie :D

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 17:21
scorpio napisał(a):piękniejsza - sie wie :D ale kobieta jest normalnym czlowiekiem, i tak samo ma prawo do nalogow.. to nie zalezy od plci.. a takim gadaniem 'kobiecie nie wypada' stawiacie nam tylko jakies wygorowane poprzeczki, sami sobie stawiajcie.. pff ! ej wkurzylam sie :D

Twój post powinien sie znależć w konstytucji, bibli albo gdzie tam ważnym wolicie.
Amen!

ExModerator

przez sebastian86 22 lis 2010, 17:23
no ja nie pale wlasnie :) i mam prawo wymagac tego od swojej przyszlej dziewczyny :) ja nie mowie ze dziewczyny nie moga palic tylko wyrazilem jakie mam odczucia gdy widze dziewczyne z papierosem. ale
nie lubie tez gdy moi koledzy pala.
We Are The Champions 2016(L)

przez Anonimowa16 22 lis 2010, 17:30
scorpio napisał(a):piękniejsza - sie wie :D ale kobieta jest normalnym czlowiekiem, i tak samo ma prawo do nalogow.. to nie zalezy od plci.. a takim gadaniem 'kobiecie nie wypada' stawiacie nam tylko jakies wygorowane poprzeczki, sami sobie stawiajcie.. pff ! ej wkurzylam sie :D

ehh no bo kobiecie naprawde nie wypada. nalogi? jak to wyglada jak kobieta jest pijana albo nacpana? ;/

Wypowiedź pewnej dziewczyny:

"Mam 19 lat, jestem dziewczyną - to tak słowem wstępu

Nienawidzę kobiet, bo nie znoszę ich infantylizmu, hipokryzji, nieudolności, dopisywania sobie scenariuszy.

1. nazywanie faceta "dziubusiem", "miśkiem" - porażka. Pytanie co 5 minut "kochasz mnie?". Bombardowanie facetów smsami, awantury, jeśli nie odpiszą. Dziwienie się, czemu facet nie zabiega, skoro narzuca się mu swoją osobę 24h.

2. hipokryzji, a mianowicie: jeśli facet powie, że nie umówiłby się z grubą dziewczyną, to kobiety od razu zwyzywają go od "nic nie wartych dupków", podczas gdy one same najpierw patrzą na auto
i portfel faceta i oczywiscie na jego wygląd (z niskim by się nie umówiły). To samo dotyczy zdrad: facet = świnia, kobieta = niedpoieszczona w związku

3. nieudolność - nie potrafią być same, bez faceta nie przeżylyby tygodnia (nie chodzi tylko o finanse
, ale w dużej mierze). Takie z nich "feministki", tak "nienawidzą" facetów ale na utrzymaniu to lubią być. Nie potrafią rozwiązywać problemów, większosć nie potrafi prowadzić, są w 100% zależne od facetów

Mogłabym tak pisać i pisać, ale na tym poprzestanę. Jest to przerażające, wstyd mi nie raz, że jestem kobietą Ale nigdy, ale to nigdy nie będę takim głupim, nieudolnym, pustym babskiem"

Ona ma rację ;D
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, 17:34 przez Anonimowa16, łącznie edytowano 1 raz

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 17:32
Anonimowa16 napisał(a):

ehh no bo kobiecie naprawde nie wypada. nalogi? jak to wyglada jak kobieta jest pijana albo nacpana? ;/

A jak mężczyzna to lepiej to wygląda?
Agnieszka_1988

przez scorpio 22 lis 2010, 17:35
tak samo jak pijany facet.wlasnie takim mysleniem, kobiety same sobie na to pozwalaja.. i usprawiedliwiaja nawet pewnei nieswiadomie zachowania mezczyzn.. bo facet to oleje, bedzie chcial sie upic to sie upije, a kobieta 'nie wypada' .. a facetowi wypada ?

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 17:37
Anonimowa16, no może i ma racje, ale co ta dziweczyna zrobiła oprócz narzekania i wytykanie błedów innym żeby samemy stac sie dobra, mądrą, inteligentną, samowystarczalną kobieta? Nic? to niech nie gdacze jak kura na grzedzie.

ExModerator

przez GreenGo 22 lis 2010, 17:38
Mnie nie obchodzi, co wypada, a co nie, po prostu nie lubię, jak kobiety palą, bo mi ich szkoda ;-) psują sobie zęby, cerę, zdrowie i śmierdzą petami, ale kto co lubi.
Dla mnie drażniący jest widok idącego chłopaka i spluwającego wycharkane gluty na chodnik.
Ja tak często robię. :yeah:
GreenGo

przez scorpio 22 lis 2010, 17:39
Anonimowa16 napisał(a):

Wypowiedź pewnej dziewczyny:

"Mam 19 lat, jestem dziewczyną - to tak słowem wstępu

Nienawidzę kobiet, bo nie znoszę ich infantylizmu, hipokryzji, nieudolności, dopisywania sobie scenariuszy.

1. nazywanie faceta "dziubusiem", "miśkiem" - porażka. Pytanie co 5 minut "kochasz mnie?". Bombardowanie facetów smsami, awantury, jeśli nie odpiszą. Dziwienie się, czemu facet nie zabiega, skoro narzuca się mu swoją osobę 24h.

2. hipokryzji, a mianowicie: jeśli facet powie, że nie umówiłby się z grubą dziewczyną, to kobiety od razu zwyzywają go od "nic nie wartych dupków", podczas gdy one same najpierw patrzą na auto
i portfel faceta i oczywiscie na jego wygląd (z niskim by się nie umówiły). To samo dotyczy zdrad: facet = świnia, kobieta = niedpoieszczona w związku

3. nieudolność - nie potrafią być same, bez faceta nie przeżylyby tygodnia (nie chodzi tylko o finanse
, ale w dużej mierze). Takie z nich "feministki", tak "nienawidzą" facetów ale na utrzymaniu to lubią być. Nie potrafią rozwiązywać problemów, większosć nie potrafi prowadzić, są w 100% zależne od facetów

Mogłabym tak pisać i pisać, ale na tym poprzestanę. Jest to przerażające, wstyd mi nie raz, że jestem kobietą Ale nigdy, ale to nigdy nie będę takim głupim, nieudolnym, pustym babskiem"

Ona ma rację ;D

Faktem jest ze kobiety psychika i psychika faceta jest inna, juz od poczatku(pomijajac wyjatki bo i takowe sie zdarzaja) wiec to co tu piszesz, swietnie przedstawia roznice miedzy kobieta a mezczyzna.. ale tak juz jest w tym swiecie, jednak to nie jest argumentem na to ze kobiecie 'nie wypada'

Sortuj wg