RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez yans 16 cze 2010, 23:54
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 17 cze 2010, 00:11
yans napisał(a):Hiszpanom nigdy specjalnie nie kibicuję, więc jak jeden z faowrytów dostaje łomot to się robi ciekawie.

E tam zaraz łomot 0:1. Nie miałam za bardzo jak oglądać tego meczu ale te momenty, które widziałam Szwajcarzy bronili się i faulowali jak wściekli.
Natascha

przez yans 17 cze 2010, 00:19
Źle ująłem - jasne że 1:0 to nie łomot - po prostu piszę zmęczony i śpiący (powinienem iść spać ale zwlekam). Widziałem ostatnie minuty meczu i Hiszpanie stali cały czas w polu karnym Szwajcarów - to jakiś cud że Szwajcarzy zachowali wynik. Albo wina tych trąbek przeklętych (moja siorka ma teorię, że oni wuwuzelami odstraszają muchy tse-tse ;)). W każdym razie fajnie tak jak ktoś utrze nosa silnej drużynie - jak pisałem wcześniej - lubię kibicować słabszym i cieszą mnie takie niespodzianki :).
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 17 cze 2010, 01:12
yans napisał(a):moja siorka ma teorię, że oni wuwuzelami odstraszają muchy tse-tse

:lol: No wiesz ;)

Ja najbardziej nie lubię jak kolejny raz wygrywają Niemcy :? . Za to lubię Łukasza Podolskiego.
Natascha

przez brokenwing 17 cze 2010, 01:25
Natascha,

Niemcy -NO WAY
Stawiam na Hiszpanie
kolejne dwa miejsca to Włochy i Holandia
brokenwing

przez Natascha 17 cze 2010, 01:29
Z Włochów najbardziej lubię Buffona :105: . Holendrów bardzo lubię i żałuję, ze Robben nie pojechał.
Natascha

przez depresyjny86 17 cze 2010, 17:19
Buffon może już więcej nie zagrać na tych mistrzostwach... :(
:)

przez Magdaa 17 cze 2010, 17:30
Kibicuję Polsce! 6:0 to wspaniały wynik! Wierzę, że zdobędziemy złoto!

:lol:

A na poważnie- żaden piłkarz nie jest przystojny. Każdy z nich wygląda jak wyżelowany gej. Takie stare chłopy, a ganiają za piłką :roll: ;)
Na szczęście nikt z mojej rodziny nie lubi piłki nożnej :smile:
Magdaa

przez Zenonek 17 cze 2010, 17:36
Magda No co Ty gadasz :P ja na codzien nie lubie pilki noznej, ale jak jest Mundial to ogladam. Uwielbiam takie mega-turnieje.

A po drugie pilka nozna to sport w ktorym niesamowice widac skille, kontakt, kontry itp itd.

A po drugie to sa prawdziwe chlopy a nie jak w koszu np 70 % ma niedomoge przysadkowa ^^.

Wyzelowani ? W sumie mlody Ronaldo to tylko taki pedalek. Reszta to raczej normalni faceci a nie tam jakies pedalki (poza innymi przypadkami).

przez Magdaa 17 cze 2010, 17:44
Eee nie lubię piłkarzyków. Tacy są jacyś... niemęscy? Tacy cukierkowi wszyscy, jak z programu komputerowego, każdy taki sam. I jakoś tak chłop który interesuje się bieganiem za piłką też dla mnie jest nie teges...
A oglądam duże turnieje, owszem- mecze Polski. Żeby się pośmiać :lol:

O, ten jest całkiem w pompkę:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Magdaa

przez Goldielocks 17 cze 2010, 17:53
Magda - a co powiesz na tych panów pod spodem. :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Magdaa 17 cze 2010, 18:09
Pierwszy ma szczękę jak koń, niskie i krzywe czoło i wąskie usta. Drugi ma zęby jak koń i wygląda jak Ridge z 'Mody na sukces' :lol: Trzeci ma za wąskie usta i zbyt wystającą brodę jak dla mnie, ale i tak jest z tych tutaj najlepszy. Ale nie podoba mi się. Czwarty chyba się zaciął w solarium :mrgreen: Poza tym ma grube uda i nieproporcjonalnie małe uszy.

:P
Magdaa

przez shadow_no 17 cze 2010, 18:47
Magdaa, jeszcze kilka lat temu po przeczytaniu Twojego posta wywalił bym swój avatar :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magdaa 17 cze 2010, 18:56
Shadow- widziałam sporo Twoich zdjęć i podobasz mi się o wiele bardziej niż te wysmarowane samoopalaczem gejuchy z końskimi szczękami :smile: Uwierz mi. Może ja mam jakiś gust spaczony, ale lubię delikatną urodę u faceta- pełne usta, duże oczy, ale szczupła twarz- symetryczna, ładny nos. No i koniecznie musi być szczupły i wysoki :smile: Więc bardziej pasujesz do mojego idealnego typu niż te piłkarzyki :pirate:
Magdaa

Sortuj wg