Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez To takie czary... 11 sie 2010, 02:18
linka napisał(a):wieczorami podobało mi się jak lachony chodziły w sukieneczkach ledwo pupcię zakrywających, a tu chłodno, wiaterek, a one jeszcze na plażę po ciemku w obcasikach 10 cm .
KURDE -jadę nad morze !!! 8)
To takie czary...

przez linka 11 sie 2010, 06:00
Monika1974, no pewnie, że mi też się podobały :mrgreen: No ale nam z wiekiem przeszło a to kupowali dorośli ludzie, bez pociech u boku :lol:
To takie czary..., no zaufaj mi mój chłopak nie narzekał ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez brokenwing 11 sie 2010, 08:56
To takie czary..., zabieram się z Tobą :P
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 11 sie 2010, 11:07
linka napisał(a):Za to spędziłam 4 dni nad morzem i co do kiczu i braku gustu........wieczorami podobało mi się jak lachony chodziły w sukieneczkach ledwo pupcię zakrywających, a tu chłodno, wiaterek, a one jeszcze na plażę po ciemku w obcasikach 10 cm :lol:

Jak mieszkałam nad morzem i wieczorami chodziłam na balety to też ubierałam spódniczkę i szpilki (fakt, nie 10cm a 13) bo niby co- w adidasach miałam iść na dyskotekę? :roll: Więc nie rozumiem zdziwienia.
Co innego panny które nie idą na balety a wychodzą TYLKO na plażę wieczorem (to miałaś na myśli?)- no to fakt, ubieranie szpilek i mini jest głupotą, bo tam wiatr mocno pizga. Ja idąc wieczorem na plażę zakładam trampki, jeansy i kurtkę albo dresik. Wszystko zależy od sytuacji.

Może one zeszły na chwilę na plażę a potem szły na dyskotekę- nad morzem balety często są przy plaży. To co, miały specjalnie się przebierać? :?
Magdaa

przez linka 11 sie 2010, 12:05
Nie ja generalnie piętnuję odzież która ma miano spódniczki a jest węższa od paska do spodni i wiesz, jak jedyne dicho nad morzem było w lesie, na plaży to poginanie później po pijaku po piachu i między konarami, wywalanie się o "ziemię" i chodzenie w czymś takim po mieście przy 14 stopniach uważam za mega mega tandetne :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez To takie czary... 12 sie 2010, 23:45
linka napisał(a):generalnie piętnuję odzież która ma miano spódniczki a jest węższa od paska do spodni
Linka przestaniesz ?! teraz to będę musiał zamieszkać nad morzem...
To takie czary...

przez Magdaa 13 sie 2010, 11:32
To takie czary... napisał(a):
linka napisał(a):generalnie piętnuję odzież która ma miano spódniczki a jest węższa od paska do spodni
Linka przestaniesz ?! teraz to będę musiał zamieszkać nad morzem...

Tak ubrane kobiety można spotkać wszędzie, nie tylko nad morzem w wakacje. Zresztą, ja będąc nad morzem często chodzę tam w samym bikini jak jest upał :pirate: To też siara? :hide:

Wg mnie kiczowate są dziewczyny, które palą szlugi i wylewają na siebie litr perfum. Połączenie smrodu papierosów i zapachu perfum to najgorsza katorga dla nosa ! A jeśli dochodzi do tego pot (na baletach) to mnie osobiście bierze na wymioty.
Magdaa

przez Shadowmere 13 sie 2010, 11:54
a ja jestem znad morza-i w lato chodzę sobie boso,czasem w kostiumie-no przecież lato jest,a do plaży mam minutę-czy muszę na "podróż" zakladac kożuch i czapkę :pirate: :?:
generalnie jednak wstydzę się więc nie wychodzę z domu :angel:
Shadowmere

przez To takie czary... 14 sie 2010, 17:55
Magdaa napisał(a): Połączenie smrodu papierosów i zapachu perfum to najgorsza katorga dla nosa !
Zgadzam się (ale ja nie pale ).Ciekawe jak o tym myślą palący faceci.

Na szczęście nad morzem to się nie zdarza (pytanie retoryczne) :D
To takie czary...

przez Ludowa 14 sie 2010, 18:13
Wciskanie biustu w za małe staniki.
Ludowa

przez wovacuum 14 sie 2010, 18:39
Ludowa, dobre :lol:

wciskanie "grubego dupska" w obcisle spodnie :roll: albo w getry :hide:
wovacuum

przez Magdaa 14 sie 2010, 18:44
Noszenie legginsów w panterkę przez panie w rozmiarze XL i większym :time:
Noszenie legginsów jak spodni- z bluzką nie zakrywającą tyłka.

[Dodane po edycji:]

Ale to w wieku 7 lat a nie np 25 czy 35 :mrgreen: :pirate:
Wiecie co jest wg mnie strasznym kiczem? Udawanie kogoś kim się nie jest. Kiczem jest dla mnie Paris udająca Marilyn Monroe, a w Polsce niejaka Agnieszka Orzechowska- dziewczyna, która ponoć pracowała w klubie nocnym, a teraz (po operacjach) twierdzi że jest Angeliną i dziewczyną Majdana :pirate: :hide:

Tutaj wywiad z 'Angeliną':
http://www.youtube.com/watch?v=DMkbW0Zu0rk
IQ- :uklon: :pirate:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez Sorrow 14 sie 2010, 21:55
Shadowmere napisał(a):Sorrow, ubranie też :mrgreen: bo nie jest ono "naturalne",jak biżuteria zresztą?

Ubranie nie jest z metalu.

przez Sean1 14 sie 2010, 22:29
Magdaa skąd ty wzięłaś te "lachony" :P

Sortuj wg