sprawy damsko - męskie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 07 lut 2011, 23:04
1. nie wiedziałem że zakłada inne konta
2. uuu...
Nie doczytałem że nikogo nie interesuja posty paradoxy.
3. Ja wcale nie poparłem harpa. to zdanie o seksualnej przyjemności było nawiązaniem do wcześniejszej dyskusji, ale już porzucam temat bo nie będe 8 razy ludzi nawoływać...
Chyba będe kandydowac na moda skoro lakuda mówi że jest opcja.

sprawy damsko - męskie..

przez khaleesi 07 lut 2011, 23:15
Mantis zalezy u jakiej kobiety .Np piersi też .Od samego hmmm można dostać orgazmu ... :105:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

sprawy damsko - męskie..

przez paradoksy 07 lut 2011, 23:19
jeżeli chodzi o harpagana to polecam zakończyć ten off-top i jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to już nie raz było mówione: skargi do admina.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 07 lut 2011, 23:28
psyche. napisał(a):Mantis zalezy u jakiej kobiety .Np piersi też .Od samego hmmm można dostać orgazmu ... :105:

czyli przybliżam się, wzdycham "hmmm" i w odpowiedzi dostaję "oooooh"?
Z taka transmitancja się jeszcze nie spotkałem.
A na poważnie. Z cała moja synestezja nie mogę sobie tego wyobrazić, chociaż mam małe przebłyski.
Patrząc na to w ten sposób czy przez sam dotyk może dojść do "poczucia gwałtu"?
Ostatnio edytowano 07 lut 2011, 23:28 przez Mantis, łącznie edytowano 1 raz

sprawy damsko - męskie..

przez lakuda_reaktywacja 07 lut 2011, 23:34
psyche., o, to zazdroszczę.. :shock:
lakuda_reaktywacja

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 08 lut 2011, 01:42
widzę, że o nieprzyjemnych rzeczach nikt gadac nie chce:P

sprawy damsko - męskie..

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 01:52
ja bym chętnie pogadała, ale niestety/stety 8) nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii :bezradny:
lakuda_reaktywacja

sprawy damsko - męskie..

przez NoOneLivesForever 09 lut 2011, 03:24
psyche. napisał(a):Mantis zalezy u jakiej kobiety .Np piersi też .Od samego hmmm można dostać orgazmu ...
Aż się boję zapytać co to takiego, to "samo hmmm".

Rzeczywiście, potrójny post, ale masakra. Gdybym miał różdżkę to bym coś z tym zrobił.
Ostatnio edytowano 09 lut 2011, 08:22 przez Gość, łącznie edytowano 2 razy
Powód: potrójny post
NoOneLivesForever

sprawy damsko - męskie..

przez soulfly89 11 lut 2011, 03:08
NoOneLivesForever napisał(a):A i jeszcze jedno, możesz sobie do woli wierzyć w Boga, ale w piśmie powiedziane jest, że żaden cudzołożnik nie wejdzie do królestwa bożego, więc równie dobrze możesz przestać wierzyć, bo i tak łamiesz wszystkie zasady i czeka cię piekło kolego :shock: :o :why:

Wiem, że robię offtop, ale po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego. NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm??? Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie. Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią. Po prostu w Boga. To nawet ma swoją specjalną nazwę: wiara bezkonfesyjna. Więc nie wypisuj bzdur.

Patrząc na to w ten sposób czy przez sam dotyk może dojść do "poczucia gwałtu"?

Mantis, można.

Dla mnie np. samo dotykanie kogoś - np, ramię z ramieniem, jeśli to chłopak, który mi się podoba i jestem w nim zakochana, no i warunki są sprzyjające (np. upał w lecie w autobusie PKS którym jedziemy na wakacje pod namiot) - jest bardzo przyjemne. I to nie po prostu, ale erotycznie przyjemne. Na pewno to bardzo indywidualna sprawa, ale mam koleżanki, które mają podobnie ;)

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 11 lut 2011, 03:46
soulfly89 napisał(a):
Wiem, że robię offtop, ale po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego. NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm??? Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie. Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią. Po prostu w Boga. To nawet ma swoją specjalną nazwę: wiara bezkonfesyjna. Więc nie wypisuj bzdur.

Nigdy jeszcze nie słyszałem o czymś takim. Co racja to racja. Ja np mam swoją własną wiarę, ale nie ma w niej raju jak u chrześcijan, więc mnie to nie rusza :)

sprawy damsko - męskie..

przez Bura 11 lut 2011, 14:09
Co do stref erogennych, to ja mam aż idiotycznie wrażliwe plecy. :mrgreen: Znam dziewczynę, która ma szalenie wrażliwe dłonie, oraz taką, która uwielbia smyranie pod kolanem. :lol:
Jeśli powstaniesz choć jeden raz więcej niż upadłeś, uda ci się.

sprawy damsko - męskie..

przez NoOneLivesForever 11 lut 2011, 21:57
Droga soulfly89, przykro mi to mówić, ale niestety nie masz żadnego dobrego powodu, żeby cię "krew zalewała", szczególnie jeśli chodzi o to, co napisałem. Nie wiem skąd ta reakcja.
NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm???
Nie :roll:
Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie.
Nie mam :roll:
Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią.
Wiem :roll:
Więc nie wypisuj bzdur.
Nie wypisuję bzdur. ;)

Mój komentarz był skierowany do Harpagana, którego czytam już od jakiegoś czasu i wiem, jakie są jego poglądy religijne. Harpagan z jednej strony pisze, że mocno wierzy w Boga, że jest Katolikiem, a z drugiej że chodzi na prostytutki (WTF) :shock: Żeby było mało, to w dyskusjach o homo cały czas pisał, że to coś złego, że grzech, że niemoralne, to mu napisałem kiedyś, że według Biblii!... i Kościoła, to to co robi jest takim samym grzechem, jak gdyby był homo i tak czy owak, piekło mu się należy gratis. Teraz tylko przypomniałem, żeby się za bardzo nie cieszył ;p

Dla mnie np. samo dotykanie kogoś - np, ramię z ramieniem, jeśli to chłopak, który mi się podoba i jestem w nim zakochana, no i warunki są sprzyjające (np. upał w lecie w autobusie PKS którym jedziemy na wakacje pod namiot) - jest bardzo przyjemne. I to nie po prostu, ale erotycznie przyjemne. Na pewno to bardzo indywidualna sprawa, ale mam koleżanki, które mają podobnie

Co do stref erogennych, to ja mam aż idiotycznie wrażliwe plecy. Znam dziewczynę, która ma szalenie wrażliwe dłonie, oraz taką, która uwielbia smyranie pod kolanem.
To na pewno grzech, bo człowiek nie został stworzony, żeby odczuwać przyjemność erotyczną przez smyranie ramieniem, czy pod kolanem :lol: :nono:
NoOneLivesForever

sprawy damsko - męskie..

przez soulfly89 12 lut 2011, 03:57
NoOneLivesForever napisał(a):Droga soulfly89, przykro mi to mówić, ale niestety nie masz żadnego dobrego powodu, żeby cię "krew zalewała", szczególnie jeśli chodzi o to, co napisałem. Nie wiem skąd ta reakcja.

Stąd, że jesteś złośliwy. Nie przyszło Ci do głowy, żeby swoje uwagi co do harpagana pisać mu na pw? A w ogóle po co mu to piszesz skoro już nie jest na forum? Na forum sporo osób lubi sobie żartować z religii, ok, ze wszystkiego trzeba czasem pożartować, ale razi mnie, jeśli ktoś to robi w taki prostacki, chamski sposób. Dla mnie nie było jasne, że odnosisz się do harpagana. Za to jak widać nie lubisz go i masz z tym jakiś problem.

To na pewno grzech, bo człowiek nie został stworzony, żeby odczuwać przyjemność erotyczną przez smyranie ramieniem, czy pod kolanem :lol: :nono:

No cóż, skoro tak twierdzisz... to lepiej idź się wyspowiadaj że czytasz takie grzeszne forum.

sprawy damsko - męskie..

przez dogomaniaczka 12 lut 2011, 04:02
a ja mam pytanie :D po co kierować coś do kogoś ( czyt. harpagana) skoro jego już nie ma na forum? :mrgreen:
dogomaniaczka

Sortuj wg