RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez Zenonek 20 cze 2010, 18:44
Kto gra dzis wieczorem?

przez Goldielocks 20 cze 2010, 18:46
Rzeczywiście shad - Argentyna ma realne szanse na wygranie tego turnieju. :D Higuain jet rewelacyjny. :mrgreen:

Z przykrością muszę stwierdzić, że najprawdopodobiej do domu pojadą - Anglicy... No i Niemcy, Włosi, Francuzi, Hiszpanie (tutaj jeszcze ewentualnie da się coś zrobić ;)).

Zenonek - Brazylia vs Wybrzeże Kości Słoniowej (Didier Drogba ulalala :mrgreen: ).
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Zenonek 20 cze 2010, 18:50
Normalnie kambodżańska masakra. Najlepsze i najfajniesze druzyny daly kiszki miedzyposladkowej i bede musialy brac nagi za pas. A jakies przerosniete parobki jak ci z Nowej Zelandii tak jada :P.

[Dodane po edycji:]

Obstawiam, ze Brazylia wygra 2:1.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 20 cze 2010, 22:09
Zenonek - zawodnicy z NZ to bynajmniej nie żadne parobki. :P Faworyci nieco przecenili swoje zdolności, a teraz mają nauczkę...

Jak to powiedział pewien mądry człowiek - "Gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala".

A już na pewno, najgorsze jest werbalne lekceważenie przeciwników w prasie... Gra psychologiczna - wiadomo jest potrzebna, ale nadmierna pewność siebie, to już nie za bardzo. :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Natascha 20 cze 2010, 23:10
Największy cyrk to, to co się dzieje z Francuzami :P
Nie dość, ze nieprzeciętnie rzadzą to jeszcze te wszystkie hece...Domenech...Anelka... a ostatnio Evra próbował pobić fizjoterapeutę :pirate:
Cyrk na kółkach! :lol:
Natascha

przez brokenwing 20 cze 2010, 23:24
Największy cyrk to, to co się dzieje z Francuzami :P

Dziwi Cie to? Francuzi na mundialu są dzięki oszustwu ...powinni grac Irlandczycy :D
brokenwing

przez Natascha 21 cze 2010, 00:47
Oszustwo nie oszustwo...Irlandczycy i tak by za wiele nie ugrali ;)

A tak w ogóle to afrykańscy szamani rzucili chyba jakąś klątwę na czołowe, europejskie drużyny ;)
Natascha

przez brokenwing 21 cze 2010, 00:55
A tak w ogóle to afrykańscy szamani rzucili chyba jakąś klątwę na czołowe, europejskie drużyny ;)

he he za wszystkie krzywdy uczynnie przez białego człowieka
brokenwing

przez ALEKS*OLO 21 cze 2010, 15:21
Portugalia 7-0 Korea
Ale doje....li :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Natascha 21 cze 2010, 15:25
SUPER! :D

Jeszcze, żeby Hiszpanie wygrali!
Natascha

przez Krzysiek1234 21 cze 2010, 19:29
Ja byłem srodze zawiedziony, że odpuściłem sobie drugą połowę Portugalii, i to na rzecz forum, gdzie akurat absolutnie nic ciekawego nie uświadczyłem...
Co prawda, Portugalczycy zrobili na złość tej pokrace Umiłowanemu Przywódcy, ale nie ma się z czego cieszyć. Szkoda zawodników, obóz pracy jak nic, jeśli nie coś gorszego.

przez shadow_no 21 cze 2010, 19:32
odpuściłem sobie drugą połowę Portugalii, i to na rzecz forum

Ależ na www.sport.tvp.pl jest streaming na żywo :) Nie trzeba przed tv siedzieć, można oglądać on-line.
Portugalia pokazała klasę, chociaż na tyle akcji co mieli, 10:0 spokojnie mogło by być (np. słupek potem poprzeczka Ronaldo).
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krzysiek1234 21 cze 2010, 19:55
Ja ten mecz miałem niby za plecami w tv, mogłem też oczywiście wejść na tę stronkę co pokazałeś, ale nie lubię sobie za bardzo rozdrabniać uwagi.
Rzeczywiście, mogło być 10:0, trzeba jednak przyznać, że mogło też być co najmniej 1:0 dla skośnych w pierwszym kwadransie, i zupełnie inny wynik końcowy, bo skośni by tak nie oklapli po straconej pierwszej bramce.

przez Natascha 21 cze 2010, 22:24
Szkoda tych zmarnowanych okazji ... ale i tak super!
Dzisiaj ogólnie mecze poszły po mojej myśli :D
Natascha

Sortuj wg