Wakacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wakacje

przez miniSD 18 cze 2010, 14:49
Macie jakieś plany wakacyjne?

Ja trochę pojeżdżę po świecie :mrgreen:
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

Re: Wakacje

przez VasqueS 18 cze 2010, 14:51
Jadę nad morze i w woj.świętokrzykie. Pierwsza opcja jest w sierpniu, druga za tydzień :hide:

Mam Xanax i mam nadzieję, że dojadę, już dzisiaj czuję ciśnienie i przerażenie...
Jestem smutny, może umrę z lęków i rozpaczy.
VasqueS

przez wovacuum 18 cze 2010, 14:54
miniSD, pochwal siè -gdzie jedziesz??ja myslè,ze na kilka dni pojedziemy do Paryza,a w pazdzierniku do Polski -co najbardziej mnie cieszy :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 18 cze 2010, 14:57
Wakacje ? a co to jest ? :-|
Moje spędze, na zbieraniu sie do kupy, szukaniu pracy i samej pracy, jak sie takowa trafi.

[Dodane po edycji:]

wovacuum napisał(a): na kilka dni pojedziemy do Paryza

Kobieto nie kop leżącego ! :why:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 18 cze 2010, 15:00
ALEKS*OLO, dziecko-nie to mialam na mysli :hide: ;)
wovacuum

przez zrozpaczona20 18 cze 2010, 15:02
a ja znowu co wakacje będę siedziec w domu ;/ i marzyc o jesieni...
zrozpaczona20

przez ALEKS*OLO 18 cze 2010, 15:05
wovacuum,weź mnie z sobą :D , moje marzenie zwiedzić Francję :105: A Ty masz rzut beretem z Belgii :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 18 cze 2010, 15:10
ALEKS*OLO, alez ^zapraszam-do Paryza mam 240 km do Lille 17km :D ja wszystkich zapraszam tylko nikt nie chce mnie odwiedzic :roll: :why:
wovacuum

przez Korba 18 cze 2010, 15:12
Francja jest piękna. Mieszkałam tam 5 lat. W Paryżu. Choć wydaje mi się, że to w innym życiu.

Jeśli chodzi o wakacje to najdalej pojadę na podbeskidzie. Ogólnie to głównie będę zwiedzać swoje biuro oraz park zdobywać rowerem i tyle z wakacji ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 18 cze 2010, 15:19
Korba, a ja w Paryzu nigdy nie bylam-teraz jest okazja.Powiedz w takim razie,czy tydzien wystarczy nam na zwiedzanie??Bo jak siebie znam,to pewnie nie? :roll:
wovacuum

przez linka 18 cze 2010, 15:19
Wakacje hmm, część spędzę w domu, muszę odrobić praktyki. W lipcu jadę na obóz jako opiekunka, gdzieś koło Wałcza, nad jeziorka - to sobie odpocznę z dzieciakami....no i pewnie gdzieś z chłopakiem się wybierzemy.....najchętniej nad morze - w zależności od posiadanej gotówki albo to będzie Bałtyk albo gdzieś dalej :D No a jak kasy nie będzie - to i wakacji nie będzie, czwarty rok z rzędu znajdę sobie jakąś dorywczą pracę i tyle.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 18 cze 2010, 15:33
Wałcz? Blisko mnie w sumie. A coś pamiętam, już kiedyś o tym pisałaś.

Mnie temat tych wakacji doprowadza do depresji od dłuższego czas. Powinnam jak co roku siedzieć nad morzem od czerwca do pazdziernika i prowadzić firmę.
Tymczasem w tym roku spędzę swoje pierwsze, pełne wakacje w tym syfiastym mieście, gnijąc w czterech ścianach bloku. Mam myśli depresyjne z tego powodu, dlatego nie mówmy o tym...
Mam nadzieję, że każdą wolną chwilę (nie moją, mojego kierowcy) będę spędzać nad morzem. Mam blisko w miarę, dzięki Bogu.
Nienawidzę miasta.
Magdaa

przez wovacuum 18 cze 2010, 15:40
Magdaa, a ja mieszkam na obrzezach miasta i szlag mnie trafia-wszèdzie kurfa dalego,wszèdzie!!!!mam dosc krow ryczacych na polach,kukurydzy,pory i cebuli.Chcè do miasta-duzego!!!juz nie mogè sie doczekac urlopu w Polsce-ach :105:
wovacuum

przez miniSD 18 cze 2010, 21:30
wovacuum napisał(a):miniSD, pochwal siè -gdzie jedziesz??

Nie lubię się chwalić :mrgreen:

Na początek Great Britain (lipiec)
Strasbourg en France :lol:
Київ Україна
Jyväskylän Suomessa :shock:
Marzy mi się Alaska, ale na marzeniach się skończy :bezradny:
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

Sortuj wg