kiedy kobieta jest seksowna?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: kiedy kobieta jest seksowna?

przez Shadowmere 04 lis 2010, 13:45
linka, mam podobny wzrost,tylko stopy troche mniejsze :mrgreen: I rownież chcialabym byc mniejsza,i nie gorowac nad tlumem w obcasach....marzenie ;)
Shadowmere

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 14:07
Linka,a ja myslalam,ze niska jestes:) Tak ze zdjec wywnioskowalam:) Tak,fajnie byc malym,ale kiedys bylam innego zdania.Teraz to zaakceptowalam ,do tego niski wzrost odmladza i to bardzo.W szkole to raczej kurdupel bylam,i az do Liceum mialam kompleksy.W buty wkladki sobie wkladalam,zeby byc wyzsza.To byla obsesja :mrgreen: Jej,teraz to sie z tego smieje ,ale kiedys...wiele bym dala za dodatkowe cm :D
Co do butow dziewczyny,to jeden wielki problem.Rozmiar 35 :mrgreen: i kazde buty mi odstaja.Zwlaszcza latem to jest niezaciekawie:D
Linka i Hania na modelki sie nadaja :mrgreen: Zawsze sa plusy i minusy :smile: Wazne,zeby czuc sie w zgodzie z samym soba:)
Faceci ponoc lubia dluugie nogi 8)
PhilosophyOfLife

przez shadow_no 04 lis 2010, 14:14
PhilosophyOfLife napisał(a):shadow_no, czyli Ja juz nie jestem seksowna bo mam 155 cm :shock: Wow,nie wiedzialam :mhm: Jak dla mnie argument dotyczacy wzrostu jest kompletna bzdura jesli chodzi o kobiety.Facet owszem powyzej 180 cm nie zaszkodzi:)
Notabene-mnostwo mezczyzn kocha niskie kobiety...

Oczywiście mówimy o indywidualnym podejściu co do seksowności, prawda? :)
Przez długi czas byłem z dziewczyną która ma 158cm i w niczym mi jej wzrost nie przeszkadzał, jeżeli jednak mam mówić o pewnego rodzaju ideale - preferuję powyżej 160cm. Może ma to też związek z tym, że sam do niskich nie należę.

Często się zastanawiam czym to jest spowodowane,że wiele osób zamiast w oczy to patrzy na usta.To jakaś masakra - mnie to rozwala i zawsze myślę że coś na nich mam.I teraz nie wiem czy mam brzydkie usta że na nie patrzą czy niektórzy tak mają???

Chodzi o tzw. trójkąt towarzyski. W książkach dot. mowy ciała dobrze jest to wyjaśnione.
Linia oko-usta-oko tworzy nam trójkąt który jest strefą neutralną. W luźnej rozmowie koncentrujemy wzrok najczęściej właśnie na tej strefie.
Gdyby ktoś patrzył Ci na czoło, miała byś wrażenie, że rozmówca jest agresywny i się wywyższa. Z kolei dolne strefy ciała - piersi, brzuch, okolice intymne tworzą strefę, która jest strefą na której koncentrujemy się kiedy ktoś nas pociąga fizycznie.

Faceci widzą trochę inaczej. Mamy wzrok lunetowy, przez co kobieta łatwo wychwyci gdzie w danej chwili patrzymy. Kobiety nie muszą koncentrować się na danej strefie żeby widzieć to samo.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 14:22
shadow_no, uzasadnione:) :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 14:40
toska, Niektórzy patrzą w usta żeby lepiej zrozumiec rozmówcę...
Misiek_NL

przez betty_boo 04 lis 2010, 14:46
ja tez gdzies czytała ze patrzenie na usta jest "bezpieczne" dla obu stron. choc jak widze dla ciebie jest niekomfortowe.

przez Shadowmere 04 lis 2010, 14:53
Osobiście uwielbiam kurduple i moj A także-male stópki,male rączki,no poprostu stworzone do kochania :mrgreen:
Do tego też uroda typu baby face-ogolnie Male jest Piękne ;)
Kobieta nie powinna byc dwumetrowa ...ale to tylko moje zdanie-każdy lubi co innego...
Co do dlugosci nóg-sądzę,że chodzi bardziej o proporcje,aniżeli o faktyczną dlugosc w cm..
Ponadto jak niska dziewczynka przytyje to jest kuleczka,a jak wysoka to już niestety-Buka :mrgreen:
Shadowmere

przez -asia- 04 lis 2010, 15:02
PhilosophyOfLife napisał(a):Tak,fajnie byc malym,ale kiedys bylam innego zdania.Teraz to zaakceptowalam ,do tego niski wzrost odmladza i to bardzo.W szkole to raczej kurdupel bylam,i az do Liceum mialam kompleksy.W buty wkladki sobie wkladalam,zeby byc wyzsza.To byla obsesja :mrgreen: Jej,teraz to sie z tego smieje ,ale kiedys...wiele bym dala za dodatkowe cm :D
Co do butow dziewczyny,to jeden wielki problem.Rozmiar 35 :mrgreen: i kazde buty mi odstaja.Zwlaszcza latem to jest niezaciekawie:D

ja tez jestem niska, mam 158 cm wzrostu, i w czasach szkolnych mialam z tego powodu ogromne kompleksy. w dodatku mam dziecieca urode, ludzie mi daja gora 16 lat, a mam 25, prawie 26... :twisted:
numer buta mam rowniez 35 i wiem, jaki to problem, oj wiem... :pirate:
-asia-

przez Shadowmere 04 lis 2010, 15:11
Asiu, ożeń się ze mną :mrgreen:
Shadowmere

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 15:12
Ooo !!! Pierwsze oświadczyny na forum mamy :great: :great: :great:
Misiek_NL

przez -asia- 04 lis 2010, 15:20
Shadowmere napisał(a):Asiu, ożeń się ze mną :mrgreen:

Kochanie, w kazdej chwili!!!!! Wiesz jak mi sie podobasz! :mrgreen:
-asia-

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 15:23
Shadowmere, -asia-, a zaprosicie nas na ślub ??
Misiek_NL

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 15:54
Asiu,chce zobaczyc Twoja fotke :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez toska 04 lis 2010, 15:57
ja też chcę z kimś być :)

[Dodane po edycji:]

Misiek_NL, a Ciebie nie denerwuje jak ktos zamiast w oczy to na usta???

Sortuj wg