Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez pete_27 10 sie 2010, 18:28
szybkirys napisał(a):
Magdaa napisał(a):Sama bym tam poszła jakbym nie miała tak daleko.

mysle ze zle bys sie tam czula albo dzis bys miala kaca moralnego
[/i]

Chłopie naczytałeś się jakiejś szmiry zza granicy i przerysowywujesz problem. Organizatorem nie był ten człowiek i pewnie nawet jakbyś go wskazał ręką w tym tłumie to nikt by nie wiedział kto to i każdy by to miał w d... :D Ja tam byłem wczoraj i powiem tylko, że fajnie było :) Kulturalnie, spokojnie (w miarę:)) i imprezowo:D . Było się z czego pośmiać - nie wiem czy w tv pokazywali parę z sąsiedniego Bristolu, która pojawiła się w workach na głowach w oknie na 2 piętrze w bieliźnie i rozochoceni zaczęli udawać, że się bzykają :mrgreen: Tłum rechotał i krzyczał do pani - "pokaż cycki". :) Pojawił się papież na chwilę i pozdrawiał ludzi. Były znaki "grunwald pamiętamy", duża kaczka, która fruwała od jednego do drugiego w rytm kolejnych rzutów (na bank tego nie ma w tv:)) i masa innych "przerywników". Generalnie było bardzo wesoło i pokojowo. I bardzo dobrze! Debile zostali obśmiani i tak powinno być.
pete_27

przez Goldielocks 10 sie 2010, 18:35
MOCca napisał(a):He sama śmietanka. Szczególnie podobalo mi się jak wspinali się po pijaku na latarnie i znaki drogowe, póżniej dwójka z nich się pobiła na górze i spadli, klimatyczny ten piknik.

Za to babcie moherowe - nawet bez alkoholu dają czadu... Chyba, że to efekt regularnego wdychania kadzidła na mszy i przez to im się w deklach poprzestawiało. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez pete_27 10 sie 2010, 18:39
bunny_wrrr napisał(a):czy te tlumy nie przypominaly wam hatifnatow? :mrgreen:
Hatifnatowie. Żyją wyłącznie w wielkich wspólnotach. Nie posiadają zindywidualizowanej świadomości-czują i działają wspólnie (nie zanotowano zaawansowanych procesów myślowych). W wyniku połączenia zbiorowej świadomości i skłonności do impulsywnych reakcji, ich emocjonalne sinusoidy niezwykle wzmacniają się. Dlatego nieobce są im stany skrajne-
od euforycznych uniesień do czarnej depresji. Resztę czasu spedzają w biernym odrętwieniu, głównie przed telewizorem. Wygladają znajomo...
(...)jedyną rzeczą, która ożywić może Hatifnata, jest wielka, ogromna burza. Byli silnie naelektryzowani, ale bezgranicznie ograniczeni. Nic nie czuli, nic nie myśleli - mogli tylko szukać. Dopiero kiedy zetknęli się z elektrycznością, zaczynali żyć ze wszystkich sił, pełni wielkich, gwałtownych uczuć (...)
ź
a najlepszy byl taras mowiacy ze juz takiej akcji nie zorganizuje bo lubi spac hehe

Nortt, nie generalizowalabym
mnie sie wydaje ze dla niektorych wiara jest czesto swoistym sumieniem jesli nie maja wlasnego - wlasnie trzyma ich w ryzach
a fanatyzm w kazdej postaci nie jest zdrowy
rowniez antykatolicki ;)

Dokładnie tak, to byli Hatifnatowie. Rozpoznałem wśród nich wielu Twoich przyjaciół.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szybkirys 10 sie 2010, 19:03
Goldielocks napisał(a):
szybkirys napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

troche faktow "okiem liberala" zebranych "do kupy" moze ochlodzi rozpalona medialnie glowke 8) :

http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci ... cia-pastwa

to co napisałam powyżej, to moja własna opinia wynikająca z obserwacji przeprowadzonych za pośrednictwem gazet, a przede wszystkim z relacji life w TV... Nic dodać, nic ująć.

dokladnie nic dodac nic ujac 8)

Nortt napisał(a):Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie,.

Francuzom, w UK i Szwedom juz sie udalo ja "wytepic" i maja teraz calkowicie "luz" i wahabitow:

http://www.truthtube.tv/play.php?vid=4011
Ostatnio edytowano 10 sie 2010, 19:11 przez szybkirys, łącznie edytowano 1 raz

przez Goldielocks 10 sie 2010, 19:03
http://mit.redblog.wspolczesna.pl/2010/ ... opli-krwi/

Żal mi Ciebie... Pewnie też walczyłeś o krzyż... Biedny człowieku... Amen.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez szybkirys 10 sie 2010, 19:17
Goldielocks napisał(a):Żal mi Ciebie... Pewnie też walczyłeś o krzyż... Biedny człowieku... Amen.

a ja nie moge sie doczekac obejrzec min "bohaterow" co to popijaku umieja opluc i oszczac modlace sie staruszki kiedy podobny numer sprubuja zrobic wahabitom. Specjalnie wtedy zjade do PL zeby zobaczyc jak ich tepe lby zlatuja od maczety tak jak pare dni temu w UK "leb" takiego samego "bohatera" co mu sie ich modly nie spodobaly :twisted: Zobaczymy jak wtedy beda protestowac kiedy wahabici oglosza (narazie tylko w jednym landzie w DE) ze za nie walenie lbem o posadzke kilka razy dziennie bedzie grozilo obcienie tegoz lba :roll:

przez Zenonek 10 sie 2010, 19:29
Nortt napisał(a):Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie, ta żydowska wiara nie ma nam już nic do zaoferowania, jest zacofana i ma karty swej historii krwią niewinną zalane, jak mało która.

Istny fanatyzm anty-religijny.

Jezeli pilas do inkwizycji to warto zebys zdobyla nieco wiedzy historycznej.
Otoz w tych zamierzchlych czasach przeszlo 90% wszystkich egzekucji bylo wykonywanych przez wladze SWIECKIE.

Piszesz po prostu nieprawde. Sa fanatycy chrzescijanscy , owszem, ale jest ich duzo mniej niz w innych religiach oraz wyzadzaja absolutnie nieporownywalnie mniejsze szkody (co najwzyzej sami sie osmieszaja w swoim piekielku).

przez linka 10 sie 2010, 19:39
szybkirys, nie bardzo wiem o czym Ty w ogóle pleciesz? Jakich wahabitów? Jakie maczety?
Może jednak nie przyjeżdżaj do Polski..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Goldielocks 10 sie 2010, 19:41
Zenonek napisał(a):
Nortt napisał(a):Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie, ta żydowska wiara nie ma nam już nic do zaoferowania, jest zacofana i ma karty swej historii krwią niewinną zalane, jak mało która.

Istny fanatyzm anty-religijny.

Jezeli pilas do inkwizycji to warto zebys zdobyla nieco wiedzy historycznej.
Otoz w tych zamierzchlych czasach przeszlo 90% wszystkich egzekucji bylo wykonywanych przez wladze SWIECKIE.

Piszesz po prostu nieprawde. Sa fanatycy chrzescijanscy , owszem, ale jest ich duzo mniej niz w innych religiach oraz wyzadzaja absolutnie nieporownywalnie mniejsze szkody (co najwzyzej sami sie osmieszaja w swoim piekielku).

Hmmmm... Czyżby?

http://historia.gazeta.pl/historia/1,98 ... yzowe.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rekonkwista

przez linka 10 sie 2010, 19:41
Zenonek, Nortt to jest ON . Poza tym, teraz nie wmówisz mi, że wyprawy Krzyżowe to nie był rozlew krwi? Warto też (historycznie uzasadniony fakt) poczytać jak to "pierwsi" chrześcijanie radzili sobie między innymi z Żydami. :? Krew się lała, polowania na czarownice.......indeksy ksiąg zakazanych, napiętnowanie uczonych ....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pete_27 10 sie 2010, 19:45
Zenonek,

a wyprawy krzyżowe? Chrześcijanie nie zawsze byli święci. Wręcz przeciwnie.
pete_27

przez Zenonek 10 sie 2010, 20:12
Goldielocks,

Tak, prawda. Tak sie sklada, ze demonizowanie injwizycji jest bardzo czeste, jednak sa to sprawy scisle.

Wystarczy poczytac podreczniki uniwersyteckie, a nie jakies tendecyjne szmatlawce.

przez szybkirys 10 sie 2010, 20:24
linka napisał(a):szybkirys, nie bardzo wiem o czym Ty w ogóle pleciesz? Jakich wahabitów? Jakie maczety?
Może jednak nie przyjeżdżaj do Polski..... :roll:

nic sie nie martw jeszcze za twojego zycia zatesknisz za katolami choc bedzie to tylko "labedzi spiew" :twisted:

15 lat temu we Francji jako poganina dziwily tego typu akcje lewactwa "zwalczania" katoli , odniesli "sukces" i maja "miod" ........szczegonie w czasie ramadanu. Dzis cos tam skomla od czasu do czasu pod nosem bo za glosno nie mozna bez co najmniej uszczerbku na zdrowiu.Te modlace sie katole to rzeczywisnie "przerazajaca wizja". Niewazne drastyczne podniesienie podatkow, dlug panstwa ktory wzrosl o prawie 170 mld zl. w ciagu 3 lat. Grozby UE wg. wyliczen ktorej rzad przekaracza dopuszczalana granice dlugu publicznego czy nawet aresztowanie kilku czlonkow PO za branie lapowek. To wszystko nie wazne wazna jest lewacka "krucjata przeciwko rozmodlonym katolom" to jest "prawdziwy"problem a reszta ... to "pryszcz" .

dobrze nie bedzie ale przynajniej bedzie smiesznie wiec od czasu do czasu przyjade zeby sie posmiac z lewactwa bo zawsze zadaje sobie pytanie widzac jak doczesni pupile lewakow zaczynaja ich samych lac w pierwszej kolejnosci czy tez wtedy w glowie takiego lewaka pojawia sie moze "mysl" czy tez dalej papka medialnych "autorytetow" pobrzmiewa im "miedzy uszami" :D

pete_27 napisał(a):Zenonek,

a wyprawy krzyżowe? Chrześcijanie nie zawsze byli święci. Wręcz przeciwnie.

chrzescijanie podobnie jak inne religie w swojej historii maja wiele krawych dokonan na swym sumieniu. Kazda ortodoksja "nawet"* lewacka wzywajaca do mordowania przeciwnikow jest grozna. Szczegolnie kiedy robia to "szefowie" owych religii czy nurtow

*trzeba pamietac (o czym sie na sile dzis "zapomina") ze hitler byl narodowym-socjalista (w ekonomii tez) a stalin "ludowym"-socjalista

przez Korba 10 sie 2010, 20:29
szybkirys, widzę że Ci żal strasznie, że Cię w PL nie ma. Posiedziało by się pod krzyżem, co? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg