Emo :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Emo :)

przez harpagan83 23 paź 2010, 19:12
i chodź spać kiedy słońce zajdzie a nie wzejdzie może wtedy gały przestaną boleć.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez kuba94 23 paź 2010, 19:14
harpagan83, słońce_nie_wzejdzie, przypominam, że to temat o EMO :D
kuba94

przez paradoksy 23 paź 2010, 19:19
harpagan83 napisał(a):i chodź spać kiedy słońce zajdzie a nie wzejdzie może wtedy gały przestaną boleć.

post290452.html#p290452

a odnośnie tematu - śmieszy mnie ta subkultura ( o ile subkulturą to można nazwać) i jednocześnie gardzę nią.
dzieciaki nie mające co robić, szukające sobie problemów na siłę... wiele z nas dużo by oddało by być na ich miejscu. nie potrafią docenić tego, co mają.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 23 paź 2010, 19:36
kuba94 napisał(a):harpagan83, słońce_nie_wzejdzie, przypominam, że to temat o EMO :D

Mi nie musisz przypominać, nic nie poradze że pan pod nikiem slońce nie wzejdzie ma niespełnione ambicje byća nauczycielem polskiego, i jest tak tępy że nie przychodzi mudo głowy że oprocz depresji fobi i lęków ktoś może mieć dyzlekcje, albo dyzortografie 8)
To wymaga pełnego angażu

przez słońce_nie_wzejdzie 23 paź 2010, 20:49
harpagan83 napisał(a):ktoś może mieć dyzlekcje, albo dyzortografie 8)

Też mam. Tyle, że ja nie wychodzę z założenia, że to jakim zostałem stworzony, ma oznaczać, że takim pozostanę do końca życia. Dysleksja, czy też dysortografia nie zwalniają z nikogo o dbałości o poprawność językową, ale oznaczają, że należy szczególnie dużo pracy włożyć w opanowanie zasad rządzących polszczyzną. Irytuje mnie, gdy ktoś zasłania się świstkiem z poradni.

Uprzedzając moderatora, tak wiem, to nie jest temat o dysleksji, dysortografii czy poprawnej polszczyźnie.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez harpagan83 23 paź 2010, 20:57
Irytuje mnie, gdy ktoś zasłania się świstkiem z poradni

stary to niech cie to irytuje jak nie masz wiekszych zmartwień. Ja ma to gdzieś co ty o tym myślisz. Nie musisz do mnie pisać ani ja do ciebie. A pisać będe jak mi sie podoba, nie jesteś autorytetem w sprawach polszczyzny i nie musze cie słuchać. A jak ci jest z tym faktem źle to idź na jęczarnie i wyżal sie komuś.
To wymaga pełnego angażu

przez linka 23 paź 2010, 22:51
harpagan83, Ja tylko dodam, że istnieją przeglądarki internetowe które podkreślają błędy i z szacunku do języka i innych użytkowników mógłbyś zwracać na te błędy uwagę, bo są naprawdę rażące...........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kuba94 23 paź 2010, 23:23
linka, no właśnie! Z z tą dyzlekcją to też takie pier... Za komuny tego nie było :D I żeby nie było off-topu dodam: "Chciałbym, aby mój trawnik był emo. Wtedy ciąłby się sam" :D
kuba94

przez kuba94 23 paź 2010, 23:35
Panna_Modliszka, ok dyslekcją...nie wiedziałem jak się to pisze.

- Jak pomóc tonącemu emo?
- Podać mu brzytwę.

- Dlaczego emo mają popieprzone fryzury?
- Bo tną się sami.

- Czemu emo nie korzysta z windy?
- Woli wychodzić oknem.

- Czym się różni emo od Windows?
- Niczym, jedno i drugie się wiesza.

- Czym się różni emo od gówna
- Gówno przynajmniej muchy lubią

- Co to jest EmoPizza?
- Taka, która tnie się sama.

Pewien emo miał bardzo rozrywkowych kolegów.
Wycięli mu kilka fajnych numerów na prima aprilis.

Jak wybić wszystkich emo?
Poczekać ...
kuba94

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:38
a ja nie rozumiem tych wszystkich mondrali co sie oto czepiają. to nie dyktando, ani nie podanie o wcześniejszą emeryture. Czy jak napisze jakieś słowo z błendem ortograficznym to ktoś nie zrozumie mojego zdania? Może w ogule zaczniemy sie czepiać, że ktoś ma np obrzydliwy avatar, albo nik.
większosć swoich postów pisze szybko i poprostu nie zwracam uwagi na zasady pisowni, co innego jak pisze w skupieniu i powoli ;)
Ostatnio edytowano 23 paź 2010, 23:39 przez harpagan83, łącznie edytowano 1 raz
To wymaga pełnego angażu

przez linka 23 paź 2010, 23:38
Kiedyś młodzież miała przeciw czemu się buntować, PRL, cenzura, ograniczenia, stan wojenny, wojsko, zamknięcie na świat...a teraz?
Teraz przy odrobinie wysiłku można osiągnąć wiele i tylko od nas zależy jak będziemy żyć....i nie ma się przeciw czemu buntować......wiec powstało sobie emo. Sztuczna subkultura bez żadnych podstaw, bez "filozofii", bez przywódcy idola, takie jakieś nie wiadomo co to....a do tego bezguście totalne...szkoda mi ich..ot co...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 23 paź 2010, 23:41
Emo albo Emu albo poprostu Ema, wbijam w to czy ktoś jest Mormonem, Skejtem, Emo, Metalem, Rastamanem
byle tylko nie nażucał mi swoich wartości.
To wymaga pełnego angażu

przez kuba94 23 paź 2010, 23:41
linka, to nie subkultura, to moda...
kuba94

przez linka 23 paź 2010, 23:41
harpagan83, to zacznij zwracać uwagę, bo czasem nie da się tego czytać, i nie, że czepiamy się z chmur, mieszkasz w Polsce to staraj się posługiwać tym językiem.....zainstaluj sobie Operę, poprawi błędy dla ciebie...poza tym wiesz...jak ktoś ci zwraca słuszną uwagę, to się mówi, dzięki postaram się to poprawić a nie zaczyna wojnę podjazdową bo świadczy to o wiesz....http://www.youtube.com/watch?v=mskRdxjy4fE - polecam filmik :lol:
Przyjaciel forum

Sortuj wg