Marsz Niepodległości czyli polski patriotyzm.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w takim marszu?

Tak
12
52%

Nie
11
48%

Liczba głosów : 23

Re: Marsz Niepodległości czyli polski patriotyzm.

przez linka 17 lis 2010, 10:19
Słowianka, na Boga, ONR i MW to organizacje nacjonalistyczne, antysemickie - tego argumentu chyba nie podważysz tak? Więc brzydzę się ludźmi którzy znajdują się w tych ugrupowaniach lub ich popierają...nie wykręcaj kota ogonem....dzieci, rodziny, ludzie szczęśliwi, zadowoleni, w ogóle nie agresywni z pięknymi priorytetami....a ci pojebani anarchiści nie wiadomo skąd, pełni agresji w ogóle napadli na marsz.....troszkę obiektywizmu, bo takie wybielanie jest żenujące....... :-|
Przestań obrażać ludzi...bo kto robi z siebie pośmiewisko swoimi przekonaniami (jedynymi i słusznymi) to kwestia indywidualna.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Słowianka 17 lis 2010, 10:38
Żenujący jest dla mnie brak argumentów Sorrow.Ponadto znając konstytucję powinnaś wiedzieć jakie partie są zakazane w tym kraju.
Nikogo nie obrażam,stwierdzam fakt,że ktoś tu nie ma argumentów,a wyśmiewanie to nie argument.
Swoją drogą to ja się czuję obrażona bo niemal wprost napisałaś,że brzydzisz się mną :lol: Cóż za hipokryzja :lol:
Faktem jest,że przeciwnicy się nie popisali,zresztą jakie to żałosne,blokowanie marszu :mrgreen:
Prawda jest taka,że argumenty przeciwników są zawsze takie same:łysi,naziści,faszyści,kibole,debile itd,nikogo poza nimi nie ma na tych marszach :lol: Kto tu ma klapki na oczach?
Tylko dlaczego popierają nas ludzie krórzy walczyli za ten kraj?Podziękował Ci kiedyś za coś jakiś kombatant?Wyobraź sobie,że nam dziekują.Tak było w tym roku,tak było w tamtym.Moja sąsiadka przeżyła Auschwitz i nas popiera :smile: Przykładów jest dużo :D
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Sorrow 17 lis 2010, 10:50
Słowianka napisał(a):Na co nabrać?
Ty na prawdę jesteś tak hmm ograniczony,że uważasz,że na tym marszu byli sami łysi panowie ze swastykami na ramionach?Faktem jest,że były tam całe rodziny,poszukaj zdjęć,faktem jest,że patronat objęli Żołnierze NSZ.

Czyli jednak byli tam łysi?

Słowianka napisał(a):ONR to zupełnie inna orgaznizacja niż NOP,gdybyś tego też nie wiedział.

Więc czemu strona ONR linkuje do strony NOPu jeśli są tacy inni?

Słowianka napisał(a):Prawda jest taka,że argumenty przeciwników są zawsze takie same:łysi,naziści,faszyści,kibole,debile itd,nikogo poza nimi nie ma na tych marszach :lol: Kto tu ma klapki na oczach?

A na spotkaniu polityków z gangsterami nie byli przecierz sami gangsterzy, więc nie ma nic w takich spotkaniach złego!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 17 lis 2010, 10:57
O losie...
Sorrow skoro nie wiesz,że NOP i ONR to odrębne organizacje to ja już nic na to nie poradzę.Polecam poczytanie na ten temat,historia,czasy współczesne,status obu itd.
Co do łysych,to o ile dobrze wiem,po stronie anty też byli panowie ogoleni na łyso :lol: Ciekawe o czym to świadczy :roll:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Słowianka 17 lis 2010, 11:02
Sorrow napisał(a):
Słowianka napisał(a):Co do łysych,to o ile dobrze wiem,po stronie anty też byli panowie ogoleni na łyso :lol: Ciekawe o czym to świadczy :roll:

Przecież wiesz o kim mówię.

O skinach-naziolach którym żołnierze NSZ dziękowali za to,że robią coś dobrego,że pamiętają,że kochają swój kraj?
Co się na tym świecie porobiło...
Roman Dmowski

przez Sorrow 17 lis 2010, 11:02
Słowianka napisał(a):O losie...
Sorrow skoro nie wiesz,że NOP i ONR to odrębne organizacje to ja już nic na to nie poradzę.Polecam poczytanie na ten temat,historia,czasy współczesne,status obu itd.

Rozumiem, że jak np. na stronie związku homoseksualitstów linkowaliby do strony pedofilów to też byłoby to zupełnie nie podejrzane i nic by nie miało wspólnego?

Słowianka napisał(a):Co do łysych,to o ile dobrze wiem,po stronie anty też byli panowie ogoleni na łyso :lol: Ciekawe o czym to świadczy :roll:

przez LitrMaślanki 17 lis 2010, 11:04
Ciekawe jest to ,że w takiej dyskusji ..na takim forum . Mamy zwolenników dwóch opcji . A co w tym ciekawego?
A mianowicie ,ze każdy ruch narodowy ,bazuje na doktrynach narodowo--socjalistycznych ..wiec faszystowskich .
...a wg faszyzmu ,wszyscy jak tu jesteśmy na tym forum ,mamy status opału krematoryjnego...bo jesteśmy jednostkami niepożądanymi w społeczeństwie -białym,czystym,zdrowym ( rzec sie chce aryjskim)
LitrMaślanki

przez Sorrow 17 lis 2010, 11:15
Słowianka napisał(a):
Sorrow napisał(a):

O skinach-naziolach którym żołnierze NSZ dziękowali za to,że robią coś dobrego,że pamiętają,że kochają swój kraj?

Mówisz tak jakby jedno wyklucząło drugie.

przez Słowianka 17 lis 2010, 11:18
LitrMaśalanki napisał(a):Ciekawe jest to ,że w takiej dyskusji ..na takim forum . Mamy zwolenników dwóch opcji . A co w tym ciekawego?
A mianowicie ,ze każdy ruch narodowy ,bazuje na doktrynach narodowo--socjalistycznych ..wiec faszystowskich .
...a wg faszyzmu ,wszyscy jak tu jesteśmy na tym forum ,mamy status opału krematoryjnego...bo jesteśmy jednostkami niepożądanymi w społeczeństwie -białym,czystym,zdrowym ( rzec sie chce aryjskim)

A taka ze mnie gorliwa faszystka była...Chyba czas zmienić poglądy.
Moi przyjaciele chyba też muszą bo wiedzą o mojej chorobie,ech.
Roman Dmowski

przez LitrMaślanki 17 lis 2010, 11:20
tak na marginesie .
Mozecie mi wytłumaczyć co w dzisiejszych czasach oznacza " niepodległość" bo mnie to śmieszy ,Polska jest częścią struktur UE .
Do większości ludzi nie potrafi to dotrzeć . W inny sposób mówiąc ..jesteśmy ..jak by... dzielnica-samo administrującą się ,z ograniczoną autonomią
LitrMaślanki

przez Słowianka 17 lis 2010, 11:22
Sorrow napisał(a):
Słowianka napisał(a):O skinach-naziolach którym żołnierze NSZ dziękowali za to,że robią coś dobrego,że pamiętają,że kochają swój kraj?

Wyklucza.Podziękowałbyś komuś kto wierzy i propaguje coś z czym walczyłeś?Coś lub kogoś przez kogo ginęli członkowie Twojej rodziny,Twoi przyjaciele?Ja nie.
Roman Dmowski

przez Sorrow 17 lis 2010, 11:25
Słowianka napisał(a):
Sorrow napisał(a):
Słowianka napisał(a):O skinach-naziolach którym żołnierze NSZ dziękowali za to,że robią coś dobrego,że pamiętają,że kochają swój kraj?

Wyklucza.Podziękowałbyś komuś kto wierzy i propaguje coś z czym walczyłeś?Coś lub kogoś przez kogo ginęli członkowie Twojej rodziny,Twoi przyjaciele?Ja nie.

W sensie że są anty-rasistowscy czy że zamiast germańskiego rasizmu mają słowiański?

przez Słowianka 17 lis 2010, 11:27
LitrMaśalanki napisał(a):tak na marginesie .
Mozecie mi wytłumaczyć co w dzisiejszych czasach oznacza " niepodległość" bo mnie to śmieszy ,Polska jest częścią struktur UE .
Do większości ludzi nie potrafi to dotrzeć . W inny sposób mówiąc ..jesteśmy ..jak by... dzielnica-samo administrującą się ,z ograniczoną autonomią

Fakt.
Niemniej 11 listopada jest świętem ważnym historycznie i nie powinno pójść w zapomnienie.
Niestety ludzie w Polsce szybko zapominają o ważnych wydarzeniach,słabo znają też historię.Teraz liczy się bardziej konsumpcjonizm,ale ok,nie odbiegam od tematu.

[Dodane po edycji:]

Sorrow napisał(a):Mówisz tak jakby jedno wyklucząło drugie.

Wyklucza.Podziękowałbyś komuś kto wierzy i propaguje coś z czym walczyłeś?Coś lub kogoś przez kogo ginęli członkowie Twojej rodziny,Twoi przyjaciele?Ja nie.[/quote]
W sensie że są anty-rasistowscy czy że zamiast germańskiego rasizmu mają słowiański?[/quote]

Zapytaj tych łysych.Ja mam włosy na głowie.Swastyki na ramieniu i w jakimkolwiek innym miejscu nie mam.A nie przepraszam,mam Świąszczycę na bransoletce oraz inne symbole,pamiątka z festiwalu wikingów i słowian.
O cholera,jestem nazistką :-(
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, 11:32 przez Słowianka, łącznie edytowano 1 raz
Roman Dmowski

przez LitrMaślanki 17 lis 2010, 11:32
Słowianka, Młoda człowieczko , Masz bardzo naiwne poglądy myśląc ,że Twoje idee służą czemuś innemu .
Każdy ruch narodowy ,ma na celu przejecie w bardziej lub mniej demokratyczny sposób władzy . kiedy do tego dochodzi ,zawsze następuje czystka . Proponuje zapoznać się z historią NSDAP czy tez ZSRR (początki) W ZSRR tuz po rewolucji w szeregach elitarnego NKWD było sporo funkcjonariuszy wywodzących się z wiary mojżeszowej . Niestety kiedy NKWD doszło ( urosło) w silę . Ludzie Ci przepadali w tajemniczy sposób . To samo dotyczy faszystowskich Niemiec . Pierwszymi mieszkańcami obozów koncentracyjnych byli obok pospolitych przestepców .
Niewygodni działacze NSDAP .
Wiec proponuje dorosnąć ,nie poddawać sie ideologicznej indoktrynacji i zapoznać się z historią podobnych ruchów w dziejach nowożytnego świata .

Wierz w co chcesz ,miej własne poglądy . Ale błagam używaj tez własnego rozumu ..nie pozwól z siebie robić marionetki . Wmawiać sobie ,że jesteś cenna i potrzebna dla sprawy . Każdy ruch neofaszystowski jest oparty na doktrynie czystości rasy i eliminowania jednostek słabych ( fizycznie i z dolegliwościami psychicznymi ) taka parta bis .
LitrMaślanki

Sortuj wg