Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez Natascha 05 lip 2010, 19:00
Ludziska tylko nie kłócić mi się w tym temacie! :P Założyłam go dla rozrywki. :D
Dla rozluźnienia zacytuję jednego z moich ulubionych użytkowników- ,,Każdy z nas coś lubi, czego się troszku wstydzi'' :mrgreen:

Ps. Jak do tej pory największe wrażenie zrobiło na mnie ganguro! :lol: paradoksy ganguro jest bomba! :mrgreen:
Natascha

przez paradoksy 05 lip 2010, 19:35
no, ganguro jest wypas :mrgreen:

odnośnie włosów - ostatnio widziałam babkę, która miała:
na górze blond
pod spodem fioletowy
niżej RUDY
a na dole czarny

okropne to było :o
paradoksy

przez Goldielocks 05 lip 2010, 20:42
Natascha napisał(a):Goldie-makijaż a'la Kleczkosia ze Złotopolskich :lol: :lol: :mrgreen: :brawo:

A najlepsze w tym serialu było to, że mimo tego czegoś na twarzy, Elżunia Kleczkowska i tak miała największe branie na wiosce, hahahahaha. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Shadowmere napisał(a): A jednak widzę-bo wychodząc z takiego zalożenia cala telewizja jest jednym wielkim kiczem,może z wyjątkiem Teatru Telewizji i Kina Konesera,oraz stacji Europa,Europa,TCM i Ale Kino.

Dodam jeszcze kanał TVP Kultura. Świetne filmy, dokumenty i reportaże. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 05 lip 2010, 21:14
Natascha

przez Goldielocks 05 lip 2010, 21:17
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez Natascha 05 lip 2010, 21:18
Goldie słuchałaś tego kawałka? :mrgreen: :mrgreen:
Natascha

przez linka 05 lip 2010, 21:26
Natascha, ej umieszczaj ostrzeżenie, ze to drastyczne jest :lol: :lol: ....ja sobie tu szamię kolację, wchodzę na te linki a tam :shock: :shock: :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Goldielocks 05 lip 2010, 21:44
Natascha - do końca nie dałam rady, tego wysłuchać... Katorga dla oczu i uszu, haha. :mrgreen:

przez Natascha 05 lip 2010, 21:53
Dziwny jest ten świat. :lol: :lol:

[Dodane po edycji:]

Dodam na wszelki wypadek, ze to mój komentarz do Azisa. Broń Boże nie chodzi mi o piękną piosenkę Niemena.
Natascha

przez fobia 09 lip 2010, 20:00

to, to masakra jakaś! :lol: :shock:

kiczem jest króliczek playboya wszędzie : na ręcznikach, kolczykach, majtkach, pościeli, zegarkach ,paskach i Bóg wie gdzie jeszcze :roll:

przez Paranoja 09 lip 2010, 22:34
o jacie haha, apropos W-11 to uwaga: GRAŁAM w tym serialu jako statystka haha. I w rozmowach w toku też :hide:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 09 lip 2010, 23:56
Paranoja, w rozmowach w toku to wiesz....jeden taki stąd był nawet w roli głównej :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 09 lip 2010, 23:59
linka, tak wiem wiem :D

ja byłam na widowni i (o zgrozo) Ewa do mnie podeszła więc musiałam się wypowiadać :hide:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Alienated 10 lip 2010, 00:42
Zawsze intrygowało mnie co skłania ludzi do brania udziału w tego typu przedsięwzięciach w roli głównego bohatera :? Zakładam, że są to niemałe pieniądze. Jak w przeciwnym razie wytłumaczyć sytuację kiedy bez skrępowania przedstawiamy ogółowi własne, niekiedy bardzo osobiste, doświadczenia odnośnie sfery życia, która powinna pozostać naszą prywatną???
Paranoja może zapodaj jakiegoś linka, chętnie rzucę okiem ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Sortuj wg