Wasz zawód

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Wasz zawód

przez Sorrow 10 lis 2010, 10:05
-Robienie rzutów inwentaryzacyjnych w CADzie.
-Student.

przez polakita 10 lis 2010, 12:32
Panna_Modliszka napisał(a):Mój zawód.. Hmm.. Znielubiany przez bardzo wiele osób tutaj :P

Jesteś kanarem? :pirate: ;)
Ja... pracuję w przeraźliwie nudnym biurze, może stąd moja częsta obecność na forum ;)

przez Nodame 10 lis 2010, 19:39
Panno_Modliszko nie można tak rozbudzać ciekawości a potem nie mówić dalej, oj nieładnie ;) ... ja jestem teraz ciekawa, jaki to zawód, którego mamy nie lubić?
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 10 lis 2010, 20:10
Przeczytałam TWÓJ WZWÓD
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez El Chupacabra 10 lis 2010, 22:20
Panna_Modliszka napisał(a):polakita, :lol: nie

Sama nie lubię kanarów :D

komornik ? :shock:

Jakbys byla komornikiem to bym Cie akurat polubil - wisi nade mna mandat na 400 zl od drogowki. Moglabys poradzic co i jak :)

soulfly89 napisał(a):
Helvetti napisał(a):Mój zawód: Uczeń :P

Najlepszy zawód świata :) Tylko te prace domowe są lekko wkurzające ;) Ja bym chciała kiedyś nie przynosić już sobie pracy do domu. Ale chyba się na to nie zanosi w najbliższym czasie... ;)

El Chupacabra napisał(a):- korepetytor z angielskiego (dorabiam sobie w ten sposob, lubie to i nawet dobra kasa :)

Ja właśnie zaczynam udzielać korków. To chyba najlepiej płatna praca o jakiej mogę marzyć na razie - bo kto w Polsce wschodniej mi zapłaci 20zł/h? Tu studenci mają 5/h :roll: I to jest niestety standard.

Ale na razie te korki mnie trochę stresują, dzieciaki mam fajne i uwielbiam patrzeć jak im się zapala w głowie żaróweczka i zaczynają kumać o co chodzi, ale boję się, że czegoś nie będe wiedziała jak mnie zapytają i w ogóle, że sama za mało umiem ten język. No, ale trzeba spróbować :)

Ta robota jest na prawde ok - daje duza satysfakcje i jest dosyc lekka. Wyciagalem nawet najwiekszych glabow, tak ze zdawali mature i dostawali sie na studia. Tez lubie pracowac z dzieciakami - z wyjatkiem gimnazjum :) Jestem w szoku, ze u was 20 zl/h korkow to jest duzo, ja nie schodze ponizej 30. 5 to juz w ogole jakis zart. Na jakim poziomie jest Twoj angielski ? Masz certyfikat ?

wola człowieka jest jego niebem

przez Shadowmere 10 lis 2010, 22:32
Paranoja napisał(a):Przeczytałam TWÓJ WZWÓD

O żesz w mordę -faktycznie :mrgreen:
Shadowmere

przez GreenGo 10 lis 2010, 22:43
Panna_M napisał(a):Sama nie lubię kanarów
A mi się zdarzyło bronić kanara przed stadem wrednych bab, a ów kanar przy innej okazji nie chciał mnie wypuścić z autobusu, bo myślał, że nie mam biletu, i gdzie tu sprawiedliwość?
GreenGo

przez *Monika* 10 lis 2010, 23:29
obecne stanowisko: dyrektor przedszkola integracyjnego
zawód wyuczony: nauczyciel klas I-III, drugi kierunek: nauczyciel wychowania przedszkolnego, trzeci kierunek: pedagogika specjalna, czwarty: przedsiębiorczość i technologie informatyczne w systemie oświaty
zawód wykonywany : nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog (obecnie zniżka godzin w związku ze stanowiskiem)

- dwa tygodnie pracy jako sprzedawca w sklepie całodobowym (15 lat temu)
- nauczyciel rytmiki
- nauczyciel wychowania przedszkolnego
- nauczyciel wspomagający-oligofrenopedagog w przedszkolu
- 10 lat jako konsultant firmy Avon
- certyfikat w zakresie modelingu paznokci akrylowych i żelowych

Bardzo lubię swoją pracę, widząc efekty w pracy z dzieckiem wiem,że ma to sens.
Zarządzania uczę się przez cały czas. Myślę,że frustracje z tym związane pokonam :)
Obrazek
Główny Moderator

przez Sorrow 11 lis 2010, 02:04
GreenGo napisał(a):
Panna_M napisał(a):Sama nie lubię kanarów
A mi się zdarzyło bronić kanara przed stadem wrednych bab, a ów kanar przy innej okazji nie chciał mnie wypuścić z autobusu, bo myślał, że nie mam biletu, i gdzie tu sprawiedliwość?

Powinien być kanar który by wlepiał mandaty za brak wolnych miejsc w środkach komunikacji publicznej.

przez MOCca 11 lis 2010, 05:32
Paranoja, nie jesteś jedyna ja też tak przeczytałam. :lol:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez bamvalo 11 lis 2010, 07:48
Szef wszystkich szefow 8)
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez MARIAN1967 12 lis 2010, 20:36
Wyuczony-Technik obróbki skrawaniem.Wykonywany -rolnik+mechanik maszyn rolniczych.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez Shadowmere 12 lis 2010, 20:53
ahahhahahahahahhahhaha..prawie popuścilam w gacie xD :mrgreen:
Shadowmere

przez GG7 01 sty 2011, 18:14
inż. Elektryk-bezrobotny , prace dorywcze ( w 99% w domu )

Boję się podjąć stałą pracę ( by przez jakiś napad szału - rzadko , ale zdarza się czegoś/kogoś nie uszkodzić ) , max. nadwrażliwiec ,, gdyż jestem/byłem jeba... indywidualistą , który spadł nagle ( bez jakiegoś logicznego impulsu ) w otchłań swych fobi , często bezsenność , czasem napady ( ostre-zwłaszcza noc ) , dręczące myśli , samoocena bliska 0 .... i jak tu qr.. coś normalnie robić.
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

Sortuj wg