Woodstock

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

woodstock

przez alepysiak5 31 lip 2008, 18:31
jedzie ktos?:D

Woodstock

przez eldruto 25 lip 2010, 13:40
hej,
kolejna rzecza ktora robie nieco z mysla pokonania swoich lękow i innych blazenstw jest wyjazd na woodstock. Musze przyznac ze nieco sie boje. Ostatnio bylem ze znajomymi w zakopanem, niby jeden dzien, ale mimo wszystko nerwy, a zwlaszcza moje fobie socjalne daly mi sie we znaki. Mimo to bylo fajnie i teraz wiem, ze jakbym jeszcze raz tam byl, to juz bym sie chyba w ogole nie przejmowal niczym, tylko bawil sie:) Dlatego tez wybieram sie na woodstock. Nieco buntu i wolnosci jest mi bardzo potrzebne.
Ktos z forumowiczow sie wybiera?
Jaka pogode przewidujecie?
Co myslicie o zespolach w tym roku?

Najbardziej boje sie podrozy, spedzenia 10 godzin w pociagu z Krk do Kostrzynia, zwlaszcza ze jade z grupka ludzi ktorych nie znam. No i ogolnie nigdy nie bylem daleko od domu, najdalej to chyba na parafialnej pielgrzymce do lichenia w gimnazjum:D:D:D;:D:D
Ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy, a moje fobie wreszcie zmadrzeja i dojda do wniosku ze przesadzaja z tymi strachami:)

Re: Woodstock

przez soulfly89 26 lip 2010, 23:48
MMM :)

Chciałabym pojechać, ale niestety nie w tym roku.
Oczywiście najbardziej będzie mi szkoda Papa Roach - ale tego starego Papa Roach, takiego jak z płyty Infest... :)

Poważnie zastanawiałam się nad wyjazdem, ale musiałabym brać wolne w pracy - a nie chcę, bo to i problem i ... zarabiam na jedno ze swoich marzeń więc muszę być konsekwentna.

Powodzenia eldruto :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chawa 29 lip 2010, 10:02
ja jadę dziś o 16 i już nie mogę się doczekać :D Będzie to już mój 6 Woodstock :D Za pierwszym razem czułam się niepewnie, szczególnie po wszystkich szokujących informacjach płynących z mediów ( w tym z bardzo obiektywnego dokumentu TV Trwam ;) ) . W ogóle, to chyba 3 lata decydowałam się, czy jechać czy nie. Pojechałam, zobaczyła, przeżyłam na własnej skórze i zakochałam się :smile: W następnym roku zabrałam brata, a w kolejnym namówiłam rodziców i byli zachwyceni :smile: ( a rodzice są normalnie, nie żadni tam woodstockowi outsiderzy). Każdego roku ładuje tam swoje akumulatory :smile: Jak ktoś z Was ma wątpliwość czy jechać, to niech się przełamie bo warto. Wrażenia woodstockowe są wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju :smile: A jeśli zadzieje się coś złego, to na miejscu są Pokojowi Patrolowcy i pomagają :smile:
chawa

przez eldruto 03 sie 2010, 23:48
Uctok jest cudny:)
Polecam dla kazdego kto chce sprobowac przelamac swoje leki... jest tam tyle pozytywnych dziwakow, ze czlowiek czuje sie jak w domu:D
Niepowtarzalna atmosfera, wolnosc, otwarci ludzie, dobra muzyka. No i Owsiak, ktory zaraza optymizmem.
Jezeli tylko bede mogl to jade w przyszlym roku:)

Problemy wlasciwie mialem przed podroza do Kostrzyna no i nieco w drodze, no bo strach sciskal zoladek.
Ale z calej sily staralem sie go olac, no i taktyka ta przyniosla wiele pozytywnych efektow. W trakcie przystanku juz wyluzowalem no i bardzo fajnie sie bawilem:)

Teraz juz wiem, ze nawet dlugie wyjscie z domu i daleka podroz nie sa dla mnie wiekszym problemem.
Kolejny etap to byc moze kiedys zagranica, jak tylko bedzie okazja:) Gdy juz to przeskocze, moja fobia spoleczna przejdzie do totalnej historii:)

pozdrawiam, zycze sily do walki:)

Sortuj wg