sprawy damsko - męskie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: sprawy damsko - męskie..

przez wovacuum 27 paź 2010, 21:36
Krzysiek1234 napisał(a):Pytanie, czy raczej ankieta do kobiet:

Czy związałabyś się z bezrobotnym mężczyzną na garnuszku rodziców, bez perspektyw na znalezienie pracy?

zalezy z jakiego powodu nie moglby siè podjàc pracy?jesli by byl niepelnosprawny fizycznie-owszem-to ja bym byla osobà ktora ma na glowie caly dom.jesli moje finanse by na to pozwalaly,a akurat bym byla zakochana w takiej osobie-to nie mam przeciwskazan.mialam nawet osttanio takà wizjè ,kiedy màz byl po wypadku-lekarze rokowali,ze zostanie roslinkà.To nie zmienilo mojej milosci do Niego; :D
natomiast jesli chodzi o depresje,nerwice..zawsze mozna pomyslec o pracy w domu-lludzie pracujà przez internet-nie wychodzàc z domu!!tak wièc zawsze znajdzie siè jakis pomysl,zeby nie byc na czyims utrzymaniu. :smile:
wovacuum

przez GreenGo 27 paź 2010, 22:02
A mi się wydaje, że często w depresji, lub nerwicy byłoby ciężej pracować niż będąc niepełnosprawnym, chyba, że poziom niepełnosprawności byłby rzeczywiście wysoki.
GreenGo

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 09:59
Wiecie co mnie od zawsze nurtuje? 8) Co geje czuja do kobiet :?: Odraze?Bo lubic to chyba lubia przyjaznia sie z Nimi w sporej czesci.Ogolnie to bardzo ich szanuje.Mialam kolege w liceum o innej orientacji i wspominam go cudownie.Wspanialy czlowiek,pomocny,wesoly,bezinteresowny.Nigdy jednak nie przyszlo mi do glowy ,aby spytac o Jego prawdziwy stosunek do kobiet.
Jak sadzicie?Czy moze sa rowniez na forum osoby o takowej orientacji seksualnej?
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 28 paź 2010, 10:11
PhilosophyOfLife, a co Ty czujesz do kobiet ? Odrazę?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 10:14
linka, absolutnie nie!Skad ten pomysl?Zreszta pytanie bylo odnosnie homoseksualistow.
PhilosophyOfLife

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 10:31
Panna_Modliszka, racjonalna odpowiedz:)
PhilosophyOfLife

przez linka 28 paź 2010, 10:35
PhilosophyOfLife, dokładnie tak jak napisała Panna_Modliszka :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez buu 28 paź 2010, 11:55
mam kilku kolegów homoseksualistów, dziewczyny też znam i traktują mnie najnormalniej w świecie, o żadnej odrazie nie ma mowy czują sympatie i tyle ;]
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Misiek_NL 28 paź 2010, 12:14
PhilosophyOfLife, Homoseksualista nie czuje odrazy do płci przeciwnej tylko pociąg do płci tej samej.
Misiek_NL

przez anakonda 31 paź 2010, 13:56
Ja mam jeszcze inne pytanko do Użytkowników..

Wyobraźmy sobie sytuację, w której partner / partnerka wypisuje z inną kobietą/innym mężczyzną do siebie wiadomości. Teoretycznie nic osobistego, ale po pierwsze nie wiecie - bo nie przeglądacie , po drugie wysyłają do siebie wiadomości w godzinach 23 - do przed 2w nocy.

I teraz pytanie.
nie macie nic przeciwko, by Wasz partner/ partnerka tak postępowała/ postępował czy jednak niebardzo by się to Wam podobało :?:
anakonda

przez linka 31 paź 2010, 14:02
anakonda, generalnie znam osoby które ceni i lubi mój partner, nie ukrywamy przed sobą koleżanek i kolegów. Nie bardzo też rozumiem, i pewnie zadałabym pytanie - co jest tak ważnego, że nie można z tym poczekać do rana...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 31 paź 2010, 14:11
anakonda, chyba nie ma w tym nic zlego??ja osobiscie rowniez wyslalm kilka wiadomosci do Twojego P.chyba nie masz mi tego za zle???
wovacuum

przez buu 31 paź 2010, 14:37
to chyba nic złego, że z kimś rozmawia, jeśli nie znasz tej osoby i Cię to nurtuje po prostu zapytaj partnera kto to jest
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Badziak 31 paź 2010, 16:37
Jeśli wymiana wiadomości odbywa się przez internet zawsze można zainstalować na kompie niewykrywalnego keyloggera. :mrgreen: Niemoralny sposób, ale skuteczny. Taka mała inwigilacja zawsze daje jakieś względne poczucie bezpieczeństwa. Pytanie jaki masz stosunek do prywatności drugiej strony :mrgreen:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg