kiedy kobieta jest seksowna?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nerwicaman 26 lut 2011, 23:56
no tym razem musze sie zgodzic z paradkosy, wiadome jest ze to facet przede wszytskim musi sie starac, ale wkurwiajace jest jak panienka udaje ze jej nie zalezy, a jak juz facet odpusci to sie dziwi, co sie dzieje. fajnie jak dziewczyna nie traktuje seksu, jak obowiazku do odwalenie albo jak sama go czesto inicjuje.
jesli chodzi o wyglad to w tym momencie najseksowniejsze dla mnie sa delikatne czarnowlose kobietki, z sympatyczna twarza, zaokreglona dupeczka i blizna przy kolanie :P
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez robercisj23 27 lut 2011, 12:36
Pinkii napisał(a):Kobieta jest seksowna kiedy zna swoją wartość i potrafi wykorzystać swój seksapil. Mężczyzna tak samo. Dla mnie najbardziej seksowny jest mózg, ale patrząc bardziej prozaicznie to hm... Kiedy myślę 'seksowna kobieta' to widzę prowokatorkę w koronkowej bieliźnie, na wysokich obcasach, ma rozpuszczone włosy, powłóczyste spojrzenie i niski ton głosu, do tego pachnie drogimi perfumami i mydłem... :smile:

No właśnie jakie to typowe myślenie, "kobieta seksowna" to; prowokatorka, bielizna koronkowa, wysokie obcasy, etc...tylko dlatego że tak się przyjęło, tak się utarło, zdecydowana większość facetów przychyla się do tego, jednak nie wiadomo ilu robi to tylko dlatego żeby nie wyjść na dziwaka, tak jak za czasów Baroku, promowane były kształty rubensowskie i wtedy taka kobitka była jakże seksi.
Nie znoszę jak się uogólnia, to są tak indywidualne sprawy, każdego coś innego kręci...
Jeśli chodzi o mnie to popieram, większość seksapilu ukryte mamy w mózgu..
ale jakże seksowne, urocze mogą być drobiazgi, jak subtelne pieguski czy dołeczki w policzkach i wiele, wiele innych..
a najbardziej seksi jest coś, z czego nigdy nie zdawaliśmy sobie sprawy, a właśnie nas to dotknęło i bardzo zaskoczyło, któż to wie co to będzie???

przez paradoksy 27 lut 2011, 18:19
robercisj23, przecież Magda napisała że ONA tak widzi seksowną kobietę, a nie że to, co napisała to jest jedna i jedyna prawda, także chill out.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 27 lut 2011, 21:16
Najbardziej seksowna jest kobieta dla mężczyzny ta , którą kocha.
Wszystko inne to dodatki :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Adamo 27 lut 2011, 21:30
Jak jesteś zakochany, to nie widzisz żadnej innej dziewczyny poza swoją królewną, to prawda.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez MrHyde 28 lut 2011, 13:57
Jak nie lubi wydawać moich pieniędzy.

przez madelaine 03 kwi 2011, 03:07
Tak naprawdę to i tak zawsze chodzi o to co jest w mózgu.. :yeah: mam na myśli facetów oczywiście.. :mrgreen:
madelaine

Sortuj wg