Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez paradoksy 28 cze 2010, 11:14
ALEKS*OLO napisał(a):-okulary słoneczne nawet jak nie ma słońca :lol:

ej... :P
paradoksy

przez linka 28 cze 2010, 12:36
Ta pani w avku Doxy to chyba Amy Smart, tak? Ta z efektu motyla......

Z nowych trendów mody kicz to:

-nachalne wywalanie języka od butów na zewnątrz nogawek
-noszenie spodni tak obcisłych, że ledwo da się przez nogawkę stopę, piętę, przecisnąć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 28 cze 2010, 13:34
linka napisał(a):Ta pani w avku Doxy to chyba Amy Smart, tak? Ta z efektu motyla......

rozwiewam wątpliwości: to Natalie Dormer (Tudorzy).

ode siebie dodam:
- facetów (?) którzy chodzą w obcisłych spodniach które, to początek swój mają w połowie dupy... czyli widać im prawie całe gacie, bleh
- hebanowe "piękności" za parę lat wyglądające z pewnością jak rodzynki
- wściekły róż noszony przez kogokolwiek lub w nadmiarze
- bazarowa moda: (u mnie to tak wyglądało, że) jakaś jedna szmata jest na bazarze, zazwyczaj w neonowozielonym kolorze - zaraz pół miasta się w takiej wozi, bo myślą, że to jest cool...
- pokazówy typu: mam cabrioleta, otworzę dach, założę czapkę, zajebiste okulary i puszczę na głos muzę - żenada.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 28 cze 2010, 13:55
paradoksy napisał(a):
ALEKS*OLO napisał(a):-okulary słoneczne nawet jak nie ma słońca :lol:

ej... :P

nie mów :P

Apropos tych języków:
-żucie gumy z otwartą paszczą, takie "MLAM MLAM MLAM!"
-zagramaniczne imiona dla dzieci, horror jak dla mnie :hide:

p.s mnie też sie podoba ta Pani z avatarka Doxy :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez paradoksy 28 cze 2010, 14:01
haha, przypomniało mi się

- jak ktoś podczas jazdy autem udaje, że inni go chyba nie widzą i zieeeeewa, otwiera paszczę jakby miał połknąć autostradę, albo dłubie w nosie

XD
paradoksy

przez Sean1 28 cze 2010, 14:12
Ja raz widziałem dwóch gimnazjalistów na skuterze (takim typowym piździku), którzy puszczali jakieś techno z komóry jadąc i tak się wozili, no wieś na maksa :shock:

przez Natascha 28 cze 2010, 14:44
paradoksy napisał(a):haha, przypomniało mi się

- jak ktoś podczas jazdy autem udaje, że inni go chyba nie widzą i zieeeeewa, otwiera paszczę jakby miał połknąć autostradę

XD

Tego, przyznam, nie rozumiem. Przecież człowiek ziewa, kiedy organizm potrzebuje dotlenienia. Co jest kiczowatego czy obrzydliwego w ziewaniu?
Mnie zawsze wkurzały nauczycielki, które się czepiają dzieci za ziewanie.

Do takiego gówniarstwa 12-16 lat mam sporo tolerancji- sama byłam paskudną gówniarą w tym wieku- zdążą z tego wyrosnąć ;)
Natascha

przez Majster 28 cze 2010, 16:35
ALEKS*OLO napisał(a):okulary słoneczne nawet jak nie ma słońca :lol:
A wiec wychodzi na to, ze moja nadwzrocznosc czyni ze mnie wiochmena :mrgreen: :mrgreen:
Nie wygląd czyni obciach, lecz zachowanie, np bluzganie przy kasie w markecie, w autobusie, palenie na przystanku, picie wina w parku, zajmowanie dzieciom huśtawki, parkowanie na trzech miejscach skuterem (lub czymkolwiek innym) itd. A już szczególnie wioskowe jest wyprowadzanie psa pod blok, niewazne czyj, aby sie tam wykasztanił ...
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez paradoksy 28 cze 2010, 17:05
Natascha napisał(a):
paradoksy napisał(a):haha, przypomniało mi się

- jak ktoś podczas jazdy autem udaje, że inni go chyba nie widzą i zieeeeewa, otwiera paszczę jakby miał połknąć autostradę

XD

Tego, przyznam, nie rozumiem. Przecież człowiek ziewa, kiedy organizm potrzebuje dotlenienia. Co jest kiczowatego czy obrzydliwego w ziewaniu?
Mnie zawsze wkurzały nauczycielki, które się czepiają dzieci za ziewanie.

Do takiego gówniarstwa 12-16 lat mam sporo tolerancji- sama byłam paskudną gówniarą w tym wieku- zdążą z tego wyrosnąć ;)

ależ ja nie mam nic przeciwko ziewaniu, tylko -ludzie, przy tym powinno się zakrywać usta!
a nie rozdziabiać żeby wszyscy widzieli jakie mamy ubytki w jamie ustnej :mrgreen:
paradoksy

przez fobia 28 cze 2010, 23:21
oprócz wszystkiego co już wymieniliście, za kicz uważam niemalże wszystko MADE IN CHINA i ohydne sztuczne kwiaty

przez linka 28 cze 2010, 23:42
fobia, 8) to znaczy nie masz żadnego sprzętu rtv i agd ?

paradoksy, eee tam, we własnym aucie to ja mam prawo ziewać jak chcę, śpiewać jak chcę a nawet dłubać sobie w nosie i drapać się po pupie - niech mi nikt nie zagląda i tyle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 28 cze 2010, 23:53
linka, ja mam tylko MADE IN TAIWAN :lol:

przez ALEKS*OLO 29 cze 2010, 07:15
fobia, szpannnn :lol: :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Sean1 29 cze 2010, 10:31
A tak w ogóle ja z kiczu przyznaję lubię: oglądać dla rozluźnienia amerykańskie komedie czasami (jak każdy chyba) i słuchać takiego typowo amerykańskiego nastolatkowego rocka od czasu do czasu :P

Sortuj wg