Walka o krzyż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Walka o krzyż

przez szybkirys 12 sie 2010, 10:33
nie dziwi was ze tego w "zaprzyjaznionych" mediach nie zobaczycie?:

http://niezalezna.pl/article/show/id/37641

"Młodzi nigdy nie zagłosują na Kaczyńskiego" - mówi Zbigniew S. pseud. "Niemiec", mężczyzna (...) skazany na 9 lat więzienia za gwałt i napady z bronią w ręku. S. to jeden z najbardziej aktywnych zwolenników usunięcia Krzyża Smoleńskiego.

Film, umieszczony na serwisie YouTube przez internautę, przedstawia kulturę osobistą Zbigniewa S. i "młodych, wykształconych" postępowców.

http://www.youtube.com/watch?v=lQ5VZp4u ... r_embedded

przez linka 12 sie 2010, 10:37
szybkirys, robisz coś zabawnego, zauważyłeś.
Starasz się nam wytłumaczyć, ze nie można wszystkich obrońców krzyża osądzać po kilku oszłomach zachowujących się debilnie i wsadzać ich do jednego wora - a sam robisz dokłądnie to samo z ludźmi którzy chcą jego usunięcia........

No i w związku z tym co napisałeś, mam się nawrócić? Nie dalej chce usunięcia z tego miejsca krzyża - a ten pan naprawdę mało mnie interesuje.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 12 sie 2010, 10:38
linka, teraz to nagaonka na ludzi patrzących realnie na całą sprawę? Na moje argumenty też odpowiadasz w sposób lakoniczny, że to banda "imbecyli" to spowodowała, np. do tablicy się nie odniosłaś, (może nastanie spokój) i na wiele innych pytań też, dlaczego to prominentni politycy Lewicy bywają w kościołach? A chyba jesteś ich zwolenniczką, Linka każdy kto tu się wypowiada ma jakieś poglądy, nic na to nie poradzisz... możemy tylko argumentować się.

W przestrzeni publicznej nic nie działa bez przypadku, są odpowiedzialni za to ludzie.

Wiemy dokładnie, że jedna jak i druga grupa spod krzyża nie jest bez zarzutów, Ty chcesz tylko jego usunięcia bo...
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 10:46 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szybkirys 12 sie 2010, 10:45
linka napisał(a):szybkirys, robisz coś zabawnego, zauważyłeś.
Nie dalej chce usunięcia z tego miejsca krzyża - a ten pan naprawdę mało mnie interesuje.

mnie ten krzyz ni ziebi ni grzeje ale organizowanie zadym przy pomocy przestepcow ktorych jeszcze legitymizuja politycy PO pstrykajac sobie zdjecia z nimi podczas "oswiecania ciemngogrodu" z wielokrotnym gwalcicielem to nie jest zadne "rozwiazanie". Wiadomo po co Bronek z HGW zorganizowali te zadyme na ktora daly sie zlapac katole to nawet dla srednio rogarnietej osoby jest chyba jasne ze chodzi o odwrocenie uwagi od podniesienia podatko czy aresztowania czlonkow PO za korupcje. Tylko nie wiemy jak dlugo PO bedzie chialo to pociagnac bo Niesiolowski dzis w wywiadzie dla GazWyb powiedzial ze sie "cieszy z tej zadymy i zeby trwala jak najdluzej"

przez MOCca 12 sie 2010, 10:52
Zobaczmy tablicę, może będzie już spokój...w cudowny sposób nagle sie pojawiła, jak manifestacje i cała ta "zadyma" już się odbyła, dobre działanie. ;)

[Dodane po edycji:]

Teraz skończy się to prewencją... :?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Magdaa 12 sie 2010, 11:09
Uahaha te mohery chyba chcą, żeby zburzyć istniejący pomnik i postawić tam pomnik Lecha :lol:
Oglądacie tę szopkę na tvp info?
Magdaa

przez Korba 12 sie 2010, 11:13
Tablica jest zdawkowa, na odczepkę. Powinien być pomnik, albo pięć pomników. Musimy godnie upamiętnić największą tragedię w historii - mówi w rozmowie z tvn24.pl jeden z obrońców krzyża, Janusz Zieliński.

5 pomników :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szybkirys 12 sie 2010, 11:19
MOCca napisał(a):Zobaczmy tablicę, może będzie już spokój...w cudowny sposób nagle sie pojawiła, jak manifestacje i cała ta "zadyma" już się odbyła, dobre działanie. ;)

watpie,od zbyt wielu rzeczy ta zadyma ma odwracac uwage. Parenascie dni temu poslowie zapytali ministra finasow na co wydal te 170 mld zl. pozyczki no to kazal im sie .................. tyle ze wczoraj zaczeli pytac o to ekonomisci ze oni tez nie wiedza gdzie "rozplynely sie te pieniadze" a dodatkowo wyszlo na jaw ze koszt budowy "stadionu narodowego" w ciagu 3 lat podrozal ponad 5cio krotnie kiedy z uwagi na kryzys budowy takich obiektow na calym swiecie od 2 lat tanieja.Oczywiscie "zaprzyjaznione media" nie widza tej sprawy ale jednak jest internet wiec trzeba te wycieki jakos "zakrzyczec"

Zreszta PO juz oficjalnie ustami Niesiolowskiego zacheca do tego zeby owa "zadyma" trwala jak najdluzej i pewnie bojowki jak poprzednio beda tych katoli nocami nekac "zaprzyjaznione TV" oczywiscie widziec beda tylko to jak jakis moher nie wytrzyma i im sie odszczeknie. Wiec sadze ze potrwa to z kilka m-cy

przez Magdaa 12 sie 2010, 11:31
Korba napisał(a):Tablica jest zdawkowa, na odczepkę. Powinien być pomnik, albo pięć pomników. Musimy godnie upamiętnić największą tragedię w historii - mówi w rozmowie z tvn24.pl jeden z obrońców krzyża, Janusz Zieliński.

5 pomników :mrgreen:

:brawo: :brawo: :brawo:
Powiedzcie mi- gdzie takie korki się rodzą?

Najpierw jęczą że chcą tablicę, a jak dostali tablicę to jęczą że chcą... pięć pomników :lol: Może kurde milion?!
Boże, co za ludzie... Patrzysz i nie grzmisz!
Ja na miejscu Bronka bym wzięła armatę wodną i heja. Ja nie wiem, w cywilizowanym kraju nie powinno się pozwalać aby bydło na głowę weszło.
Magdaa

przez szybkirys 12 sie 2010, 11:48
MOCca napisał(a):

kolejna rzecz ktora ma zakrzyczec "afera krzyzowa".Europejscy ekonomisci stwierdzili ze minister finasow rzadu tuska falszuje informacje o zadluzeniu, dokladnie tak samo jak robil to rzad Grecji.

http://www.bibula.com/?p=24868

No panie i panowie z PO i "zaprzyjaznionych mediow" biegiem do knajpy namawiac "jasnogrodzian" zeby oszczali jakiegos katola bo koniecznie trzeba sfilmowac jak bedzie glosno darl gebe zeby zakrzyczec niewygodne fakty.

przez Shadowmere 12 sie 2010, 12:18
wlasnie..a nikt z Was nie mial wrażenia,że to wszystko sfingowane jest?
bo ja tak patrze i patrzę i wierzyc mi się nie chce,że cos takiego w ogole może miec miejsce. :-|
Shadowmere

przez Magdaa 12 sie 2010, 12:28
Ja mam do tego podejście ambiwalentne. Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że PO ta zadyma jest na rękę- ludzie odwracają uwagę od podwyższenia podatków (co np ja MOCNO odczuję), i od afer hazardowych. Z drugiej jednak strony WIEM jacy debile i fanatycy żyją w tym kraju, i wiem że zrobią wszystko co powie im Jarek. Jarek napędza tę agresję. Swoimi wypowiedziami daje tym ludziom przyzwolenie na takie zachowanie, ba! on ich do tego podświadomie bądz świadomie zachęca.
Ponadto wkurza mnie, że zachowuje się, jakby tylko on i jego matka mieli prawo decydowania o krzyżu itd- chce mieć np z matką pełną władzę nad budową pomnika. Fanatycy z PISu, chcący skłócić Polskę- najpierw Wawelem a teraz tym krzyżem.

Tu nikt nie jest bez winy. A ta szopka jest pięknie reżyserowana przez władze- zarówno z PO jak i PIS. A te bydło idzie za nimi w ciemno.
Magdaa

przez szybkirys 12 sie 2010, 12:29
@Shadowmere

a mozna miec inne "wrazenie" myslac samodzielnie?

ktore z "zaprzyjaznionych mediow" Wajdy podalo (chyba dla polakow wazny fakt) ze instytut europejski napisal wprost ze minister finasow falszuje dane ekonomiczne a co za tym idzie Polska podobnie jak Grecja znajduje sie na krawedzi bankructwa ? .

Zadne "zadyma krzyzowa24h"

/przypomne tylko ze to juz drugi taki raport kolejnego instytutu/

Magdaa napisał(a):Ja mam do tego podejście ambiwalentne. Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że PO ta zadyma jest na rękę- ludzie odwracają uwagę od podwyższenia podatków (co np ja MOCNO odczuję)

te pareset zlotych mniej w twojej kieszeni z powodu podwyzki VAT-u to i tak bedzie "pryszcz" w porownaniu z tym co bedzie kiedy agencje ratingowe obniza rating dla polskiego dlugu do poziomu Greckiego. Wtedy pensje,emerytury, renty tak o 2/3 w dol a podatki beda jak za balcerowicza czyli miedzy 47- 51%
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 12:32 przez szybkirys, łącznie edytowano 3 razy

przez MOCca 12 sie 2010, 12:31
Jarek nie powiedziła...idźcie i brońcie krzyża...ta grupa ludzi jest skrajna co tam stoi, męczące to wszystko...

Bronek postawił tablicę, z łachy ale to zrobił, w jaki sposób wszyscy będą pamiętać...

Obawiam się, że rząd dalej nic nie zrobi z tym zadłużeniem, będą sciągać od nas podatników, ten vat to dopiero początek góry lodowej, który nas czeka... mogliby zacząć od swoich diet.

Sortuj wg