Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez Natascha 03 lip 2010, 23:26
Goldielocks napisał(a):
suicidesilence napisał(a):
i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.
Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

Gorsza jest gra aktorów w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska i programie Dlaczego Ja? :mrgreen:

Faktycznie ''aktorzy'' z tych programów prezentują iście oskarowe umiejętności. :mrgreen:
Natascha

przez brokenwing 03 lip 2010, 23:57
przelewanie kiepskiego wina w butelki po dobrym ..to dopiero wiocha
brokenwing

przez Natascha 04 lip 2010, 00:10
brokenwing napisał(a):przelewanie kiepskiego wina w butelki po dobrym ..to dopiero wiocha

Znasz kogoś, kto tak robi? :lol:
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 04 lip 2010, 01:18
Znam ..taki sąsiad ,jak zaprosi dziewczynę to kupuje wino za 10-15 zł i przelewa w kilka służbowych butelek .Po winach za plus 50 :)
Wszystkie koneserki delektują się i są zachwycone bukietem i klarownością :D
brokenwing

przez *Monika* 04 lip 2010, 10:04
brokenwing, :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez brokenwing 04 lip 2010, 13:26
Monika1974, :D :D
brokenwing

przez Goldielocks 04 lip 2010, 19:32
brokenwing napisał(a):Znam ..taki sąsiad ,jak zaprosi dziewczynę to kupuje wino za 10-15 zł i przelewa w kilka służbowych butelek .Po winach za plus 50 :)
Wszystkie koneserki delektują się i są zachwycone bukietem i klarownością :D

Hiahiahiahia... :mrgreen: Czyli wychodzi na, to że opakowanie jest jednak najważniejsze. :lol:

Kolejne przykłady "kiczy":
-pryskanie się, przez co niektórych facetów hektolitrami wody kolońskiej (szczególnie latem) - można zemdleć od tych oparów,
-podróbki znanych marek, o nazwach tj. Sadida, Pama,
-usta napomowane silikonem, wyglądające jak u suma jakiegoś (bez obrazy dla sumów, bo to fajne rybki :mrgreen: ),
-klapki basenowe noszone np. na miasto (uważam, że nazwa basenowe, jednak coś sugeruje...),
-makijaż a'la Kleczkosia ze Złotopolskich (niebieska powieka, czerwone lica i różowe usteczka),
-beżowe lub brązowe rajstopy do butów "bez palców" (szczególnie, jak widać przedni szew na stopach),
-makijaż a'la zombie, czy emo,
-program "Ekipa z New Jersey" i ludzie w nim występujący,
-stringi wystające spod jeansów.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Sean1 04 lip 2010, 19:43
I kolejny kicz właśnie leci, program: Tak to leciało, lmao :D

A z tym winem to dobre jest nawet :P

przez Natascha 05 lip 2010, 00:28
Goldie-makijaż a'la Kleczkosia ze Złotopolskich :lol: :lol: :mrgreen: :brawo:
Natascha

przez fobia 05 lip 2010, 02:12
za kicz uważam również za dużo ozdób, czy to w ubraniu czy w mieszkaniu.

wspomniane wcześniej rajstopy do butów z odkrytym palecm to masakra :lol:

przez linka 05 lip 2010, 07:19
Też mam na tym punkcie uraz. Do pip-tołów, jeśli w ogóle już jakiekolwiek rajtki to muszą być kolorowe, lub czarne i mocno kryte.

Kolejna masakra......zakładanie torebki do sportowych butów lub co gorzej a jest nagminnie robione przez gimnazjalistki w zimę, but na obcasie + plecak........ :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 05 lip 2010, 07:44
No te rajstopy do sandałków czy odkrytych to okropnie wygląda, szczególnie te babciowe brązowe :hide:
Ja dodam jeszcze "trend" który zauwazyłam, mianowicie: górna partia włosów pofarbowana na blond a dolna na jakiś ciemny (czarny, brązowy), coś w stylu Cruelli de Vil ale poziomo :hide: I co 3 dziewczyna tak chodzi, taśmowo je robią gdzieś czy jak?
Albo platyna na włosach odbiegająca dużo od prawdziwej platynki, masakra, jak słysze ide sobie platynke strzelić na włoski, a wraca siwo-żółty alien :lol:
I jeszcze wszystkie amatorki "Przydymionego oka", co z tego, że mają oczy jak miś panda, albo jak górnik po pracy i takie malusiee wyjebane czarna kredka dookoła, emo-sremo.
Czasem sobie myśle, że w liceum powinny byc obowiązkowe zajęcia z wizażu albo czegoś, żeby niektóre dziewczyny nie ośmieszały sie i nie wyglądały jak klaun cyrkowy.
A wczoraj natknęłam sie na taką blink blink : bluzeczka z dżetami dookoła dekoltu, cekiny na rękawkach, kamizelka dżinsowa z dżetami, dżinsy z cekinami przy kieszonkach, i torebka z czym? ... z błyszczącymi cekinami :mrgreen: do tego tona srebrnej biżuterii. Ogólnie musiałam wyjść z tego sklepu coby nie stracic wzroku.
Widziałam jeszcze taką dziewczyne, z zielonymi pasemkami na grzywce, miała ciemne włosy, ale byłam mile zaskoczona bo dziewczyna wyglądała z tą grzywką super! :D Takie delikatne te pasemka, naprawdę ciekawie i bez kiczu :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 05 lip 2010, 11:43
linka napisał(a):Też mam na tym punkcie uraz. Do pip-tołów, jeśli w ogóle już jakiekolwiek rajtki to muszą być kolorowe, lub czarne i mocno kryte.

Kolejna masakra......zakładanie torebki do sportowych butów lub co gorzej a jest nagminnie robione przez gimnazjalistki w zimę, but na obcasie + plecak........ :-|

hmm..no to jestem kolejną masakrą :pirate: moj staly zestaw to punkowa czarna sukienka,trampki i duż torba :lol:
Nie widzę siebie z plecakiem :why: ;)
Shadowmere

przez Magdaa 05 lip 2010, 12:12
Shadowmere napisał(a):
hmm..no to jestem kolejną masakrą :pirate: moj staly zestaw to punkowa czarna sukienka,trampki i duż torba :lol:
Nie widzę siebie z plecakiem :why: ;)

Eee no co Ty! Punkowa sukienka, trampki i duża torba to zajebisty zestaw! :smile:

Ale zgadzam się w pełni i z Linką i z Aleks.

Dla z tych wszystkich wymienionych wyrzej rzeczy najgorszą masakrą jest farbowanie się na skunksa.

Choć panowie tutaj też mają swoją działkę- skarpety (najlepiej podciągnięte) do sandałów! :hide:

p.s. A ja bardzo lubię W-11 ! I myślałam że w 'Dlaczego Ja' to nie są aktorzy :oops:

Obrazek
Magdaa

Sortuj wg