Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez Korba 12 sie 2010, 12:44
szybkirys, pasowałbyś to PiS-u z tym swoim podkręcaniem beznadziei, czarnowidztwem, dramatyzowaniem... jestem przekonana, że zrobiłbyś furorę w programach publicystycznych :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 12 sie 2010, 12:44
MOCca napisał(a):Obawiam się, że rząd dalej nic nie zrobi z tym zadłużeniem, będą sciągać od nas podatników, ten vat to dopiero początek góry lodowej, który nas czeka... mogliby zacząć od swoich diet.

Od swoich diet, wydatków na kancelarię, zwolnienia niektórych urzędników (którzy są tylko od picia kawy często :evil: ) i przede wszystkim od WYCOFANIA TZW 'TRZYNASTEK' i WPROWADZENIA BEZPŁATNYCH URLOPÓW. To wg mnie jest patologia- pracujesz, ok masz kasę. Ale siedzisz na dupie na plaży i nic nie robisz to czemu mają ci za to płacić? Dla mnie to chore. Szkoda, że prywatnym przedsiębiorcom nikt za urlopy nie placi.
Magdaa

przez miniSD 12 sie 2010, 13:01
"Bóg się przewraca w grobie, jak na to wszystko patrzy" (D. M.) :twisted:
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 12 sie 2010, 13:02
Jeju, te zje*y chcą postawić pomnik smoleński na miejscu obecnego pomnika Poniatowskiego :?
Chcieli tablicę- dostali. A jak dostali to chcą więcej!
I mówią że jedynym sposobem aby oni sobie stamtąd poszli jest rozwiązanie siłowe.

Ja nie rozumiem, jak można być takim przykrym umysłowo.

A propo, Jarek nie nawoływał do tego? Zobaczcie te filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=cqSOTL_o ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=83m-0cm_SsM
Magdaa

przez MOCca 12 sie 2010, 13:10
Madziu Madziu...w pierszym filmiku jest słowo "nie cofniemy się" nadinterpretujesz lekko, w drugim jest wywiad po dezycji o usunięciu, więc wypowiadał sie ...jeśli usunie...bo to dziwne jak prezydent elekt, czyści sobię drogę do Pałacu Prezydenckiego przed zaprzysiężeniem...

Ta tablica to jednak kapiszon...z krzyżkiem (co Napieralski skwitował, ze godło Polski wystarczy), nikt nie wiedział, że taka uroczystość będzie miała miejsce...suprais Bronka "wpadki"

O wyborach napisaliśmi 47 stron, ciekawe ile krzyż nam zajmie. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez szybkirys 12 sie 2010, 13:14
Korba napisał(a):szybkirys, pasowałbyś to PiS-u z tym swoim podkręcaniem beznadziei, czarnowidztwem, dramatyzowaniem... jestem przekonana, że zrobiłbyś furorę w programach publicystycznych :mrgreen:

nie wiem jakie "czarnowidztwo" widzisz w danych podawanych przez instytut ekonomiczny i to jeden z najlepszych w UE ? poza tym nie po drodze z moimi liberalnymi pogladami ani socjalistom z pis a tym bardziej komunistom z PO

przez bunny_wrrr 12 sie 2010, 13:24
linka napisał(a):Mam wrażenie, może mylne, że ci ludzie protestujący to także ci którzy nie tolerują innych wyznań, innego koloru skóry, innej orientacji seksualnej, nie mówiąc już o usuwaniu ciąży....itd, itd.
Jest mi przykro, że krzyż, symbol katolicyzmu, tak ważny dla wielu osób jest tak poniewierany........
ba! mozliwe ale takie rzeczy wynikaja z ich zadeklarowanego swiatopogladu/wyznania wiec i trudno sie dziwic
walczacy z nimi 'liberalni' staja sie w tej sytuacji po prostu hipokrytami

co za komedia :lol:
nie dosc ze znowu w religijnej otoczce to jeszcze upamietniaja samych krzycowcow :P
troszke sie chyba pogubili albo to naprawde 'chytrosc na niskim poziomie'

madzia nagranie z jednego filmiku jest sprzed paru lat btw ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez MOCca 12 sie 2010, 13:45
Ani Prezydenta, ani rodzin zmarłych osób, opozycji też niet, nikt nie został poinformowany, oprócz Bronisława i przywieszacza tablicy, heh, to upamiętnienie krzyża czy pamieci? 8) Pośpiech, zaskoczenie, cofamy się w rozwoju czy jak?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Magdaa 12 sie 2010, 13:50
Mi treść tablicy też się nie podoba... Upamiętniają 'krzyżowców' pisząc o tym że tu się modlili a nie upamiętniają samej katastrofy i ofiar. Poza tym czuję niesmak. Jak rozumiem że zrobienie to 'na partyzanta' było konieczne bo inaczej mogłoby dojść znowu do zamieszek, tak nie rozumiem dlaczego nie zaprosili rodzin ofiar na tą skromną 'uroczystość'. :nono:

Ogólnie za dużo religii w polityce. A tych oszołomów NIC nie zadowoli.

A propo Jarka- uważam że tylko on może zakończyć tę szopkę.

p.s. Radio Maryja nawołuje do obrony krzyża.
Jestem katoliczką, ale to jest jakaś paranoja, debilstwo.
Magdaa

przez Korba 12 sie 2010, 13:55
MOCca, zrobiłby się kolejny cyrk o tablicę....
mnie się za przeproszeniem już rzygać chce od tego tematu. że to społeczeństwo polskie takie durne jest.......
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szybkirys 12 sie 2010, 13:58
Korba napisał(a):MOCca, że to społeczeństwo polskie takie durne jest.......

lata pralki medialnej Michnika, Rydzola i Waltera (TVN) robia swoje. A sprawy wazne, podniesienie podatkow, powodz, zamkniecie kilku politykow za branie lapowek ...toz to "pryszcz" wazne to co Walter w TVN-nie nadaje i rydzol w swoim "radyju"
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 14:01 przez szybkirys, łącznie edytowano 2 razy

przez MOCca 12 sie 2010, 14:00
Też mam już dosyć, kpin i tej calej afery...do diabła z nimi.

przez Korba 12 sie 2010, 14:01
ach... czym byśmy się nakręcali, gdyby nie teorie spiskowe... :105:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szybkirys 12 sie 2010, 14:02
a jakie masz na mysli ? ja tam nie widze zadnych spiskow tylko biznes w oparciu o polityke i media.

Sortuj wg