Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez szybkirys 14 sie 2010, 00:51
@brokenwing

rozczaruje cie nikt powazny na "swiecie" ktorego ogarniacie nawet nie odnotowal tego faktu poza kilkoma dziennikami konserwatywnymi w stanach i nazwaly to bydlo co szczalo na te staruszki ...bydlem. To tyle ale michnik brat ludobojcy sandowego ukrywajacego sie w szwecji (o czym cisza w mediach) wam tego lemingi nie przedrukuje.

Nortt napisał(a):Pewnie z przyjemnością wypróżnię się na tego ''badyla''. Wywala truchło pani prezydentowej i dojdę w niej parę razy.

typowy wyborca PO nekrofil, bandyta i co jeszcze ?

@Nortt

skoro cie tak bawi szczanie po grobach innych to daj prawo naszczac innym na twoja matke po smierci - o co ci chodzi ? swiete to truchlo twojej matki bedzie czy co ? daj sie wysikac innym bo choc mnie to NIE bawi to marzacych o szczaniu na groby innych takich jak TY jest z pewnoscia (i jak widac po postach) wiecej. Wiec jak ty masz prawo szczac a inni nie ? jakim praeem ?

przez brokenwing 14 sie 2010, 01:10
@brokenwing

rozczaruje cie nikt powazny na "swiecie" ktorego ogarniacie nawet nie odnotowal tego faktu poza kilkoma dziennikami konserwatywnymi w stanach i nazwaly to bydlo co szczalo na te staruszki ...bydlem. To tyle ale michnik brat ludobojcy sandowego ukrywajacego sie w szwecji (o czym cisza w mediach) wam tego lemingi nie przedrukuje.

Tu jest różnica ,Ty o mediach ja o ludziach.
W UK przed domem wynajmowanym przez czworo polaków ( w tym mojego kolegę) angole w nocy dla żarty ustawili krzyż .
Koleżanka jadąca na urlop z Holandii do polski ,została zapytana przez superwizora ,czy pojedzie do Warszawy bronić krzyża ( nie muszę wspominać ,że ironicznie )

szybkirys, Smutne jest to ,że zamiast na forum o tematyce katolickiej lub politycznej . Wypowiadasz się w tak kąśliwy sposób na tym forum ..Co więcej ,szczerze mówiąc to dla mnie nie wypowiedzi -tylko sykliwe lekko jadowite ukąszenia innych . Czy ten krzyż jest dla Ciebie aż tak ważny???
brokenwing

przez Nortt 14 sie 2010, 01:44
szybkirys napisał(a):@brokenwing

Nortt napisał(a):Pewnie z przyjemnością wypróżnię się na tego ''badyla''. Wywala truchło pani prezydentowej i dojdę w niej parę razy.

typowy wyborca PO nekrofil, bandyta i co jeszcze ?

@Nortt

skoro cie tak bawi szczanie po grobach innych to daj prawo naszczac innym na twoja matke po smierci - o co ci chodzi ? swiete to truchlo twojej matki bedzie czy co ? daj sie wysikac innym bo choc mnie to NIE bawi to marzacych o szczaniu na groby innych takich jak TY jest z pewnoscia (i jak widac po postach) wiecej. Wiec jak ty masz prawo szczac a inni nie ? jakim praeem ?

Co ty masz z tym szczaniem, olał cię kiedyś ktoś?
Poza tym piszesz totalnie bzdury, gdzie ja napisałem że szczam komuś na groby?
Wyładowujesz swoją frustracje na forum, obrażasz użytkowników i ich rodziny, co z ciebie za dewiant?
Mocherek uciska, żonka nie daje?

[Dodane po edycji:]

Chrześcijaństwo to zaraza, zniszczyło naszą kulturę słowiańską, pozostawiając nam tylko żydowskie rzygi.

Dlatego nienawidzę krzyża i nie rozumiem dlaczego dalej katolickie psy pchają swoje tłuste palce we władze, widzimy to na przykładzie wspomnianej walki o krzyż pod pałacem prezydenckim, pałacem państwom, państwa Świeckiego nie wyznaniowego~!!!

PAL KRZYŻ!
SŁAWA!
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 14 sie 2010, 03:37
Ale hardkor, mamy tu pogańskiego mochera :lol: .

szybkirys napisał(a):Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca

dajcie znac jak "zdechna" wasze matki.

Ból tyłka wykryty.

Tak czy siak, Twój argument nie ma sensu. Żeby sytuacja była porównywalna najpierw musiałyby wystawić im duży amatorski pomnik przed pałacem prezydenckim albo na jakimkolwiek innej własności państwowej nie mającej nic wspólnego z ich śmiercią a potem robić wszystko by uniemożliwić jego przeniesienie.

przez ulltimate 14 sie 2010, 05:27
Magdaa napisał(a):Hej. Chciałam się Was zapytać co sądzicie o tej całej sytuacji z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim. Czy wg Was jest to szopka elektoratu PIS czy potrzebne demonstracje? Jakie macie zdanie w tej sprawie? Czy wg Was krzyż powinien zostać przeniesiony czy macie to gdzieś? Podzielcie się opinią.

Wg mnie to szopka i żenada :pirate:
A tu, ku pokrzepieniu serc, impreza pod krzyżem, są panie ok 70tki i pan z boom boxem:
http://w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1ye/ ... ezydenckim

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza. W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.
Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

Tym rozsądnym radzę wyjechać z polski póki się da, póki nie ma szlabanu. Stan otwartych granic nie będzie wieczny, europa już się zastanawia nad sensem bycia w tzw unii. Niektóre kraje chcą się wycofać, przyszłość jest bardzo niepewna.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

przez Sorrow 14 sie 2010, 06:05
ulltimate napisał(a):to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza.

Parę milionów w 30+ milionowym kraju to mniejszość.

ulltimate napisał(a):W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Ból tyłka wykryty.

ulltimate napisał(a):Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

No, ci straszni palakatolicy, którzy karzą kobietom ukrywać twarz za ścierką, kamieniują zgwałcone kobiety, wysadzają się w powietrze w pociągach/autobusach, mordują ludzi którzy ich krytykują, dokonują "honorowych morderstw", praktykują obrzezanie, itd.

przez ulltimate 14 sie 2010, 06:24
Sorrow napisał(a):
ulltimate napisał(a):to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza.

Parę milionów w 30+ milionowym kraju to mniejszość.

ulltimate napisał(a):W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Ból tyłka wykryty.

ulltimate napisał(a):Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

No, ci straszni palakatolicy, którzy karzą kobietom ukrywać twarz za ścierką, kamieniują zgwałcone kobiety, wysadzają się w powietrze w pociągach/autobusach, mordują ludzi którzy ich krytykują, dokonują "honorowych morderstw", praktykują obrzezanie, itd.

polecam paracetamol w dawce 10 gram, nic innego ci chyba nie jest w stanie pomóc, poza tym nawet nie współczuję.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

przez Korba 14 sie 2010, 09:34

Człowieku poje bało Cię????????????
Idź się ku.rwa leczyć!!!!!!!!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 14 sie 2010, 11:10
Korba napisał(a):

Człowieku poje bało Cię????????????
Idź się ku.rwa leczyć!!!!!!!!!

Pojebbało to mało powiedziane.

[Dodane po edycji:]

;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez *Wiola* 14 sie 2010, 14:13
ulltimate napisał(a):

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza. W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.
Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

Tym rozsądnym radzę wyjechać z polski póki się da, póki nie ma szlabanu. Stan otwartych granic nie będzie wieczny, europa już się zastanawia nad sensem bycia w tzw unii. Niektóre kraje chcą się wycofać, przyszłość jest bardzo niepewna.

Jak taka "elita" za granicę wyjechała to ja zostanę z tymi oszołomami . Mimo wszystko ich wolę.
A tak w ogóle to poziom tej dyskusji jest żenujący.
Moderator

przez linka 14 sie 2010, 14:39
szybkirys napisał(a):Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca dajcie znac jak "zdechna" wasze matki.

Ciężkie dzieciństwo miałeś? Rodzice cię nie lubili? Na główkę z łóżeczka wypadłeś?

Miałam ci pisać, żebyś dał znać jak zdechnie ci mózg ale jak widać już skonał. Za ten tekst nagroda przyznana.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez brokenwing 14 sie 2010, 22:43
Wszystkim ( wiodącym siła politycznym) awantura jest na rękę .
PO z łatwością ,bez protestów społecznych podnosi podatki ,akcyzę na paliwo .
PIS za pośrednictwem ,łatwo sterowalnych oszołomów walczy o elektorat w przyszłych wyborach .
A Polacy zamiast na warunkach życia w kraju koncentrują się na kawałku drewna .

Apel do harcerzy

Drodzy harcerze ,postawiliście krzyż ,zaangażowaliście w to pewne siły i środki -wiec krzyż jest waszą własnością .Wystawcie go na aukcji internetowej .Ktoś go może kupi i zatrudni firmę do zabrania z ww miejsca.Bo rząd ,policja i inne organy są tak niedorozwinięte ,że nie potrafią tego zrobić
brokenwing

przez Sorrow 14 sie 2010, 23:02
brokenwing napisał(a):A Polacy zamiast na warunkach życia w kraju koncentrują się na kawałku drewna .

A kto tak właściwie miałby się zająć tymi warunkami życia w kraju? To nie tak, że są jacyś chętni do walki o swój godny byt poza związkami zawodowymi.

przez brokenwing 14 sie 2010, 23:04
Sorrow, Zadałeś bardzo trudne pytanie ...nie wiem kto -MY???
Co do związków zawodowych też mam wątpliwości
brokenwing

Sortuj wg