RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez shadow_no 23 cze 2010, 20:02
Ptfu, faktycznie się przejęzyczyłem.
Magdaa, przez Ciebie oślepnę. :[ Popsułaś nam temat!!!!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Natascha 23 cze 2010, 22:46
Widzisz Goldie mówiłam, ze Angole wyjdą! :D
Natascha

przez Krzysiek1234 24 cze 2010, 00:17
Magdaa, ło matko, cóżeś nam tutaj zafundowała :mrgreen: Jadłem sobie akurat kanapeczki, i nie mogłem patrzeć na te kłaki :mrgreen:

Dzień piłkarsko przeszedł pomyślnie przez duże P. Angole wygrały, i zwłaszcza Szkopy, pokazując nawet jakąś tam klasę. Całkiem sympatyczna i niezła Ghana awansowała dalej mimo porażki, a serbskie karaluchy odpadły. Szafa gra, sialala.

Uch, się ucieszyłem, że to właśnie Oezil strzelił bramkę... W zasadzie, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek bardziej przeżywał jakiś mecz. Gest Marcinkiewicza poszedł w ruch :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 24 cze 2010, 15:38
Francuzi wracali z lotniska pod eskortą policji :P

[Dodane po edycji:]

Ale jazda, Słowacy prowadzą 1:0! Gdyby wyeliminowali Włochów zmartwiłabym się ... nie bardzo :P

ALE JAJA, Słowacy wysłali Włochów do domu! :mrgreen:

Mundial tak pięknie się układa :D ... a temat umarł :evil:
Natascha

przez Goldielocks 26 cze 2010, 17:49
Natascha napisał(a):Widzisz Goldie mówiłam, ze Angole wyjdą! :D

Bardzo mnie to cieszy Natascha. :mrgreen: Tylko, że teraz czeka ich bardzo ciężki mecz z Niemcami.

Co do faworytów - to, w mojej opinii, najbardziej będą się liczyć - Argentyna, Holandia, Brazylia i Paragwaj.

Jednak mundialowe zmagania i ich wynik, zresztą jak już to pokazał turniej w RPA, są nieprzewidywalne. Zatem Anglików nie ma co, na ten moment skreślać... Być może powtórzą sukces z 1966. :D

Francuzi i Włosi do domu - w sumie, to im się należało. ;)

PS: Magda - ładne fotki - wzbogaciły temat. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Natascha 26 cze 2010, 19:11
Goldie, ja w mistrzostwach idę, ze tak powiem, za głosem serca ;). Od początku kibicuje Hiszpanii i Argentynie bo mam tam znajomych i kocham obie nacje :105: ... a że przy okazji mają świetne drużyny :D - tym lepiej! :P
Co do faworytów? Np. Brazylia zawsze jest faworytem- a ja nigdy jej nie kibicuję.

Na razie mistrzostwa idą po mojej myśli. Wkurzyło mnie tylko wyjście z grupy USA :x ale mam nadzieję, ze dzisiaj odpadną( chociaż raczej nie obejrzę całego meczu bo mam inne plany na wieczór :twisted:) Nawet nie denerwują mnie Niemcy odkąd maja Łukasza Podolskiego. :105:

Aha , w meczu Anglia- Niemcy jestem oczywiście za Anglią! :D
Natascha

przez Goldielocks 26 cze 2010, 19:30
Natascha - Ghana skopie tyłki USA! ;) Bardzo na to liczę. :mrgreen:

Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen: :D Pomimo tego, że pałam sympatią do ekipy Canarinhos, to mają już tyle tytułów mistrzowskich, że tym razem mógłby wygrać ktoś inny. ;)

Ghana wygrała!!! Miałam rację. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez Krzysiek1234 27 cze 2010, 01:18
Goldielocks napisał(a):Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen: :D

Haha, tak sobie czasami myślę, gdy trafiam na deklaracje takie jak wyżej - jakim cudem Wy, fanki południowców, możecie w ogóle patrzeć na te wszystkie słowiańskie pokraki wokół siebie? ;)

przez depresyjny86 27 cze 2010, 09:14
Słowiańskie pokraki?....

Lubański: "Ja byłem uczony, żeby karne strzelać w światło bramki", ach ta polska myśl szkoleniowa :mrgreen:
:)

przez Goldielocks 27 cze 2010, 12:05
Krzysiek1234 napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen: :D

Haha, tak sobie czasami myślę, gdy trafiam na deklaracje takie jak wyżej - jakim cudem Wy, fanki południowców, możecie w ogóle patrzeć na te wszystkie słowiańskie pokraki wokół siebie? ;)

Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

przez Natascha 27 cze 2010, 13:55
Goldielocks napisał(a):Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

Jeśli chodzi o Argentyńczyków to miałam na myśli dziewczynę ;)- koleżankę poznaną w Hiszpanii, która jakiś czas temu była odwiedzić nas w Polsce. Bardzo podobała jej się Polska, nakupowała hurtowe ilości oscypka i chałwy :mrgreen: i prawdopodobnie przyjedzie po wakacjach, w odwiedziny :D .

Co do słowiańskich pokrak? Owszem, uważam, ze występuje takie zjawisko. Są to np. wyjeżdżający do Holandii Polacy, którzy ledwo zarobią tam parę euro i juz robia się bardziej holenderscy niż Holandia :? , opluwają kraj- z którego pochodzą i obrabiają dupę rodakom :evil: . Myślą chyba, że w ten sposób zyskają sympatię tych Holendrów, Niemców czy Anglików- tymczasem grubo się mylą...w żadnym kraju nie lubią takich ludzi!
Na dodatek inni Polacy muszą świecić oczami za takie kur...wo.

Goldie dzisiaj mecz Anglików! :D Mam nadzieję, ze poślą Niemców do domu ... chociaż bardzo lubię Łukasza Podolskiego.
Natascha

przez Goldielocks 27 cze 2010, 14:49
Natascha napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

Jeśli chodzi o Argentyńczyków to miałam na myśli dziewczynę ;)- koleżankę poznaną w Hiszpanii, która jakiś czas temu była odwiedzić nas w Polsce. Bardzo podobała jej się Polska, nakupowała hurtowe ilości oscypka i chałwy :mrgreen: i prawdopodobnie przyjedzie po wakacjach, w odwiedziny :D .

Co do słowiańskich pokrak? Owszem, uważam, ze występuje takie zjawisko. Są to np. wyjeżdżający do Holandii Polacy, którzy ledwo zarobią tam parę euro i juz robia się bardziej holenderscy niż Holandia :? , opluwają kraj- z którego pochodzą i obrabiają dupę rodakom :evil: . Myślą chyba, że w ten sposób zyskają sympatię tych Holendrów, Niemców czy Anglików- tymczasem grubo się mylą...w żadnym kraju nie lubią takich ludzi!
Na dodatek inni Polacy muszą świecić oczami za takie kur...wo.

Goldie dzisiaj mecz Anglików! :D Mam nadzieję, ze poślą Niemców do domu ... chociaż bardzo lubię Łukasza Podolskiego.

Natascha - nie dziwię się tej koleżance, bo kto raz spróbuje polskiego jedzenia... :mrgreen:

Z tymi Polakami, którzy potrafią się przenarodowić w 5 sekund... Strasznie wqrwia mnie mentalność takich ludzi i szczerze mówiąc bohaterowie narodowi się przez nich (przepraszam za to określenie) w grobach przewracają... Bo za co walczyli?! Za to, żeby jakiś gówniarz opluwał polską flagę... Dla mnie to też jest k*restwo.

Ja też mam nadzieje, że Anglia pokona Niemcy! Go England! :D

przez paradoksy 27 cze 2010, 16:33
ja kibicuję Niemcom :mrgreen:
ładna bramka była, łaaadna.
paradoksy

przez Goldielocks 27 cze 2010, 16:35
Doksy - nieee! XD

Niemcy-Anglia 2:0... Nie patrzę już na ten mecz. :?

Anglia... Gooool! Patrzę dalej haha. :mrgreen:

Powinno być 2:2!!!

Co to qrwa miało być! Arghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sortuj wg