Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez Natascha 02 lip 2010, 00:00
soulfly89 napisał(a):bo z przymrużeniem oka to co to właściwie ma znaczyć?
[/quote]

Dokładnie to, co oznacza zawsze.

[Dodane po edycji:]

Zapomniała dopisać: robieni sobie tatuaży w języku, którego się nie zna- np. wszelkiego rodzaju chińskie znaki czy hebrajskie napisy.
Natascha

przez ALEKS*OLO 02 lip 2010, 08:32
soulfly89, dobrze to ujełaś, niektóre osoby maja wyczucie i nawet z kiczu czy tandetnego ciucha potrafią skomponować coś fajnego, ale z umiarem, takie jeden mocniejszy akcent.
Natascha, no robienie tatuaży , wzorów których nawet sie nie wie co oznacząja, albo portrety na łydkach przedramieniu , albo takie w stylu "graffiti" .... :-|

U mnie na mieście jest taka babeczka, właścicielka lombardu, totalna porażka, kobieta ok 50 lat (figura w stylu pożywny baleronik), długie blond włosy, czesto 2 kucyki (jak u małej dziewczynki), lub 2 warkoczyki, krótkie sukieneczki (takie że wszelaki cellulitis na biodrach widoczny z daleka) w oczojebnych kolorkach, opalenizna z solarium (a raczej spalenizna), plecaczki/torebeczki/dodatki w stylu : słodkie misie kolorowe, biżuteria każdej maści zmieszana , i usta pomalowane czerwona lub brązową kredka, w kształcie serca, aż pod sam nos, bez szminki, wygląda to tak jakby jadła batonika i jej sie roztopił dookoła ust :hide:

Męski sandałów ze skarpetą też pełno :D Tylko mnie to zastanawia, już nie chodzi czy to kicz czy nie, po co wkładać skarpete do letniego buta/sandała/klapka skoro on z założęnia ma być letni, przewiewny, żeby stopy sie nie gotowały ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Goldielocks 02 lip 2010, 10:22
ALEKS*OLO napisał(a):U mnie na mieście jest taka babeczka, właścicielka lombardu, totalna porażka, kobieta ok 50 lat (figura w stylu pożywny baleronik), długie blond włosy, czesto 2 kucyki (jak u małej dziewczynki), lub 2 warkoczyki, krótkie sukieneczki (takie że wszelaki cellulitis na biodrach widoczny z daleka) w oczojebnych kolorkach, opalenizna z solarium (a raczej spalenizna), plecaczki/torebeczki/dodatki w stylu : słodkie misie kolorowe, biżuteria każdej maści zmieszana , i usta pomalowane czerwona lub brązową kredka, w kształcie serca, aż pod sam nos, bez szminki, wygląda to tak jakby jadła batonika i jej sie roztopił dookoła ust :hide:

Aleks - :shock: strassssszne... :mrgreen: Biedna kobieta, to znaczy żałosnawa (biedna to nie, bo ma lombard :mrgreen: ). Czasami się zastanawiam, czy tacy ludzie się nie widzą?! Chyba nie...

Soulfly - zgadzam się, te brylanciki i inne bling bling - to totalne faux pas. Jak widzę taką lolitę, w jeansach z brylancikami, z torebką z brylancikami, w okularach z brylancikami, z bluzką... itd., to zbiera mi się na wymiot.

Natascha - to samo, jeżeli chodzi o tatuaże. Ktoś chce przyszpanować na mieście, że ma dziarkę, po czym okazuje się, że sekwencja chińskich czy arabskich znaków, daje w efekcie wyraz "kocia kupka". :lol:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 02 lip 2010, 11:12
Bluzy z napisem "Prosto", albo JP.

przez linka 02 lip 2010, 11:16
Kicz, brak gustu - nie wiem jak to nazwać, lolitki po 15-16 lat na 10 cm obcasach Ch*j, że chodzić nie potrafią, nie prostują nóg i wyglądają jakby się skradały.....ale obcas jest..... :roll:
Miałam okazję to obserwować w ubiegły piątek - zakończenie roku szkolnego.....istna rewia mody.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 02 lip 2010, 13:42
linka zgadzam się, panienki chodzące na obcasach, jak na szczudłach, wyglądają żałośnie. Po co zakładać buty, w których nie umie się chodzić?

ALEKS takie pięćdziesięcioletnie ''mulatki'' z włosami w kolorze jajecznicy to chyba jakiś rodzaj subkultury. :mrgreen: Ja mam co najmniej trzy takie panie w swojej okolicy. Z drugiej strony wesoło z takimi ludźmi. :mrgreen:

Z cekinkami czy brylancikami akurat nie do końca się zgadzam. To kicz, który w rozsądnych ilościach akceptuję. Cekiny są świetne w klubie- fajnie odbijają światła.

Jako dziecko byłam wielka miłośniczką kiczowatych ozdóbek i wszelkiej maści jarmarków. Pamiętacie takie pierścioneczki z podwójnym oczkiem, dla 5/7letnich dziewczynek? Ja miałam wszystkie kolory :great: :mrgreen:
Natascha

przez *Monika* 02 lip 2010, 14:53
linka,

lolitki po 15-16 lat na 10 cm obcasach Ch*j, że chodzić nie potrafią, nie prostują nóg i wyglądają jakby się skradały.....ale obcas jest...

Uśmiałam się do łez :lol:
Obrazek
Główny Moderator

przez brokenwing 02 lip 2010, 16:01
Sztandarowy -obrazek z jelonkiem na tle zachodzącego słońca
brokenwing

przez Sean1 02 lip 2010, 19:09
Dawanie przez 13, 14, 15 latków na nk jako miniaturki zdjęcia marihuany z napisem THC. japie*dole po prostu :P

przez brokenwing 02 lip 2010, 19:21
Oooo właśnie NK to niezły obciach
brokenwing

przez Shadowkaa 02 lip 2010, 19:27
Dla mnie (choc wiem,że to poczytny "pisarz",i domyslam sie,że mi sie za to dostanie) kiczem i grafomanią są dziela Paula Coelho-melodramatyczne i powtarzalne.
:pirate:
Kalwi i Remi
muzyka techno
pseudotechno i inne podroby
polski rap oprocz Kalibra,Ostrego,może Łony.
filmy,w ktorych wystepują sami piękni ludzie
:lol:
Shadowkaa

przez linka 02 lip 2010, 19:33
Kalwi i remi ...oooooooo przypomniałaś mi Shadowkaa, eksplołżyn :lol: :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 02 lip 2010, 19:35
Ja lubię techno...ale akurat nie Kalwi i Remi :lol:
Natascha

przez linka 02 lip 2010, 19:38
Natascha, ja nie przepadam, ale są dobrzy wykonawcy (lubię Tiesto, Weestbama itd.) no ale to coś Kaliw i to coś remi...
Dla mnie na poziomie Lerka i Nowatora :lol:
Przyjaciel forum

Sortuj wg