Zapomogi,niepełnosprawność itd a depresja

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Zapomogi,niepełnosprawność itd a depresja

przez GreenGo 05 paź 2010, 19:34
Jak ci się uda to zacznę wierzyć w cuda, ale żeby nie było, nie mam pojęcia, czy to możliwe, wydaje mi się jednak, że na bank nie.
GreenGo

przez pajak 02 lis 2010, 18:28
Istnieje możliwość renty socjalnej na "nerwice" ale czy za 200 zł da się przeżyć?
Obrazek

przez Piorunka 02 lis 2010, 18:42
Moja przyjaciółka pobiera rentę socjalną,dostała ją po pobycie w szpitalu,a w szpitalu była z powodu nerwicy lękowej i depresji.Renta socjalna to 440 zł.I nie da sie za to przeżyć:(
Piorunka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jeżozwierz 06 lis 2010, 12:43
Renta socjalna to 520zł...
Jeżozwierz

przez GreenGo 07 lis 2010, 17:07
Co się stało? Ja tego tematu nie założyłem.
GreenGo

przez linka 07 lis 2010, 17:13
GreenGo, być może ten temat założył ktoś kogo już nie ma na forum i jego posty zostały wykasowane. No i wyszedł taki mały bałagan.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Zapomogi,niepełnosprawność itd a depresja

przez ( Dean )^2 01 paź 2011, 18:02
Odkopie mój stary temat bo może się komuś przydadzą te informacje.
Jak ci się uda to zacznę wierzyć w cuda, ale żeby nie było, nie mam pojęcia, czy to możliwe, wydaje mi się jednak, że na bank nie.

No jednak jest możliwe.
Złożyłem wniosek o przyznanie niepełnosprawność.Nigdy nie byłem w szpitalu,jestem samodzielny i takie tam.Stosunkowo krótko też się lecze,nie wiem czy jest półtora roku.Mimo to udało mi się otrzymać stopień lekki niepełnosprawności.To może się przydać tym którzy studiują<stypendium> i tym którzy nie mogą znaleźć pracy,bo z grupą dużo łatwiej jest,także warto się postarać.

Dodatkowo dla studentów,złożyłem też wniosek o zapomogę losową na leczenie depresji i otrzymałem także w tym kierunku też warto próbowac,szczególnie jeśli komuś nie przyznano grupy.

Więc podumowując wszyscy którzy studiują a mają problemy psychiczne powinni spróbowac postarać się o niepełnosprawnośc i/lub o zapomogę losową.Warto dodać że z niepełnosprawnością możecie dostosowac sobie studia do waszych zaburzeń<np.uninąć egzaminów ustnych,dostać bardziej dogodny termin i takie tam>,także ogólnie polecam wszystkim.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg