RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez Zenonek 17 cze 2010, 19:03
Magdaa Hahaha no ten pierwszy ma rzeczywiscnie niskie czolo, ale niektorzy tak maja zarosniety leb nisko jak u malpy a nie dlatego, ze ma czolo jakies krotkie :P.

3 na pewno nie ma brody wystajacej. 4 na pewno nie ma grubych ud, a juz na pewno nie jak na pilkarza hahaha.

Ale czaje do czego pijesz ^^ ale w sumie moze to nie sa takie gejszony ? Moze po prostu im takie fotki robia :mrgreen: ?

przez Magdaa 17 cze 2010, 19:07
No nie wiem... Jakoś tak się mizdrzą do tych zdjęć jak panienki :?
A ten ostatni nie ma grubych ud? Każdy piłkarz ma takie? Eee nie lubię takich, za grube :P Ja lubię jak facet ma nóżki jak komar :lol: Szczupłe i zgrabne, nie za bardzo umięśnione. W ogóle ja za bardzo nie lubię mięśni- mogą być, ale nie za duże i nie za dużo.
No i te czoła niskie... Dla mnie okropne. Jak można tak zarosnąć? To specjalnie takie włosy zapuszczają czy czoła mają takie niskie? Włosy? Oszpecają się tylko tym. A 3 ma tę brodę trochę za bardzo odstającą :P

Ale dobra, to nie jest temat o moich gustach :mrgreen: :lol: :pirate:
Magdaa

przez Zenonek 17 cze 2010, 19:18
Typowy europejski model zarostu glowy to mniej wiecej na rowni w miejscu jak czolo przechodzi w ciemienie.
NIektorzy maja zarosniete nawet 2cm nizej! Wiem, ze to jest masakra. Pare razy widzialem takich kolesi co byli ogoleni na pare mm i mieli doslownie dziubek zarosniety na dobre 3 cm do pol czola. To jest dopiero jazda.

Kto wygra Meksyk czy Francja ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 17 cze 2010, 19:21
A mnie właśnie podobają się te "grube" uda i umięśnione łydki. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. ;)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 17 cze 2010, 19:26
Zenonek, myslè,ze Francja-ale wszystkiego mozna siè spodziewac po tym meczu,wièc...zobaczymy!! :twisted: Goldielocks, kto to jest ten "kaka"-czy wiesz moja droga ,ze "kaka"to po flamandzku KUPA?? :lol:
wovacuum

przez tet 17 cze 2010, 19:29
wovacuum napisał(a):Zenonek, myslè,ze Francja-ale wszystkiego mozna siè spodziewac po tym meczu,wièc...zobaczymy!! :twisted: Goldielocks, kto to jest ten "kaka"-czy wiesz moja droga ,ze "kaka"to po flamandzku KUPA?? :lol:

nie tylko po flamandzku hihi :lol:
tet

przez Goldielocks 17 cze 2010, 19:32
No ja mu pseudonimu nie nadałam. :P :mrgreen:

Chociaż widzę analogię - cyt. "Tato, tato kupa" (wiadomo o co chodzi :mrgreen:), albo "Tato, tato Kaka... strzelił gola" (rozumienie dwuznaczne hahahaha :mrgreen:).

Christiano Ronaldo - to po polsku - metrodziunio-beksalala. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Krzysiek1234 17 cze 2010, 20:07
Jak mówimy o męskiej urodzie... Jak kiedyś byłem absolutnie zachwycony Vigo Mortensenem w wojskowym uniformie i jakiejś takiej oficerskiej czapeczce, nie wiem jak się ona nazywa fachowo. Gdyby mi wtedy Bozia dała wybrać wygląd, mielibyście wyszczerzoną gębę Vigo w ludziach z forum:)

przez Natascha 17 cze 2010, 20:57
Dla mnie Ronaldo może być metroseksualny i nażelowany jak chce ... do puki potrafi tak dryblować! :twisted:

Jak wczoraj się osłabiłam przegraną Hiszpanów, tak dzisiaj wygrana Argentyny 4:1! wprawiła mnie w znakomity nastrój. :D

Goldie jutro zdaje się mamy mecz Anglików :D
Natascha

przez shadow_no 17 cze 2010, 22:28
Pięknie Meksyk rozwalił Francuzów. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krzysiek1234 18 cze 2010, 00:08
Tak jest, żabole mają za swoje, ale pełen git to będzie dopiero wtedy, gdy oficjalnie się potwierdzi, że nie wyszli z grupy. A już git absolutny będzie, kiedy i makaroniarze nie wyjdą.

przez GreenEye 18 cze 2010, 00:13
shadow_no napisał(a):Pięknie Meksyk rozwalił Francuzów. :)

Owszem. Nawet ja ogladałam ten mecz ;)
ExModerator

przez linka 18 cze 2010, 09:30
Dobra to się przyznam, że kiedyś 8) podobał mi się Thierry Hendry....o taaaak, wcześniej Michael Owen, a teraz moim idolem jest...Wayne Rooney ( joke!! ).

No a tak na poważnie, specjalnie się piłką nie interesuje choć tak wyszło, że jak dotąd oglądałam prawie wszystkie mecze.........i cały czas zastanawiam się, dlaczego mamy tak ciulową drużynę. Co się dzieje w miejscu kiedy piłkarze, zwykle dobrzy, przestają grać w młodzieżówce i.......nic, nie idą do kadry, reprezentacji tylko wywożą ich gdzieś zagranicę, grzeją ławki i uja z tego mamy...... a przeca nasza młodzieżowa kadra zajebiście daje sobie radę......czy to tylko kwestia braku kasy??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Krzysiek1234 18 cze 2010, 15:45
Jestem niepocieszony po wygranej serbskich karaluchów.
Nie cierpię serbskich karaluchów.
nienawidzę kurrrwaaaaaaa!!!!
:evil:
:mrgreen:
Niemcy mieli pecha, nie zasłużyli na przegraną, tylko folksdojcze wyjątkowo dzisiaj rozdali.
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, 15:47 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg