Światopoglądowy temat o róznicach płci.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Światopoglądowy temat o róznicach płci.

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 19:11
słońce_nie_wzejdzie, no musze sie z Tobą zgodzić . Podejrzewam jedynie ,ze dużo idei i pomysłów publikowano w imieniu kobiet . Robili to ich mężowie .
LitrMaślanki

przez Korba 20 paź 2010, 19:12
Krzysiek1234, rozmowa o statystykach? poważnie? ale nuda :mrgreen: toż to rozmowa bezprzedmiotowa. po prostu wrzućcie liczby i zamkniemy temat, bo wszystko będzie jasne :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Wiola* 20 paź 2010, 19:13
LitrMaśalanki napisał(a):[b]

wiola173 napisał(a):Ja w ogóle nie rozumiem o co Wam chodzi z tymi stratami wojennymi? Co z tego ,że na wojnach ginie więcej facetów? Czy to tez ma być dowód na wyższość płci brzydkiej? Zastanówcie się tylko jeszcze kto te wojny inicjował, bo kobiety jako te "gorszy" przecież nic nie osiągnęły w dziejach ludzkości , wojen więc też nie wywoływały, to po co się miały w nich tłuc?

To raczej dowód na bezmyślność mężczyzn

Dzięki , ja nie chciałam jako kobieta tego napisać:))
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 20 paź 2010, 19:13
LitrMaśalanki napisał(a):słońce_nie_wzejdzie, no musze sie z Tobą zgodzić . Podejrzewam jedynie ,ze dużo idei i pomysłów publikowano w imieniu kobiet . Robili to ich mężowie .

A Kopernik była kobietą!
Ostatnio edytowano 20 paź 2010, 19:14 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 1 raz

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 19:13
Krzysiek1234, słuchaj możesz być ponad przeciętna inteligenty ,ale jeśli nie masz młotka to i tak nie wbijesz gwoździa. O tym mowa .
LitrMaślanki

przez Korba 20 paź 2010, 19:16
Już dawno stwierdzono, że krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.
Jednakże jeśli czytanie statystyk pompuje czyjeś ego, to niech mu tam będzie ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Krzysiek1234 20 paź 2010, 19:17
LitrMaśalanki napisał(a):Krzysiek1234, słuchaj możesz być ponad przeciętna inteligenty ,ale jeśli nie masz młotka to i tak nie wbijesz gwoździa. O tym mowa .

No i ja się zgadzam. Ale to, że kobiety przez wieki nie miały chęci/sił żeby wziąć młotek do reki, to nie moja wina.

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 19:21
Krzysiek1234, Opamiętaj się ...znasz miejsce kobiety z okresu przed 100 lat? No stary napisałeś bzdurę ,powinieneś się wstydzić :D
LitrMaślanki

przez Korba 20 paź 2010, 19:21
Krzysiek1234, jeśli nie siedzisz dziennie z młotkiem w dłoni, to nie masz prawa się wypowiadać.
Posiadanie możliwości i ich nie wykorzystywanie jest dużo straszniejsze niż brak możliwości.
Tak więc chłopie siadaj i odkryj jakąś Amerykę, skoro natura tak Cię obdarowała! :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Korba 20 paź 2010, 19:30
niemądry, a u Ciebie światopogląd=statystyki czy o co Ci chodzi?

Zmieniłam cytując pierwsze zdanie autora tematu, więc nie doszukuj się, temat nie jest mój.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Krzysiek1234 20 paź 2010, 19:36
Korba napisał(a):Krzysiek1234, jeśli nie siedzisz dziennie z młotkiem w dłoni, to nie masz prawa się wypowiadać.
Posiadanie możliwości i ich nie wykorzystywanie jest dużo straszniejsze niż brak możliwości.
Tak więc chłopie siadaj i odkryj jakąś Amerykę, skoro natura tak Cię obdarowała! :mrgreen:

Ha ha. A gdzież to stwierdziłem, że z racji płci jestem super uzdolniony.

Jestem uzdolniony, zawsze byłem najlepszy w szkole, zajmowałem wysokie miejsca na olimpiadach. I jako chłopak byłem w mniejszości wśród prymusów. Prym wiodły dziewczyny. Nie ma w tym miejscu jednak bezpośredniego związku z rodzajem posiadanych genitaliów.

Niestety, jak wiadomo dobre wyniki w szkole nie przykładają się automatycznie na sukces w życiu.

przez słońce_nie_wzejdzie 20 paź 2010, 19:45
niemądry, widzę, że próbujesz uprawiać sofistykę. Niestety, ale jako reprezentant tych, którzy zdali przedmiot o nazwie "argumentacja prawnicza" oraz wdzięczny przedmiot jakim jest "logika", jestem zmuszony to wypunktować i udzielić ci w związku z tym nagany[1]

Co zaś tyczy się statystyk. Czy jeżeli powiem, że Boże Narodzenie wypada w grudniu, a zimą pada śnieg, to zamierzasz sprawdzić, czy w każdym roku było Boże Narodzenie i czy w każdą zimę w Polsce padał śnieg, a następnie wyliczyć statystyki, by dojść do wniosku, że w istocie nie możemy udowodnić, iż Boże Narodzenie wypada w grudniu, bo go nie było przez kilka tysięcy lat? Zaś w zimą nie musiał padać śnieg, bo nie wiemy, czy zanim ludzie zaczęli zapisywać swoją historię, była zima bez śniegu?

[1] Ach, ten pompatyczny styl.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 19:47
niemądry, Światopogląd nie ,lecz tak śmiałe teorie jak sugerowane przez Ciebie tak .
Trudno zrozumieć ,ze mężczyzna zamknął na około 1000 lat kobietę w kuchni i sypialni i nie pozwolił jej na rozwijanie się w innych kierunkach ?

Tak na marginesie ,smutne ze pełna koncentracja na różnicy płci w temacie światopogląd .Czy to aby nie dowod na kompleksy ?
LitrMaślanki

przez Nodame 20 paź 2010, 19:49
Zdajecie sobie sprawę, że każde z Was mówi o czymś innym (i nie nie chodzi mi o poglądy, ale o temat Waszych wypowiedzi), nic więc dziwnego, że nie możecie się dogadać.
A przekonywanie na siłę nigdy nie jest owocne.
Chciałbym móc wtrącić swoje 3 grosze do dyskusji, ale szczerze mówiąc nie wiem od której strony ugryźć ten temat ;)
Ale Was fajnie się czyta.
Nodame

Sortuj wg