Niezwykłe sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Wypalony 30 sie 2006, 10:28
Ja bardzo zadko miewam sny, a moje najgorsze koszmary zazwyczaj przenosza mnie z powrotem do czasow liceum i stawiaja w roznych wyimaginowanych sytuacjach z ludzmi z mojej szkoly.Jak ja nienawidzilem tego okresu w moim zyciu... :evil:
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez Marcia 31 sie 2006, 09:35
ja mam sny czesto...
uwielbiam te w ktorych latam...
wiele razy snila mi sie ostattnio scena konca swiata... wszystko znikalo a ja zostawalam sama na pustym kawalku ziemi a wokol mnie sama pustka... to bylo przerazajace :/
i znow zakwitna maki i storczyki...

przez KasiaS 31 sie 2006, 10:18
koniec swiata snil mi sie wiele razy, raz nawet data byla podana, pamietam tylko ze byla pieciocyfrowa :D wiec nie musismy sie martwc :) nie dozyjemy tego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Niezwykłe sny

przez Akin 02 sie 2008, 23:30
Podnoszę stary i wyszukany w wyszukiwarce wątek.
...Snów nigdy nie miałam, jedynie czasem i rzadko się zdarzały jakieś romantyczne scenki, czy też coś a'la drastyczne spadanie w przepaść. Ostatnio zaczeły mi się śnić wypadające zęby z mojej dolnej szczęki. Taki sen oznacza nieszczescie, śmierc w rodzinie. Ja z reguły nie mam proroczych snów, ale moja sąsiadka owszem. Ostatnio zaczęłam się interesować OOBE, ale to odrębny wątek o tym. Raz miałam taki straszny sen gdzie brat zaczął dobierac się do mojej siostry, a wcześniej drugiego brata zabił. A ja byłam bezradna.
Akin

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 23:40
ja mam czasami bardzo ciekawe sny, tak jakby film, nie biorę zadnych leków, ale w snach podobno wychodzi to co naprawde myślimy czujemy i jak chcemy postępować... mi ostatnio śniła się sytuacja z życia codziennego, można nawet poweidzieć rodzinnego, którą normalnie "znoszę", ale dopiero we śnie uświadomiłam sobie jak bardzo znoszenie tego mnie męczy... dziwne
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez anonimowa 04 sie 2008, 10:48
Bardzo ciekawy temat. Sny mogą być fascynujące, przerażające, prorocze. Czasem sny są zupełnie pozbawione sensu. Dzisiaj (znaczy w nocy) śniło mi się tak: Zamieszkałam u jakiejś bardzo bogatej kobiety, która prowadziła muzeum. Miała też taki pokój, gdzie było dużo kamer i różnych czujników. Były tam też gabloty, ale nie sprawdzałam co tam jest. Następnego dnia do wiedziałam się, że ktoś ukradł cenny obraz doświadczonego polskiego malarza. Kobieta ta płakała, a w wiadomościach mówili, że prawdopodobnie nie odnajdą dzieła. Pamiętam nawet, że obraz przedstawiał kobiety oraz oko. W nocy wstałam i poszłam do salonu, a tam mężczyzna ubrany na czarno i w kominiarce. Chciał coś wynieść przez balkon, pomyślałam, że to obraz, dlatego krzyknęłam do niego. On obrócił się w moją stronę, wyciągnął pistolet i strzelił do mnie 2 razy w brzuch, a potem uciekł. Ja nerwowo podniosłam bluzkę i zobaczyłam plamę krwi. Potem się obudziłam, ale oblana zimnym potem i przerażona. Czułam się tak jakby to nie był sen, tylko naprawdę zostałam postrzelona. Dziwny sen, a ostatnio nie oglądałam sensacyjnych filmów.

przez wróbelek Elemelek 04 sie 2008, 11:49
bardzo ciekawy sen... a jeśli chodzi o to ze po tym śnie zbudziłaś się i źle się na przykład czułaś - ja nieraz mam tak samo, budzę się po śnie i zauważam że naprawde się źle czuje (tak jak we śnie) tylko ze to jest na odwrót podobno - śnią nam sie takie dziwne rzeczy, bo źle się czujemy;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez namiestnik 12 lis 2008, 11:37
Opisałem swój sen i tu wklejam. Nie wiem czemu - ale czuję taką potrzebę.

Śniły mi się dziś dwa bardzo realistyczne sny. Jeden to związany z naprawą jaką ostatnio robiłem - tak realistyczny, że szok.

A drugi który lepiej pamiętam był o domu. Wybudowałem nowy dom. W ogrodzonym ogrodzie. Rozległy. Składający się z wielu budynków połączonych ze sobą. W środku była jakby pierwotna wersja w której jednak zmieniło się przeznaczenie. Było tam wszystko. Pokoje, sypialnie, pokoje kąpielowe, sauna, składziki rożnych rzeczy, pokoje do zabawy w harcerzy i zuchów przez dzieci, pokoje dla gości, pokoje o różnym stylu i nawet takie części domu których przeznaczenia nie znałem. Było gwarno. Dużo gości. Jakichś znajomych. Ludzie którzy to wszystko obsługiwali. Jakieś takie przyjęcie. Całe rodziny. I niby wesoło, ale czułem się tam samotnie. A następnego dnia większość ludzi wyjechała. Mimo to nadal było sporo ludzi - rówieśników. Oni się tam bawili. A ja się czułem tak bardzo samotnie tam. Chciałem by już sobie poszli. Psuli sporo rzeczy. Nie zachowywali czystości.

Sortuj wg