Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez Korba 05 sie 2010, 22:58
Mylisz się śmiertelnie

oj, to ile mi zostało życia?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 05 sie 2010, 23:05
Magdaa

przez pete_27 05 sie 2010, 23:14
Korba napisał(a):
Mylisz się śmiertelnie

oj, to ile mi zostało życia?

Strzelam, że niedożyjesz 2200 :lol:

[Dodane po edycji:]

Magdaa napisał(a):Relacja z tłumu:
http://www.youtube.com/watch?v=cSMGpFD7 ... re=related

:lol: 8)

O żesz qrwa :shock: Co za debile :lol:

Najlepszy jest ten ryk zarzynanej świni w 2m i 12s :lol: :mrgreen: "Bronić krzyża" też daje radę :lol: :lol:

Pani z 1:10 chyba lekko zaczerwieniła się twarz od zaangażowania.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 06 sie 2010, 08:21
Ja pierdo*e co za szambo :shock:
Cała ta szopka nie mieści mi sie poprostu w głowie. Gdyby Jarek wygrał wybory to pewnie wszyscy PiSowczyki siedzieli by cicho i nie roztrząsali tego gówna. A tak , bijatyka o krzyż, komisja Smoleńska, no ludzie kochani, paranoja totalna.
Uważam , że powinni ten krzyż zabrać i przenieść w miejsce odpowiednie, do kościoła. Pod pałacem postawić tablice upamiętnijąca i koniec dyskusji. A oni sie cackają z tym debilizmem jak z jajkiem, policja i gumowe pały i rozpiździć tą impreze, moherki na 48 do pierdla może im sie naprostuje we łbach. /cenzura/ takie to zchorowane i biedne a drzeć mordy 24/dobe mają siłę i stać pod krzyzem.
Mieszanie koscioła do polityki to zwykłe kur***two. To jest chrześcijaństwo ?? Tego uczy Jezus?? To ja dziekuje bardzo za taką religie, jestem niewierząca i patrze z ogromnym niesmakiem i obrzydzeniem na to :?
I wkurzaja mnie teksty, że Lech "oddał życie za Polske" , " bohaterska śmiercią" , " poległ " zaraz zaraz jakie qrwa poległ jaka bohaterska ?? zwykły wypadek, tragedia jakich wiele dzieje sie na świecie, tam zmarło 96 osób!! a nie tylko para prezydencka!! górnicy giną w kopalniach , małe dzieci umierają, żołnierze ... a im jakoś nikt pod domem nie stawia dupnego krzyża i nie odprawia schizowych modłów i nie maja pochówka na Wawelu ........
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Magdaa 06 sie 2010, 11:48
Niedługo mohery będą chciały wynieść Lecha na ołtarze i ogłosić go świętym za jego męczeńską śmierć za Polskę :? To co się wyprawia nie mieści się w głowie. Człowiek siedzi i się zastanawia czy to możliwe że takie debilstwo naprawdę istnieje czy to może jakiś film kręcą :bezradny:

Mnie też wkurfiają te babki, miałam taką sąsiadkę kiedyś - w autobusie to pierwsza do opierda*ania że jej ktoś miejsca nie chce ustąpić, w kościele to samo, wiecznie tylko łaziła i jęczała że chodzić nie może bo ją tak nogi bolą bla bla. Najlepsze jest to, że codziennie śmigała na plebanię zanieść księdzu serniczek i skarpetki (!) - wiem, bo mieszkałam vis a vis kościoła i plebani. I to tak śmigała w podskokach że hoho, jak sarna! Ubzdurała sobie że ksiądz ją kocha :pirate: A propo tej babci to Wam jeszcze opowiem dla śmiechu, że strasznie mocno się malowała- miała brwi wypaćkane czarną kredką, czerwoną pomadką wymalowane usta i zęby (gratis), tapira na głowie... A i tak najlepsze było jej mieszkanie. Kąpała się w mleku i zbierała butelki a także inne śmieci- w mieszkaniu tylko miała ścieżkę do łóżka i do wanny, reszta była zawalona śmieciami. A waliło tam jak w szambie. Babcia elegantka :lol: 8) ;) :pirate:

Dobra, dość tego plotkowania :lol: :mrgreen: hahaha

Jak myślicie jak to się skończy? Czytałam ostatnio bodajże w 'Polityce' czy w 'Newsweeku' (nie pamiętam już) że główny architekt miasta Wa-wa nie godzi się na pomnik przed Pałacem bo zaburzy to spójność architektoniczną miasta i ja się z nim zgadzam- tam już stoi jeden pomnik, i drugi będzie pasował jak świni siodło.

I co dalej będzie? Zabiorą krzyż czy 'krew się poleje'?
A może będzie 'bez endu'? :lol: :mrgreen: :
http://www.youtube.com/watch?v=505oZWr_jVo

A tu wersja hard:
http://www.youtube.com/watch?v=-MvrZozd ... re=related

I modlitwa o deszcz:
http://www.youtube.com/watch?v=4ICmsg43 ... re=related

:lol: :pirate: ;)

A tu krzyż zabrali:
http://www.youtube.com/watch?v=a0-pKRGM ... re=related
Magdaa

przez markus2000 06 sie 2010, 13:54
Wiadomość z ostatniej chwili...:
Krzyż zostaje, od jutra przenoszą pałac prezydencki..... :lol: :mrgreen:

przez Zenonek 06 sie 2010, 17:22
ALEKS*OLO,

Wiesz religia chrzescijanska w gruncie rzeczy jest bardzo dobra- co robia z nia niektorzy ludzie to inna sprawa. Ale wiadomo to tylko ludzie.

Natomiast troche za bardzo pojechalas mowiac, ze jest to tragedia jakich wiele.

Nie, nie jest to tragedia jakich wiele. Jest to absolutnie aberracyjna, jedna z najwiekszych katastrof wspolczesnej historii.

Nie zgineli tam zwykli zjadacze chleba (oczywiscie zycie kazdego czleka ma najwyzsza wartosc- no poza mordercami itp) tylko praktycznie :

- CALA generalicja (dowodztwo !! armii 40-mlnowego kraju)
- para prezydencka
- kandydaci na urzad pr.
- wybitni poslowie z prawicy i lewicy (mozna sie z nimi nie zgadzac zaleznie od pogladow, ale trzeba jasno powiedziec, ze byli to jedni z najbardziej pracowitych poslow) i marszalkowie sejmu

itp itd nie ma sensu tego rozpisywac, bo wiadomo o co chodzi.

Co do krzyza. Moze zostac, moga go przeniesc - niewazne. W kazdym razie taka jazda jest zupelnie niepotrzebna.

przez MOCca 07 sie 2010, 15:55
Wiadomo ktoś chiałby to sprzątnąć pod dywan.

Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszkuwiwanie opini publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.

Dlaczego kłamali, że przesiewali ziemię sitem, i że dokonali sekcji zwłok.

Nie jestem katolikiem z krwii i kości, ale sama stanęłabym pod tym krzyżem, nabrał on innego wymiaru, niestety politycznego, komus zależy, żeby konflikt trwał. Nikt o zdrowych zmysłach nie wydaje decyzji o przeniesieniu krzyża przed uroczystościami zaprzysiężenia prezydenta RP, mnie krzyż nie ugryzł, nie boję się go, nawet jako symbolu katastrofy smoleńskiej...
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez pete_27 07 sie 2010, 17:40
MOCca napisał(a):Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszkuwiwanie opini publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.
Dlaczego kłamali, że przesiewali ziemię sitem, i że dokonali sekcji zwłok.

Też moim zdaniem jest coś na rzeczy. Ruscy też tu są przyczyną, ale swoją drogą nie dziwię się, że podali takie a nie inne dane. Wiadomo przecież jaki skandal międzynarodowy by to wywołało, gdyby Kaczyńskiemu zabroniono lądować w kontekście Katynia. Ruscy się tego bali jak ognia, dlatego do końca robili dobrą minę do złej gry i nie reagowali na to parcie na lądowanie pomimo takich a nie innych warunków pogodowych.

Przejęcie śledztwa? W jaki sposób? Przecież to nie nasze terytorium, nie mają obowiązku tego robić. Zresztą jakby dali dostęp pisowcom do tego to jaki byłby tego finisz? Zaraz by ci pierwsi zrobili z ruskich jedynych winowajców. Na ich miejscu też bym się nie uginał.
pete_27

przez MOCca 07 sie 2010, 18:41
Zresztą jakby dali dostęp pisowcom do tego to jaki byłby tego finisz?
Nie daliby bo prokuratura i odpowiednie organy zajmują się takimi sprawami.

Przecież to nie nasze terytorium, nie mają obowiązku tego robić.
Strona Polska nie skorzystała z możliwości jaką miała, chociażby konwencja chicagowska.

Ruscy też tu są przyczyną, ale swoją drogą nie dziwię się, że podali takie a nie inne dane.
Możesz to rozwinąć? Wydaje mi się, że podali złe namiary, bo mają ch...sprzęt, całe lotnisko jest w opłakanym stanie tam.

W temacie krzyża, i tak źle i niedobrze...spróbujmy zrozumieć drugą stronę. Dziś zasłyszałam taką opinię...gdyby po ten krzyż wyszła ważna głowa kościelna, trudno byłoby się sprzeciwić.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Sorrow 07 sie 2010, 22:07
Jak dla mnie to cała sprawa się ciągnie, bo z tego co zostało opublikowane wynika, że katastrofa została spowodowana przez naciski jakichś ważniaków, prawdopobnie samego prezydenta by lądować w warunkach nieodpowiednich do lądowania.

przez MOCca 08 sie 2010, 00:49
Sorrow napisał(a):Jak dla mnie to cała sprawa się ciągnie, bo z tego co zostało opublikowane wynika, że katastrofa została spowodowana przez naciski jakichś ważniaków, prawdopobnie samego prezydenta by lądować w warunkach nieodpowiednich do lądowania.

Absurdalna hipoteza, to są teorie wyssane z palca, jest masa sprzecznych informacji, z tego co opublikowali to wynika, że kontrolerzy po stronie rosyjskiej nie mówią prawdy, bo co niby po całej katastrofie wkręcali żarówki w miejscu lądowania, kłamali że piloci nie potrafią porozumiewać się w języku rosyjskim i, że podchodzili do lądowania trzy razy, większość wskazuje na błędy po stronie Rosji, niż na naciski...ech. Czekam na rozwiązanie całej sprawy...

przez depresyjny86 08 sie 2010, 01:40
A mi sie wydaje,że błędy popełnili i Polacy i Rosjanie.
:)

przez wovacuum 08 sie 2010, 10:47
wiecie co-ta walka o krzyz to jakis wielki absurd-trochè mi wstyd jest jak kojarzà Polskè tylko z kosciolami,krzyzami i fanatykami...jak zapytam Belga co wie o Polsce od razu odpowiada mi:aaa tak wiem-to kraj gdzie sà same koscioly :hide: nie wiem moze mlodziez belgijska widzi inne strony naszego kraju,ale ludzie po 30 tce i po 40-tce niestety tylko z katolicyzmem nas kojarzà.Przykre to.
wovacuum

Sortuj wg