Emo :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Emo :)

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:38
a ja nie rozumiem tych wszystkich mondrali co sie oto czepiają. to nie dyktando, ani nie podanie o wcześniejszą emeryture. Czy jak napisze jakieś słowo z błendem ortograficznym to ktoś nie zrozumie mojego zdania? Może w ogule zaczniemy sie czepiać, że ktoś ma np obrzydliwy avatar, albo nik.
większosć swoich postów pisze szybko i poprostu nie zwracam uwagi na zasady pisowni, co innego jak pisze w skupieniu i powoli ;)
Ostatnio edytowano 23 paź 2010, 23:39 przez harpagan83, łącznie edytowano 1 raz
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 23 paź 2010, 23:38
Kiedyś młodzież miała przeciw czemu się buntować, PRL, cenzura, ograniczenia, stan wojenny, wojsko, zamknięcie na świat...a teraz?
Teraz przy odrobinie wysiłku można osiągnąć wiele i tylko od nas zależy jak będziemy żyć....i nie ma się przeciw czemu buntować......wiec powstało sobie emo. Sztuczna subkultura bez żadnych podstaw, bez "filozofii", bez przywódcy idola, takie jakieś nie wiadomo co to....a do tego bezguście totalne...szkoda mi ich..ot co...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:41
Emo albo Emu albo poprostu Ema, wbijam w to czy ktoś jest Mormonem, Skejtem, Emo, Metalem, Rastamanem
byle tylko nie nażucał mi swoich wartości.
To wymaga pełnego angażu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kuba94 23 paź 2010, 23:41
linka, to nie subkultura, to moda...
kuba94

przez linka 23 paź 2010, 23:41
harpagan83, to zacznij zwracać uwagę, bo czasem nie da się tego czytać, i nie, że czepiamy się z chmur, mieszkasz w Polsce to staraj się posługiwać tym językiem.....zainstaluj sobie Operę, poprawi błędy dla ciebie...poza tym wiesz...jak ktoś ci zwraca słuszną uwagę, to się mówi, dzięki postaram się to poprawić a nie zaczyna wojnę podjazdową bo świadczy to o wiesz....http://www.youtube.com/watch?v=mskRdxjy4fE - polecam filmik :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 23 paź 2010, 23:42
emo sremo. nie ma to jak przypinać łatki, nabijać się, samemu będąc nie teges.
poprawia Wam to samopoczucie?
czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?
bo macie prawdziwe choroby, a nie wymyślone? czy aby na pewno?
nie ma tutaj pozerów? czy aby na pewno?
co ten temat wnosi do naszego forum?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:42
To przedewszystkim biznes i sposób na wyciąganie od małolatów, a raczej od ich rodziców pieniędzy.
To wymaga pełnego angażu

przez kuba94 23 paź 2010, 23:43
Mormonem, Skejtem, Metalem, Rastamanem

Tylko, że oni mają jakąś ideologię, zasady, a EMO to durne nastolatki, którym w dupach się poprzewracało od dobrobytu...na Syberię z nimi :evil:
kuba94

przez linka 23 paź 2010, 23:44
Korba napisał(a):czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?
bo macie prawdziwe choroby, a nie wymyślone? czy aby na pewno?

Korba....zastanów się co piszesz....bo ani autoagresja ani zaburzenia nie mają związku z tym tematem.......to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam...... :roll:
Przyjaciel forum

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:44
linka napisał(a):harpagan83, to zacznij zwracać uwagę, bo czasem nie da się tego czytać, i nie, że czepiamy się z chmur, mieszkasz w Polsce to staraj się posługiwać tym językiem.....zainstaluj sobie Operę, poprawi błędy dla ciebie...poza tym wiesz...jak ktoś ci zwraca słuszną uwagę, to się mówi, dzięki postaram się to poprawić a nie zaczyna wojnę podjazdową bo świadczy to o wiesz....http://www.youtube.com/watch?v=mskRdxjy4fE - polecam filmik :lol:

linka poprostu zapisze sie na korepetycje z polskiego.
To wymaga pełnego angażu

przez Korba 23 paź 2010, 23:48
linka, nie bardzo rozumiem, co mi zarzucasz :(
mam w zwyczaju zastanawiać się nad tym co piszę.

autoagresja nie ma związku z tym tematem? ja widzę cięcie się w co drugim zdaniu.

to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam......

a gdzie ja coś takiego napisałam? :shock:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:51
linka Tylko że jak jakiś pacjent co ma NIK dłuższy niż jego przedramię zaczyna się mądrzyć w sposób złośliwy to i ja jestem złośliwy. Jak Bóg, Kubie tak Kuba Bogu. Co innego jak ktoś zwraca się do mnie z szacunkiem, a co innego jak ktoś świruje kozaka na forum internetowym a w domu siedzi jak mysz pod miotłom. Gardzę takimi pacjentami, bo to właśnie przez takich lamerów pojawia się ferment na forach. Zamiast skupić się na temacie to pojawia się taki prowokator i już jest zamieszanie. ;)
To wymaga pełnego angażu

przez kuba94 23 paź 2010, 23:54
Jak Bóg, Kubie tak Kuba Bogu.

Chyba odwrotnie :D
kuba94

przez linka 23 paź 2010, 23:57
Korba napisał(a):autoagresja nie ma związku z tym tematem? ja widzę cięcie się w co drugim zdaniu.

Emo to bycie smętnym, ubieranie sie na czarno, słuchanie dziwnej muzyki......ilu emo się tnie? Dokładnie taki sam odsetek ludzi jak w całym społecześńtwie - bo nikt kto nie ma zaburzeń związanych z autoagresją się nie będzie ciął, ale za to gro ludzi ma kapry i postanawia być emo.....

Korba napisał(a):
to teraz o niczym nie mogę wyrazić swojego zdania bo się nie tnę i się wywyższam......

a gdzie ja coś takiego napisałam? :shock:

TU:
Korba napisał(a):czujecie się lepsi, bo nie tniecie się w poprzek lecz wzdłuż?

Przynajmniej ja to tak odebrałam.....
Przyjaciel forum

Sortuj wg