Jakim trzeba być człowiekiem, aby...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Jakim trzeba być człowiekiem, aby...

przez MOCca 28 paź 2010, 14:06
Co do artykułu - jak można nie zauważyć, że córka jest w ciąży? Wina leży pewnie po stronie rodziców i jej wychowania, jeśli przeczuwała, że jest w stanie zabić dziecko powinna zgłosić się o pomoc, urodzić i oddać.

Co do pedofilii - przeczuwa wcześniej, że jego podniecenie wzrasta na widok małych dzieci, powinien udać się po pomoc, poinformować że stanowi zagrożenie dla społeczeństwa, jeśli dana dewiacja nie zagraża życiu człowieku, to żadną dewiacją nie jest może lekkim zaburzeniem, tu mamy balansowanie na cienkiej granicy, a jeśli takiego delikwenta sądzi się i uznaje, za "dewianta, zboczeńca o zaburzeniach" to sorry bardzo ale przeczuwał, i wiedział co się z nim dzieje, nie mam litości dla takich osób - kara śmierci.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez El Chupacabra 28 paź 2010, 19:31
linka napisał(a):CandyGirl, nie wypowiem się na temat tego artykułu bo źródłem jest "Super Express" więc jak dla mnie ta sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej, znając ten szmatławiec i inne temu podobne, nie traktowałabym serio tego co zostało tam napisane........

Dokladnie.

wola człowieka jest jego niebem

przez Nodame 28 paź 2010, 19:36
Przeczytałam i jestem przerażona. Nie wiem co mogłabym powiedzieć, ściska mi gardło :-|

A co do tej ciąży - oglądałam niedawno program "Nie wiedziałam, że jestem w ciąży", więc mogę uwierzyć, że nikt o tym nic nie wiedział :?
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg