Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez MOCca 09 sie 2010, 12:47
Wydaje mi się, że ten krzyż teraz nabrał innego znaczenia, i jak na samym początku był to fanatyzm religijny teraz trudno jednoznacznie określić...Widzisz tylko jedną stronę medalu, może i zachowują się irracjonalnie ale wyzywanie od motlochu, i epitetowanie tych ludzi również mi się nie podoba.

Cała sytuacja jest żenująca prawda, ale sposoby jej rozwiązania były proste, tu niestety Pan Komorowski miał duży wpływ na rozwój wydarzeń.

I tak przeniosą krzyż do odpowiedniego miejsca,
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Magdaa 09 sie 2010, 13:10
MOCca napisał(a):
Cała sytuacja jest żenująca prawda, ale sposoby jej rozwiązania były proste, tu niestety Pan Komorowski miał duży wpływ na rozwój wydarzeń.

Jaki był prosty sposób?
Magdaa

przez MOCca 09 sie 2010, 13:18
linko, jak ładnie pogrubiłaś tekst. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szybkirys 09 sie 2010, 15:21
widze ze na kazdym forum to samo. "Afera krzyzowa" ktora ma na celu zaslonic gwaltowne podniesienie podatkow i to ze pare dni temu prokuratura aresztowala kilku czlonkow PO za branie lapowek w przetargach. Jakie media taki i przekaz

Magdaa napisał(a):2. Świat się śmieje z Polski.
3. Ja chyba stąd wyjeżdżam. Jak tu mieszkać???

nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

http://www.youtube.com/watch?v=ZxnM_wgZ ... r_embedded

przez Goldielocks 09 sie 2010, 15:22
Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez szybkirys 09 sie 2010, 15:27
Goldielocks napisał(a):Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

troche faktow "okiem liberala" zebranych "do kupy" moze ochlodzi rozpalona medialnie glowke 8) :

http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci ... cia-pastwa

przez Magdaa 09 sie 2010, 15:28
szybkirys napisał(a):nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

Ja tam nie zamierzam mieszkać. Jak już to np Dania albo Norwegia czy coś takiego.

Słyszeliście- dziś w nocy internauci chcą zabrać krzyż stamtąd :mrgreen: :pirate:
Magdaa

przez szybkirys 09 sie 2010, 15:35
Magdaa napisał(a):
szybkirys napisał(a):nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

Ja tam nie zamierzam mieszkać. Jak już to np Dania albo Norwegia czy coś takiego.

to mnie twoj post ubawil. Szczegolnie w Danii a to dobre. :lol:

Magdaa napisał(a):
szybkirys napisał(a):Słyszeliście- dziś w nocy internauci chcą zabrać krzyż stamtąd :mrgreen: :pirate:

nie "internauci" a "bohaterowie uliczni" ktorzy nawet stara babcie potrafia pobic zwyzywac i opluc do tego co gorsza antysemici.

http://www.youtube.com/watch?v=tlcgF1nN ... r_embedded

przez Magdaa 09 sie 2010, 15:57
A niby czemu Dania Cię śmieszy? Mi się tam bardzo podoba, szczególnie w Kopenhadze.
I tak pewnie nigdzie nie wyjadę, ale mam już dość tego narodu.

p.s. W telewizji mówili że INTERNAUCI.
p.s.2. Aspirujesz w starszych babciach że tak ich bronisz? :pirate:

Masz, posłuchaj, i się wyluzuj:
http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E
hehe
Magdaa

przez szybkirys 09 sie 2010, 16:45
Magdaa napisał(a):A niby czemu Dania Cię śmieszy?

bo akurat w tej kwestii to jest jeden z najbardziej muzelmanskich krajow poza FR i UK a podalas go jako przyklad "laickosci"

Magdaa napisał(a):p.s.2. Aspirujesz w starszych babciach że tak ich bronisz?

nie poprostu zyje od lat na zachodzie a widok mam duzo szerszy niz z "perspektywy zmywaka" i jakby tacy "bohaterowie" tylko sprobowali modlacym sie co dzien na ulicach muzelmanom przeszkodzic w jakikolwiek sposob uslyszeli by szybki swist maczety a to co by z nich zostalo zostalo by rozsmarowane przez media za przesladowanie na tle wyznaniowym.

kilka dni temu byl w UK jeden taki "bohater" i do dzis resztki z niego zdrapuja ze sciany ale coz ci w koncu moze zrobic stary katol co nie. Nie strzela nie wysadza sie i mozna go uzyc medialnie jako temat zastepczy zeby ukryc drastyczne podwyzki podatkow i fakt wsadzenie do pudla kilku dzialaczy PO za branie lapowek. Z jednego powodu zalecam ci "ucieczke" nauczysz sie szacunku do innych religii nawet gdy jak ja bedziesz "poganinem" a dwa nauczys sie myslec samodzielnie no o ile na wstepie zrezygnujesz z jakiekolwiek kontaktu z mediami polskimi (dobrze robi na trzezwosc myslenia korzystanie wylacznie z np. zagranicznych mediow)

powodzenia

przez linka 09 sie 2010, 17:32
szybkirys, jak to świetnie, że taki otwarty umysł zawitał u nas na forum, uświadomisz nas wszystkich którzy omamieni telewizyjną głupotą 8) nie chcieliśmy głosować na Kaczyńskiego i nadal nie popieramy ani jego poczynań ani zamysłów jego partii.
Po raz kolejny zaczęło się od pytania o krzyż itd a skończyło, na tym, że członkowie PO biorą łapówki i w ogóle to wina Komorowskiego.

No a jakby spojrzeć na tą całą sprawę całkiem bez konotacji politycznych?

Skoro od lat żyjesz na zachodzie, to wybacz ale skąd możesz wiedzieć jak się żyje w obecnej Polsce?

Ps. Wolę już tych "normalnych" muzułmanów w Danii niż tych psychopatycznych oszołomów spod krzyża....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 09 sie 2010, 17:48
Linka, bardzo mądrze napisane. Tak właśnie jest.
Magdaa

przez pete_27 09 sie 2010, 18:05
"Nie. Umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem przyda się każdemu. Prokuratura bada okoliczności wypadku, w tym okoliczność zamachu także."

Ja pytałem, a nie oznajmiałem więc wygląda na to, że z Twoim czytaniem ze zrozumieniem jest cienko skoro się ciśnieniujesz:)
pete_27

przez szybkirys 09 sie 2010, 18:43
linka napisał(a):szybkirys, jak to świetnie, że taki otwarty umysł zawitał u nas na forum, uświadomisz nas wszystkich którzy omamieni telewizyjną głupotą 8) nie chcieliśmy głosować na Kaczyńskiego i nadal nie popieramy ani jego poczynań ani zamysłów jego partii.
Po raz kolejny zaczęło się od pytania o krzyż itd a skończyło, na tym, że członkowie PO biorą łapówki i w ogóle to wina Komorowskiego.

No a jakby spojrzeć na tą całą sprawę całkiem bez konotacji politycznych?

Umykaja ci proste fakty:

ta zadyma jest na reke rzadoowi bo musi poniesc podatki a to sie zawsze konczy spadkami notowan. Dwa poza lokalnymi gazetkami zadne liczace sie media nie wspomnialy nawet o aresztowaniu za lapowki czlonkow PO. Taka "zadyma" swietnie odwraca uwage. Bo czy zadalas sobie proste pytanie czy tak sie rozwiazuje problem protestow ? poprzez medialna nagonke "zaprzyjaznionych" jak to ujol wajda mediow ? Nie dziwi cie fakt ze od tygodnia nikt z rzadu nie wyslal negocjatora nie poprosil o przedstawienie postulatow i nie zaczol negocjowac tak ja robi sie to na calym swiecie. Co w zamian zadyma medialna i bojowki "pokunujace oszolomione stare babcie" . Bylem w czerwcu pod tym krzyzem byl luz paru ludzi przystanelo, paru sie pomodlilo. U mnie z modlitwa troche na bakier ale zadumalem sie i tyle. Nie bylo tam setek ludzi ta cala zadyma zaczela sie dokaladnie wtedy kiedy ogloszono podwyzki podatkow i "wyplynelo" w lokalnych gazetach aresztowanie czlonkow PO. Niedziwi cie to ? Kompletny brak negocjacji. Cyrk medialny, organizowanie przez TOK - FM jakis bojowek ktorych co gorsza jest jakis facet ktory nie do konca rowno ma pod deklem i lata po miescie z kalachem ? Co to jest polowanie na czarownice ? Szczerze nie sadzilem ze da sie zrobic z gospodarki wiekszy syf niz pis ale okazuje sie ze niestety "dobre juz bylo" (z naciskiem na cudzyslow)

linka napisał(a):Ps. Wolę już tych "normalnych" muzułmanów w Danii niż tych psychopatycznych oszołomów spod krzyża....

swietnie jak bedziesz w Danii odwiedz jakas szkole gdzie ucza sie dzieci z Izraela i zapytaj czemu musi przypominac twierdze. Nie polecam tez przechodzenia chodnikiem (ta czescia) w czasie jak zaczna zbiorowa modlitwe bo wiele osob skonczylo "za obraze" na tamtym swiecie.

Sortuj wg