Niezwykłe sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Niezwykłe sny

przez azok 09 cze 2006, 21:34
Nie wiem czy to gdzies juz bylo, ale chcialam Was spytac, czy mieliscie jakies niezwykle sny zwiazane z nerwica. Zwiazane czyli zapewne spowodowane lekami. U mnie pojawily sie wraz z efectinem. Zaczeli mi sie snic znani ludzie. Mialam sen, w ktorym na balu u mnie w domu byl Leszek Miller i Jose Maria Aznar, z tym ostatnim tanczylam. No i mialal poniekad proroczy sen- w odwiedziny przyjechal do mnie Czeslaw Milosz, Jan Nowak Jezioranski i Jan Pawel II, ow sen mialam gdy dwaj ostatni jeszcze zyli. Te sny ( te wymienione i wiele innych) to chyba jedyna zabawna i pozytywna rzecz zwiazana z nerwica. A jak jest u Was?

przez Minhoi 09 cze 2006, 22:11
Ja mam rzadko zwykłe sny... :)

przez Sorrow 09 cze 2006, 23:14
Ja zwykle nie miewam snów, ale ostatnio prawie co noc miałem koszmary, w, których ktoś mnie ścigał i chciał mnie zabić i musiałem z nim walczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez telimenka 11 cze 2006, 20:04
ja rowniez mialam przez jakis czas koszmary. teraz jest juz w miare normalnie. snia mi sie zazwyczaj rzeczy zwiazane z tym, co ma sie zdarzyc nastepnego dnia... ale lepsze to niz koszmary - brrrrr!

przez Sorrow 12 cze 2006, 13:34
Ale schiz, dzisiaj mi się śniła druga wojna światowa.

Była tam bardzo ciekawa scena:
Widziałem mały oddział alianckiej piechoty (mniej więcej 10 żołnierzy) idący przez jakiś zarośnięty dziką zielenią teren.
Widziałem od przodu dowódcę, który szedł na czele.
Nagle za nimi zobaczyłem bunkier z karabinem maszynowym mg42.
Wystrzelili serię i tylko zobaczyłem padającego na brzuch dowódcę. Był ciężko ranny w plecy (widać było krwawe otwory po kulach), ale jeszcze żył. Widać było, że nie za bardzo wiedział.
Następna seria rozwaliła mu głowę na kawałki.
Następnie zobaczyłem jak 3 pozostałych przy życiu żołnierzy dobiera się do bunkra, który okazał się pozbawionym dachu stanowiskiem ogniowym.

Stanęli u na brzegu stanowiska (z tyłu, więc chyba byli jakąś straż tylną czy coś)
Gość od BARa zastrzelił kaemistę wroga i został tylko oficer SS.
Dość podstarzały i się krzywił. Chyba go chcieli pojmać ale on wyciągnął
Granat i chciał go rzucić. Został natychmiast zabity ogniem z BARa i Stena.
Granat upadł na ziemię i eksplodował zabijając wszystkich.

Dziwny sen, no nie?
Nie wiem czemu, ale moje sny są zwykle pełne przemocy :) .

przez DarkAngel 12 cze 2006, 23:05
Sorrow moze przestań oglądac flmy.... ;)
Obrazek
ExModerator

przez Dora 14 cze 2006, 11:34
Tak, to prawda. Odkad biore efectin moje sny sa bardziej zywe, kolorowe maja ciekawa fabule jak film, a nawet moge nimi sterowac, sprawiac zeby dzialo sie w nich po mojej mysli. To jest naprawde bardzo fajna sprawa...

przez Sorrow 14 cze 2006, 12:56
LD?
Cool :) .

Mi się sny zaczęły kilka tygodni temu po ćwiczeniu jogi rąk :D .

przez Smutna... 14 cze 2006, 22:24
Moje sny może i nie są nadzwyczajne ale czasami prorocze...często gdy zamykam oczy widzę urywki skrawki obrazów tego co potem na drugi dzień dzieje się naprawdę widzę te same obrazy...te same silne wrażenia...często śni mi się że spadam lecę gdzieś w przepaść...miewam takie dni że boję się zasnąć że będą mnie atakować duchy..a nie wiem czemu tak strasznie się boję, widzę jakieś straszne maski, twarze i boję się niesamowicie...często przed oczami mam obrazy tego co się zdarzyło czego się boję, np. kiedyś patrzyłam się w dół na tamę gdzie jest bardzo głęboka woda potem w nocy bałam się że spadnę widziałam tę tamę...moje sny odzwierciedlają moją psychikę czasami ukazują mi przyszłość to coś jakby wewnętrznie mi podpowiadało że coś się zdarzy jakieś mejsce jest dla mnie niezwykłe usilnie mnie przyciąga tylko czasami nie rozumiem dlaczego... :?:

przez AgusiaOL 08 sie 2006, 22:14
Mi się raz śnilo, że idę sobie po jakiejś wielkiej górze. Po prawej i po lewej stronie przepaść... Ta przestrzeń, po której idę ciągle się zwęża aż staje sie bardzo cieniutka. Wtedy tracę równowagę i trzymam się jedną reką tego cieniutkiego kawałeczka aż spadam. No i obudziłam sie milimetr nad ziemią :roll:

Ale czasami to mam takie chore sny, że szkoda gadać...
Okropne, dziwne, straszne i najczęściej absurdalne.
A niektóre to się nawet latami pamięta.
:|
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć,

bo nikt za mnie nie umrze...

przez K22 10 sie 2006, 23:15
ja mam rozne sny czasem smieszne, czasem przerazające itd. Kiedys mi sie snilo ze latam, super :) bardzo mi sie to podobalo> nie biore zadnych leków wiec napewno moje sny nie sa tym spowodowane... Po czesci jestem troszke marzycielka :) pozdrawiam
K22

przez iwo4 19 sie 2006, 11:39
Tak naprawde kazdy z nas sni codziennie, tylko czasem nie pamieta sie tych snow... moim zdaniem wynika to z tego ze ma sie zablokowana podswiadomosc... bo snyto nic innego jak zepchniete oobrazy do podswiadomosci... ja dopiero teraz podczas terapii zaczynam pamietac swoje sny... moja podswiadomosc wreszcie chce mi cos pokazac
Witajcie wsród "wybranych"...

przez KasiaS 29 sie 2006, 22:43
najgorszy sen mialam w wieku 7 lat - snilo mi sie ze ide lasem iglastym. Drzewa sa nezwykle wysokie, ja ide polna droga. Jestem mała i boje sie ze czuje ze ktos mnie sciga, chce uciekac ale ne moge bo moje nogi sa w piasku. Strach coraz wiekszy bo nie moge przesunac sie ani o centymetr. Panikuje. Chce isc ale nie moge!!! Uczucie sttrachu jest ogromne!! Po jakims czasie obudzilam sie ale uczucie takie dziwne pozostalo. Mialam w tym snie spodenki od Babci, żółte w biale groszki. Znienawidzilam je nie mogalam nawet ich dotknac bo przypominalo mi te uczucie, ktore przez wiele lat nazywalam groszkowym. niedawno dowiedzialam sie ze jest to porazenie przysenne.
Sen ten powtarzal sie wiele razy, nie w takiej samej formie ale z dokladnie tym uczuciem, panicznego strachu ze nie moge ruszyc sie. Czasami juz nawet nie spalam.
W dzien tez mi sie to zdazalo ale lagodniej juz tak nie panikowalam.
To byl moj najwiekszy koszmar i milo 7 lat pamietam go - niestety.
Sni mi sie czesto wojna, katastrof, kosmos ( ze jestem wyslannikiem aby ratowac ludzkość)i co najsmieszniejsze zwierzeta ze rozmawiam z nimi. Np. kiedys bylam krokodylem :) albo żyrafa ktora jedzie na rowerze pod gorke i strasznie sie meczy :)

Sortuj wg