Polityczne pogadanki

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Walka o krzyż

przez Adaś2222 23 wrz 2010, 23:24
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Adaś2222, powtarzasz komunały. Każdy rząd począwszy od Gierka zadłużał Polskę. Nie tylko PO, nie tylko Gierek, którego na marginesie parę lat temu spłaciliśmy, ale każdy. Od Gierka, przez Kanię, Jaruzelskiego, Mazowieckiego, Olszewskiego, Buzka etc, na Kaczyńskim i Tusku skończywszy. Na autostrady się nie uskarżam, bo ich coraz więcej jest i za parę lat przejadę z Gdańska do Krakowa autostradą. A jabłka, o ile pamiętam, są po dwa z hakiem.

Gierka rząd tuska pobił w zadłużeniu już 2x, za Gierka było to 50mld dolarów Peło już ma 100mld
Vat idzie w górę, ceny idą w górę, dostawy gazu zagrożone, polacy z irlandii nie wracają, wczoraj policjanci strajkowali w warszawie, nie pierwszy raz

Minister skarbu zamieścił w tygodniku "The Economist" ogłoszenie o sprzedaży
ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki
Sprzedam Polskę - msp.gov.pl

Pod ręką Platformy Obywatelskiej Polska od trzech lat żyje z wyprzedaży
majątku poprzednich pokoleń i zaciągania długów na koszt przyszłych.
Ekonomiści biją na alarm: sprzedaż strategicznych sektorów gospodarki na rzecz
zagranicznych inwestorów nie zasypie dziury budżetowej, za to zwiększy
finansowy drenaż Polski i narazi nasz kraj na "wrogie przejęcie".
Prywatyzowanie w kryzysie jest nieracjonalne m.in. dlatego, że firmy prywatne
mają teraz znacznie gorszy dostęp do kapitału niż państwa, które są w ocenie
rynków bardziej wiarygodnym partnerem w czasach kryzysu

Re: Walka o krzyż

przez słońce_nie_wzejdzie 23 wrz 2010, 23:53
No dobrze. Ale wciąż mi nie odpowiedziałeś. Jedynie usiłujesz zręcznie zmienić temat, co Ci się tym razem nie udało.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez RafQ 24 wrz 2010, 02:24
Mnie polityka zupełnie nie interesuje.Nie oglądam tv,nie czytam wiadomości odnośnie afer,przekrętów,korupcji i innego gówna.Szkoda się denerwować.A wracając do całej tej sprawy krzyża,to nie można nie zauważyć,że krzyż został po prostu użyty w walce politycznej.Jarek mógl to zakończyć jeszcze zanim się cała sprawa rozkręciła na dobre,ale nie zrobil tego.Kościól niby się wtrącił,ale jak przyszło co do czego,to nic konkretnego nie zrobili tylko obserwowali stojąc z boku.
RafQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 24 wrz 2010, 06:46
Adaś2222, Może osobny temat ...co prawda tej jest na maksa off top .Ten jest o krzyżu a już od dawna jest areną walki politycznej i poglądowej .
brokenwing

przez RafQ 24 wrz 2010, 10:20
Natknąłem się na coś interesującego na YT :mrgreen: .Jak jeszcze nie widzieliście,to sprawdźcie sami ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9em7DIK0Ajw
RafQ

przez montechristo 24 wrz 2010, 10:26
[b]Adaś 2222 - wspieram Cię całkowicie w twoich poglądach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Polityczne pogadanki

przez Adaś2222 24 wrz 2010, 11:32
słońce_nie_wzejdzie "Na autostrady się nie uskarżam, bo ich coraz więcej jest i za parę lat przejadę z Gdańska do Krakowa autostradą"

aby napewno ?

http://finanse.wp.pl/kat,104114,title,A ... caid=1af13

Autostradę trzeba będzie zburzyć?

Czy afera pociągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Gazeta alarmowała, że prawdopodobnie, kradzież spowoduje znaczne opóźnienia w budowie.
- Do czasu poznania wyników ekspertyzy nie można niczego przesądzać. Jesteśmy optymistami i mamy nadzieję, że nie będzie konieczności naprawy wybudowanych odcinków - zapewnia Marcin Hadaj z GDDKiA.
Ostatnio edytowano 24 wrz 2010, 11:49 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

przez brokenwing 24 wrz 2010, 11:54
Adaś2222, Brak Ci umiejętności założenie nowego tematy ? Az mnie w krzyżu łupie .
brokenwing

Re: Polityczne pogadanki

przez słońce_nie_wzejdzie 24 wrz 2010, 17:26
Adaś2222, w dalszym ciągu nie odniosłeś się do reszty. Kurczowo łapiesz się tych części wypowiedzi, na które masz argument w postaci jakiegoś śmiesznego artykuliku z internetu. Wierzę w Ciebie. Wiem, że stać Cię na więcej ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez El Chupacabra 25 wrz 2010, 00:49
Adaś2222 napisał(a):słońce_nie_wzejdzie "Na autostrady się nie uskarżam, bo ich coraz więcej jest i za parę lat przejadę z Gdańska do Krakowa autostradą"

aby napewno ?

http://finanse.wp.pl/kat,104114,title,A ... caid=1af13

Autostradę trzeba będzie zburzyć?

Czy afera pociągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Gazeta alarmowała, że prawdopodobnie, kradzież spowoduje znaczne opóźnienia w budowie.
- Do czasu poznania wyników ekspertyzy nie można niczego przesądzać. Jesteśmy optymistami i mamy nadzieję, że nie będzie konieczności naprawy wybudowanych odcinków - zapewnia Marcin Hadaj z GDDKiA.

...a wszystkiemu winny Balcerowicz !! Ja tam bym go wychlostal - a Ty ?

wola człowieka jest jego niebem

przez Badziak 25 wrz 2010, 01:14
Rząd mógłby się wreszcie rozwiązać zamiast nas zadłużać i nic nie robić. Gdzie ten podatek liniowy? Gdzie reforma KRUSu? Gdzie okręgi jednomandatowe? Gdzie przedszkola i dbałość o demografię? Gdzie te obniżki podatków? No, gdzie ten liberalizm?! Gdzie ułatwienia dla przedsiębiorców, waluta euro, reforma służby zdrowia, zmniejszenie przywilejów mundurówki, wydłużenie wieku emerytalnego, podwyżki dla budżetówki (nauczycieli nie liczę)... Nie po to was wybieraliśmy, żebyście się obijali :!: :?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez słońce_nie_wzejdzie 25 wrz 2010, 13:58
Badziak, ja akurat się cieszę, że rząd do realizacji swoich obietnic jest nieskory. Przynajmniej nie przeszkadza :)

przez Stary Góral 27 wrz 2010, 22:16
Codziennie pod rządami PO już od długiego czasu,dług publiczny Polski rośnie o kilkanascie milionów złotych.Dla mnie kwetsie ekonomiczne to główny wyznacznik jakosci rządzenia,mało mnie w tym momencie interesuja mochery,walki o krzyż,kogo popiera zakonnik z Torunia,co powiedział albo nie powiedział Kaczyński.W tym momencie takie kwestie schodza na dalszy plan
Stary Góral

przez słońce_nie_wzejdzie 27 wrz 2010, 22:31
Stary Góral, każdy rząd pożyczał pieniądze. Bo spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli lud nie da sobie odebrać świadczeń, podatki podwyższyć też jest źle, to skąd brać pieniądze na domknięcie budżetu? Trzeba pożyczyć.

Sortuj wg