Gry Komputerowe - lubicie?:)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Gry Komputerowe - lubicie?:)

przez Wujek_Dobra_Rada 17 paź 2010, 23:19
Hej, ja uwielbiam RPG, szczególnie w necie. Chociaż dzisiaj wpadła mi Mafia II do rąk i będę męczyć tą gierkę najbliższy czas ;)
Wujek_Dobra_Rada

Re: Gry Komputerowe - lubicie?:)

przez linka 18 paź 2010, 00:06
No to nie?? :mrgreen:

GTA SA, Ojciec Chrzestny, Mafia, Battlefield, czasem w napadzie agresji Unreal Tournament.
Na co dzień zaś jestem psychodelicznym graczem w Age Of Empires - znaczy, jeszcze się uczę 8)
Sama nie grałam ale podobała mi się jeszcze gra Max Payne jak zalegałam i patrzyłam jak M tam buszuje.....

Poza tym kiedyś, przez 2 lata babrałam się w takiej internetowej grze zwanej OGame ( może ktoś wie cóż to :lol: ) a teraz mam farmę na Farmeramie :P
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 18 paź 2010, 00:49
Tylko i wyłącznie Quake2. Grałem regularnie około 4 lata. Teraz już bardzo sporadycznie.
Ogólnie w gry nie gram.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 18 paź 2010, 09:25
nie lubię i nie rozumiem ludzi którzy mogą grać godzinami w jakąś grę ;)
coma

przez jacas 18 paź 2010, 09:36
kiedys gralem duzo, teraz rzadziej
ulubione pozycje:
Call of Duty, Pro Evolution Soccer, NBA, GTA San Andreas, Mafia, Tibia, Gothic 2, Medieval Total War 2
jacas

przez A->+12 ° 59` 3``<-O 18 paź 2010, 10:32
Need for speed shift, Midtown madness, Off road
...Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy...
...Jeżeli chcesz być kimś, stań się najpierw człowiekiem...

przez Wujek_Dobra_Rada 18 paź 2010, 14:34
Najdłużej numer jeden i do dzisiaj lubię czasem jest Counter Strike (1.6, później source). W sieci chyba najwięcej spędziłem grając w Neverwinter Nights, szczególnie na serwerach, gdzie była jedna wielka sieka :D. Moja pierwsza największa miłość i niedościgniony wzór FPP to Half Life (jedynka oczywiście).
No i oczekiwanie na Diablo III teraz ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez jacas 18 paź 2010, 14:44
a wlasnie, w CS'a 1.6 tez lubie pociupac, ostatnio nawet wygrzebalem stare konto Steam

[Dodane po edycji:]

dzisiaj albo jutro w moje lapki wpadnie PES 2011 :great:
jacas

przez Krwiopij 18 paź 2010, 14:47
-fallout 1,2
-elder scrolls wszystkie
-GTA
-Dawn of war
-Call of cthuthu
-Alone in the dark
-Diablo 1,2
-Quake
-Dawniej heroes

a nawet "Alladyn" :mrgreen:
Krwiopij

przez Wujek_Dobra_Rada 18 paź 2010, 14:54
Ja w Fallout'a tylko w 3 grałem i przyznam, że całkiem całkiem. Trochę za łatwa ale przyjemnie się grało. Resident Evil 1-3 i Blair Witch Project 1,2 z horrorków mi najbardziej podeszły. Z GTA to San Adreas tylko. Przez kilka dni z domu nie wychodziłem (teraz nie wychodzę z innych powodów ;/ )
Unreal Tourment pierwsza część wymiatała tez. Pamiętam jak łupałem na modemie w to i rachunki na 700 zł przychodziły :pirate:
Wujek_Dobra_Rada

przez jacas 18 paź 2010, 15:11
Hania - ja przeszedlem calego Adasia i pirata Barnabe :lol:
a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia
az mi sie przypomnialo jak mialem z 7 lat i sie poryczalem bo brat mi nie chcial wlaczyc need for speed 3 :mrgreen: pobeczalem i matka kazala mu wlaczyc :twisted:
jacas

przez RafQ 18 paź 2010, 20:49
Moje ulubione tytuły:

- Silent Hill
- Resident Evil
- STALKER
- Call Of Duty
- Modern Warfare 2
- Bioshock
- Ghost Recon (ten stary)
- Metal Gear Solid
- Stary,kultowy AVP 2

Ale i tak najwieksze wrazenie wywarły na mnie pierwsze gry na Playstation I (m.in właśnie Silent Hill 1,Resident Evil czy Metal Gear Solid).Były mega i tyle.
Teraz gry nie wywierają juz u mnie takich emocji jak kiedys (z wiadomych przyczyn :( ) ale pomimo tego czasami w coś zagram.Zostały mi do zakupienia: nowy STALKER i Resident Evil 5 oraz pozycja,którą mam ale nie mogę się za nią zabrać czyli BIOSHOCK 2.Ale to są raczej pozycje na zimę kiedy skończą się sezony ligowe na SRPL.

Natomiast przez ostatnie lata gram regularnie po sieci.Konkretnie były to gry IL2 Forgotten Battles + wszystkie następne mody/dodatki z tej serii i oczywiście non stop pozycja obowiązkowa od ponad 2 lat czyli rFactor + mody (gdyby ktoś z Was zainteresowany byl simracingiem,to link do portalu jest w moim podpisie) :smile: .

Pozdr.
RafQ

przez El Chupacabra 18 paź 2010, 21:17
jacas napisał(a):Hania - ja przeszedlem calego Adasia i pirata Barnabe :lol:
a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia
az mi sie przypomnialo jak mialem z 7 lat i sie poryczalem bo brat mi nie chcial wlaczyc need for speed 3 :mrgreen: pobeczalem i matka kazala mu wlaczyc :twisted:

Czy JA gralem w Dune 2 ? Chlopie, ja tylko tym zylem kiedys :)

Moja gra zycia bylo Twinsen's Oddysey 2 - pewnie nie kojarzycie, ale super giera.

Teraz z powodu pracy nie mam czasu na gry :( Nawet Starcrafta 2 nie mam kiedy odpalic :((

wola człowieka jest jego niebem

przez GreenGo 18 paź 2010, 21:58
Kiedyś grałem nałogowo, po 2003 roku wypaliłem się w każdej dziedzinie życia, z grami też, ale ostatnio wraca mi pomału ochota, tylko szkoda mi czasu.
Linka napisał(a):Na co dzień zaś jestem psychodelicznym graczem w Age Of Empires - znaczy, jeszcze się uczę
Dwójkę wybierz panie! :D tj. II z dodatkiem jest super.

Dawno temu grałem nałogowo w strategie, cRPGi i FFP, przede wszystkim
- Red Alerty 1/2
- Baldur's Gate I/II
- IceWind Dale I/II
- Half - Life 1 i 2
- Gothic II
- AoE I/II
- Call of Duty 1/2
- Rune - nieznane, ale wielkie
- America McGee - Alice - psychodeliczna Alicja w krainie czarów na silniku Quake III
- Shogun Total War - cudo
- trochę CS'a 1.6 - a znacie to? google.pl -> martin lechowicz - ballada counter strikowa
- Diablo II - nawet dzis przyszla mi ochota, zeby odpalic po kilku latach, ale na Win 7 nie chce chodzi bez patcha, a lenistwo zrobilo reszte i nie chcialo mi sie sciagac.
- Wormsy - wszystkie do WorldWarParty

A z takich mniej znanych to swietny byl NeverHood, Abe Odyssey, full tego bylo.
jacas napisał(a):a gral ktos z was w Dune 2? klasykaaaaa, stara gra jak swiat ale swietna strategia
Łooo ;-), moja pierwsza gra na pierwszym kompie, do 5 mapy nie wiedziałem, że można stawiać budynki, a jaka radocha była, jak to odkryłem.

Jak przestałem w pewnym momencie grać to zostały mi jeszcze gdzieś save'y do NeverWinter Night (byłem w połowie), mam jeszcze Gothica I i II, Morrowinda do przejścia, muszą jeszcze poczekać.

Rok temu, dwa grałem nałogowo w tetrisa, który mnie wciągał jak cholera, te kloooocki.... spadajooom... z góóóry. :smile:
GreenGo

Sortuj wg