Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez Korba 21 wrz 2010, 16:58
Tak było 19 wieków i świat był szczęśliwy, nie było prawie wcale chorób psychicznych i samobójstw.

Świat był szczęśliwy, gdy szalała inkwizycja, gdy czarownice palono na stosach.........etc.....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez shadow_no 21 wrz 2010, 17:02
Człowiek, który przeszedł i nie zareagował, będzie miał poczucie winy i nie zapomni tego do końca życia.

Ale Ty już nam przedstawiłaś swój punkt widzenia i sposób w jaki możesz nas ocalić. Już to wiemy. Świadomie wybraliśmy inną drogę.
Złapałaś nas na tym moście i powiedziałaś, żebyśmy nie skakali. Nic już więcej nie możesz dla nas zrobić circ. :) Po prostu daj nam spokój.
Dziękuję.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez circ 21 wrz 2010, 17:30
shadow_no napisał(a):Ale Ty już nam przedstawiłaś swój punkt widzenia i sposób w jaki możesz nas ocalić. Już to wiemy. Świadomie wybraliśmy inną drogę.

Ty też tu już tysiące razy przedstawiłeś swój punkt widzenia, i inni. Poprzestałeś na tym?
Podobno założyłeś to forum by pomagać innym. Po co im chcesz pomóc, skoro oni wybrali drogę śmierci?

Mówisz, że ja się wtrącam, a niektórzy mówią, że jestem nienawistna.
Czy ja tobie powiedziałam, że jesteś nienawistny, bo chcesz pomóc innym? Namawiasz ich na leczenie. Po co, skoro wybrali innę drogę?

Jaką logiką wy się kierujecie? Taką, jaką nadały wam media mainstremowe? Jesteście lemingami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 21 wrz 2010, 17:32
circ,

Jaka droge smierci, mozesz to zdefiniowac, bo to sie robi juz komedia ?

Jakby nie leczenie i terapia to 90 % ludzie z tego forum nie moglo by normalnie egzystowac - a tak ? Wiekszosc radzi sobie calkiem niezle i niektorzy studiaja i zarabiaja niezle pieniadze...

przez brokenwing 21 wrz 2010, 17:38
O tak ,dziękujemy pani ,mamy pani numer oddzwonimy
brokenwing

przez shadow_no 21 wrz 2010, 17:40
Podobno założyłeś to forum by pomagać innym. Po co im chcesz pomóc, skoro oni wybrali drogę śmierci?

Ale nie dociera do Ciebie, że ludzie wchodzący na forum psychologiczne chcą poznać odpowiedzi poparte naukami z których czerpie psychologia?
Nawet jeżeli Ty uważasz je za bezwartościowe.
Jeżeli człowiek źle się czuje, ma lęki, depresje czy schizofrenie i uważa, że pomoże mu wiara - wejdzie na forum katolickie lub inne na którym spotka ludzi o podobnym myśleniu. Nie ma nic złego w konfrontowaniu ze sobą dwóch różnych światopoglądów. Ale to co Ty tutaj robisz to już jest walka na siłę.
Dlaczego nie możesz/nie chcesz tego zrozumieć? Co musiało by się zdarzyć, żebyś zrozumiała, że ludzie tutaj nie chcą czytać tego o czym piszesz. Mamy stworzyć ankietę?
Napiszesz teraz, że nie muszą czytać Twoich wiadomości. Ale jak można omijać Twoje wiadomości, skoro one ciągle się pojawiają?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Zenonek 21 wrz 2010, 17:40
circ,

Kierujemy sie taka logika , ze jak jestesmy chorzy to idziemy do lekarza, proste ?

Mozesz napisac , ze medycyna to samo zlo ( LOL !!), ale dzieki tej medycynie srednia zycia wydluzyla sie z 30-40 lat to 80....
Ostatnio edytowano 21 wrz 2010, 17:43 przez Zenonek, łącznie edytowano 1 raz

przez circ 21 wrz 2010, 17:41
Zenonek napisał(a):circ,

Jaka droge smierci, mozesz to zdefiniowac, bo to sie robi juz komedia ?

Jakby nie leczenie i terapia to 90 % ludzie z tego forum nie moglo by normalnie egzystowac - a tak ? Wiekszosc radzi sobie calkiem niezle i niektorzy studiaja i zarabiaja niezle pieniadze...

Na pewno?
Chorobę ciała leczy się dość szybko, chyba że jest nieuleczalna, wtedy lekarz o tym mówi.
Chorobę ducha leczy się najdłużej rok, jeśli jest ciężka.

Czemu choroby psychiki leczy się latami, 10 lat, 15 i nawet jak niby ją wyleczą, są nawroty?

Ci ci z pieniędzy, jak nie kupisz sobie za nie szczęścia?

Mówię o smierci duszy, śmierci uczuć, a często ciała, bo jest wiele samobójstw.

[Dodane po edycji:]

Zenonek napisał(a):circ,

Kierujemy sie taka logika , ze jak jestesmy chorzy to idziemy do lekarza, proste ?

Mozesz napisac , ze medycyna to samo zlo ( LOL !!), ale dzieki tej medycynie srednia zycia wydluzyla sie z 30-40 to 80....

Nie mówię, że cała medycyna to zło. Mówię o tym, że psychologia to błędna wiedza i nie ma prawie żadnych isiągów, poza waszą ślepą wiarą w nią. Mówię, że wiara leczy najszybciej i skutecznie.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2010, 17:43 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: offtop.wracamy do tematu,ktorym jest "Krzyż" ;/

przez Goldielocks 21 wrz 2010, 17:45
circ napisał(a):circ[/b]Ludzie o niego więc walczą i chwała im za to.

Tyle, że ta cała akcja "krzyżowa" nie ma już bynajmniej nic wspólnego z religią chrześcijańską... Teksty w stylu - "nie pozwolimy, żeby krzyż był przenoszony przez jakiegoś księżynę, żądamy aby uczestniczył w tym sam biskup!!!". Tak sobie pomyślałam - a co tam biskup niech papież przyjedzie! Dlatego też uważam, że banda oszołomów, która posługuje się wulgaryzmami wobec swoich przeciwników - to nie żadni chrześcijanie, ale katolicy fanatycy... I nie wmawiaj mi, że to wielcy znawcy Pisma Świętego, no chyba już prędzej PiSma Świetnego. ;)

Mam już serdecznie dosyć Twojej akcji ewangelizacyjnej na tym forum... Każdy, kto się z Tobą nie zgadza to grzesznik i idiota. :roll:

Nie wiem, co takiego zrobili Ci psychologowie i psychiatrzy, ale to na pewno nie było nic miłego. A teraz starasz się zdyskredytować całe środowisko, pisząc że to konowały i dranie...

Zdaj sobie wreszcie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak wolność wyznania, a także prawo do posiadania własnego zdania, nawet kiedy nie jest zgodne z Twoimi poglądami.

PS: Teraz pewnie walniesz laboracik, o tym jak ja to się mylę i jaka to ja jestem zła i grzeszna... :hide: :hide: :hide:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez circ 21 wrz 2010, 17:48
shadow_no napisał(a):Ale nie dociera do Ciebie, że ludzie wchodzący na forum psychologiczne chcą poznać odpowiedzi poparte naukami z których czerpie psychologia?

Już pytałam z jakich nauk czerpie psychologia. Sami psycholodzy mówią, że psychologia to nie nauka. To system wytworzony całkiem sztucznie i nielogiczny.

shadow_no napisał(a):Co musiało by się zdarzyć, żebyś zrozumiała, że ludzie tutaj nie chcą czytać tego o czym piszesz.

Musiało by się zdarzyć, że nie czytają co piszę.
Ktoś kogoś zmusza?
Wiele tematów ma tu zero odpowiedzi.

[Dodane po edycji:]

Goldielocks napisał(a):Teksty w stylu - "nie pozwolimy, żeby krzyż był przenoszony przez jakiegoś księżynę, żądamy aby uczestniczył w tym sam biskup!!!".

A nie wiesz czemu telewizja pokazuje tylko wywiady z prowokatorami, których jest tam cała siatka i internauci znają ich po nazwiskach?
Nawet w internecie działają i manipulują. Mogę to udowodnić, bo ich nakryliśmy.

przez słońce_nie_wzejdzie 21 wrz 2010, 17:53
circ napisał(a):A nie wiesz czemu telewizja pokazuje tylko wywiady z prowokatorami, których jest tam cała siatka i internauci znają ich po nazwiskach?
Nawet w internecie działają i manipulują. Mogę to udowodnić, bo ich nakryliśmy.

Bardzo proszę. Udowodnij ponad wszelką wątpliwość swoje słowa, a zwrócę honor i poprę Twoje stanowisko. Jak podejrzewam wielu. Zatem oczekuję dowodów :)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez circ 21 wrz 2010, 18:45
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):
Bardzo proszę. Udowodnij ponad wszelką wątpliwość swoje słowa, a zwrócę honor i poprę Twoje stanowisko. Jak podejrzewam wielu. Zatem oczekuję dowodów :)

OK.
http://www.youtube.com/watch#!v=dQ1HlI9 ... re=related
Bardzo profesjonalnie robione materiały niby patriotyczne, ale pokazujące histeryków i prostaków, upolityczniające mocno sprawę krzyża i nie tylko. Lansuje się tam ciągle Zielińskiego,( jest na końcu filmu) jako obrońcę krzyża, co nie jest prawdą. On tam się pojawia tylko do kamery i wypowiada się w imieniu ludzi spod krzyża, kompromitując ideę, on nie ma pojęcia o religii, ponadto wszystko przekręca. Tego Zielińskiego wepchnęli nawet do RM i naiwni redemptoryści często dzwonili do niego po wywiad, przestali jak wysłaliśmy im te materiały. Zieliński jest byłym oficerem MO i SB. Gawroński, którego tam lansują też dziwny, policja zamknęła go na kilka dni i Podlecki straszny raban robił w necie, byśmy go bronili i dlatego przyjrzeliśmy się sprawie, by nie robić za pożytecznych idiotów i nie pomóc w lansowaniu następnego Bolka, tym razem "bohatera spod krzyża". Po krótce opowiadam, bo sledztwo było gruntowne i brało w nim udział więcej ludzi.
Te materiały kręci Marek Podlecki, który ma wiele popularnych stron w necie reklamując rzekomo sprawę patriotyczną, katolicką i narodową. Wystarczy wklepać w google Marek Podlecki, albo w youtube, a widać, że jest bardzo aktywny. Większość stron niby patriotycznych i narodowych on prowadzi, np. ta;
http://monitorpolski.wordpress.com/
Wszechnica Polska, Grypa666 i inne.

To fragment z forum Solidarności Walczącej;
Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim "Janusz" i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW "Janusz", jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.
Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.
Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów "Misja Specjalna" Anity Gargas i "Cienie PRL-u" Bronisława Wildsteina.
W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.
Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html
Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp ... ght=#31359

Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko "Cień PRL-u", czy raczej trwająca wciąż "Misja Specjalna"... Smile
I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości...

To wyżej pod linkiem:
http://www.polonus.mojeforum.net/temat-vt1620.html
PISowi też szkodził i dorabiał gębę, cała ta siatka to robiła.
Podlecki współdziała też z Sendeckim i Zakrzewskim, którzy robią "telewizję narodową" by skompromitować ideę Dmowskiego.
Zakrzewskiego ciągle pokazuje telewizja,szczególnie TVN, ostatnio na Marszu Chrystusa,gdzie niósł wielki obraz i plótł oszołomskie bzdury. To człowiek, ktory wynajmuje się służbom za kasę do różnych rozrób, bo płaci alimenty i notorycznie nie ma pieniędzy.
Zielińskiego pokazywali cięgle w TVNie jako obrońcę krzyża,jakby tam nie było innych ludzi, nigdy nie pokazali Dariusza Wernickiego, który tam stoi od początku i bez przerwy, a to bardzo miły i kulturalny człowiek, dziennikarz polonijny.
Nigdy też nie pokazano ani nie zrobiono wywiadu z tą Panią;

"Pani spędza pod Krzyżem na modlitwie wiele nocy. Znam Panią ze słyszenia. Czy mogłaby Pani o sobie coś powiedzieć? Kobieta wyjmuje z torebki wizytówkę. Czytam: „Prof. dr hab. Barbara Dąbrowska” Kobieta mówi: „Jestem profesorem zwyczajnym – belwederskim”. Pytam: „Jakiej specjalności?” Odpowiada; „Nasiennictwo”. Ja: „Dlaczego znalazła się Pani od Krzyżem i od kiedy?”. Odpowiada z uśmiechem: „Od początku. Dla wiary, Kościoła, Polski."

Czemu media współpracują wyłącznie z SBekami, policją i innymi służbami, by obsmarowywać Kościół, patriotyzm, krzyż, Polaków?
Jaki mają interes co?

Jesteśmy narodem, który walczył o tyłki całej Europy, ukrywał zydów ryzykując życiem i teraz polskie media robią wszystko, by zniszczyć prawdę o nas? Nawet cudzoziemcy nas szanują, a oni na nas plują. Robią to celowo, bo tak każdy materiał jest kontrolowany pod kątem politycznego interesu.

Przekonałam cię?
Ostatnio edytowano 21 wrz 2010, 18:53 przez circ, łącznie edytowano 3 razy

przez słońce_nie_wzejdzie 21 wrz 2010, 18:49
circ, pozwolisz, że będę to analizował nieco dłużej? Nie chcę w pośpiechu przegapić żadnego ważnego wątku tej sprawy.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez anwet 21 wrz 2010, 21:05
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Nie chcę w pośpiechu przegapić żadnego ważnego wątku tej sprawy.

to powinno być chyba w żartach, czy też dowcipach??
jako nr 1 miesiąca września..
anwet

Sortuj wg