sprawy damsko - męskie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

sprawy damsko - męskie..

przez depresyjny86 04 lut 2011, 21:22
człowiek nerwica, Ja bym Cię zapoznał z jakimiś dziewczynami 8)

Zapoznaj ;)

Tak btw.pytałeś kilka stron czego Ci zazdroszczę,odpowiem Ci,że wszystkiego....Jesteś milion razy lepszym człowiekiem ode mnie.Pod kazdym względem.
:)

sprawy damsko - męskie..

przez Thazek 04 lut 2011, 21:25
człowiek nerwica, wydaje Ci się wcale nie jestem lepszym człowiekiem...
nie znasz mnie i nie wiesz jaki jestem :P
a ,że tak zapytam po czym tak sądzisz?
Thazek

sprawy damsko - męskie..

przez depresyjny86 04 lut 2011, 21:28
Po Twoich postach na forum,również po tych w tym temacie,po Twoim normalnym wyglądzie.Jesteś lepszy.Bardziej wartościowy niż ja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..

przez Thazek 04 lut 2011, 21:33
człowiek nerwica napisał(a):Po Twoich postach na forum,również po tych w tym temacie,po Twoim normalnym wyglądzie.Jesteś lepszy.Bardziej wartościowy niż ja.

:nono: :nono: :nono:
Ty chyba jesteś niepoważny...
nie ma takiej opcji... Ty też masz normalny wygląd,tylko masz niską samoocenę! :D
ja jestem normalnym :?: :?: :mhm: he he raczej nienormalnym synkiem z NL który za bardzo dostał w dupę od życia...
Też jesteś wartościowy...
a posty?? Piszę to co mi ślina na język przyniesie... 8)
Thazek

sprawy damsko - męskie..

przez nerwicaman 04 lut 2011, 21:41
czlowiek nerwica strasznie plytkie myslenie, a takie zanizanie siebie tez w niczym nie pomaga, znam dziewczyny ktore nie lubia przystojniakow(malo wierni, zakochani w sobie, nie chca byc brzydsze od chlopaka, mysla ze wyglad daje im fory, tzn to nie sa moje uwagi do przystojnhych facetow i nie mowie ze tacy sa tylko niektore panny tak mysla), a wola przeciatniakow. cos w tym musi byc. widzialem gdziesz tu twoje zdjecie, tragedi zadnej nie ma, co Ci w sobie az tak nie pasuje?
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

sprawy damsko - męskie..

przez LitrMaślanki 04 lut 2011, 22:02
człowiek nerwica, cudze chwalicie swego nie widzicie . Wiesz każdy ma do siebie jakieś achy i echy .
Ja uważam ,że plasuje sie w 5% najbrzydszych ludzi na świecie . A jednak miałem kilka kobiet w życiu ,było też małżeństwo (w sumie razem z narzeczeństwem jakieś 7,5 lat) Nadal myślę o sobie tak jak myślałem ( bardzo negatywnie) a jednak teraz też już nie jest m sam .
Twoja samotność nie siedzi na zewnątrz Ciebie ,one jest w Tobie .
jesteś .
-inteligentny
-dowcipny
-nie jesteś chorągiewka zmieniającą zdanie co kilka chwil .
To są bezwzględne atuty ,tylko musisz sam je dostrzec ,żeby odpowiednio je później wyeksponować .
LitrMaślanki

sprawy damsko - męskie..

przez depresyjny86 04 lut 2011, 22:30
Ja inteligentny? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja jestem normalnym :?: :?: :mhm: he he raczej nienormalnym synkiem z NL który za bardzo dostał w dupę od życia...
Też jesteś wartościowy...
a posty?? Piszę to co mi ślina na język przyniesie... 8)

Jesteś lepszy jesteś,uwierz mi ;)

sprawy damsko - męskie..

przez LitrMaślanki 04 lut 2011, 22:34
Jesteś lepszy jesteś,uwierz mi ;)
pod jakim względem jest lepszy ...konkrety dawaj :mrgreen:

Ja inteligentny? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pozwól ,że ocenie to jako osoba postronna czytająca Twoje wypowiedzi ...nie podpieram sie Twoim subiektywnym widzi mi się ...

Brum, brum, brum ,zgrzyt, zgrzyt krach bammm ( to były odgłosy nyslenia ) a wiec tak jesteś inteligentny .
LitrMaślanki

sprawy damsko - męskie..

przez NoOneLivesForever 05 lut 2011, 00:41
Słuchaj nerwico, musisz się kiedyś w końcu przełamać i zacząć siebie doceniać. Wiesz, że ludzie, którzy siebie lubią pięknieją :-), takie ciągłe zaprzeczanie i niewiara w swoje zalety to mechanizm obronny, przyzwyczaiłeś się myśleć o sobie źle i nie umiesz inaczej. Przełam się, wszystko z Tobą w porządku.
Bo trzeba 'patrzać' na pozytywy i jak wykorzystać to, co się ma. Amen

-- 04 lut 2011, 23:45 --

btw. Ludzie, tu to już chyba w ogóle nie ma tematów tabu. Parę lat temu jakbym czytał niektóre dyskusje na tym forum, to chyba spaliłbym się ze wstydu i uciekł w popłochu, hehe. Nie wiem, czy wiecie o czym mówię. Z drugiej strony jako ktoś jest nienormalny ;-), to co mu ma zależeć na etykiecie, czy jak to tam zwą. W sumie, nic co ludzkie nie jest mi obce, gdyby mnie wychowano w takim duchu, to dziś nie miałbym, aż tylu kłopotów ze sobą.
NoOneLivesForever

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 05 lut 2011, 06:46
człowiek nerwica napisał(a):Jesteś lepszy jesteś,uwierz mi ;)

Jak słyszę taki tekst to zazwyczaj na wejściu sprzedaje ludziom chlapa.
Nerwica, weź ty mi powiedz w jakich jednostkach mierzy się wartość człowieka?

sprawy damsko - męskie..

przez NoOneLivesForever 05 lut 2011, 07:34
Czyli mówisz: wcale nie jesteś gorszy i chlast po twarzy, hmm, ciekawe podejście, takie psychologiczne. Chociaż kto wie, skoro cn'owi nie można przemówić do rozumu po dobroci :-), to może siłą :P

-- 05 lut 2011, 06:57 --

@marcja
Odnośnie tych piramid i potrzeby ludzi do szufladkowania wszystkiego i tworzenia kategorii pod nazwą "to co jest normalne".
Im dłużej żyję tym bardziej skłaniam się do wniosku, że dla każdego człowieka normalne oznacza co innego i taka jest rzeczywistość, po prostu trzeba się z tym pogodzić i koniec. Nie istnieją rzeczy normalne z urzędu, to tylko umowa, tradycja, itp. Można mówić ewentualnie, że coś jest szkodliwe, albo nie, ale normalne/nienormalne to zwyczajne nadużycie, bo dla każdego normalne jest to co sam robi i z czym ma największy kontakt.
Dla jednego potrzeba dotyku jest normą, dla innego jest to obrzydliwe, czy niepotrzebne, jeśli to takiej osobie nie przeszkadza, to what's the point?
NoOneLivesForever

sprawy damsko - męskie..

przez LitrMaślanki 05 lut 2011, 10:46
Mantis napisał(a):
człowiek nerwica napisał(a):Jesteś lepszy jesteś,uwierz mi ;)

Jak słyszę taki tekst to zazwyczaj na wejściu sprzedaje ludziom chlapa.
Nerwica, weź ty mi powiedz w jakich jednostkach mierzy się wartość człowieka?

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

zajebiste pytanie ,też chce poznać odpowiedz
LitrMaślanki

sprawy damsko - męskie..

przez NoOneLivesForever 05 lut 2011, 11:16
Pewno w złotówkach/kilogram, kto więcej waży ten bardziej wartościowy.
CN, ty to chociaż wysoki jesteś, a ja tylko marne 177, masz statystycznie większe szanse na powodzenie, bo podobno kobiety nie lubią niższych, widzisz, te najbardziej długonogie są twoje :D żyć nie umierać.
NoOneLivesForever

sprawy damsko - męskie..

przez LitrMaślanki 05 lut 2011, 11:23
wg tych norm wyceny ; poproszę o sznur lub klamkę bo mam zaledwie 171cm
LitrMaślanki

Sortuj wg