DIETA!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: DIETA!!

przez GG7 07 sty 2011, 13:52
Z wagą niestety mam też problemy - "lekkie wahania" , obecnie 101 kg :( ( 170 wzrost ).
Ale po świętach-jak poprostu się nażerałem i upajałem piwkiem/winem -w ilościach koszmarnych- ważyłem nawet ponad 106.
Cukier praktycznie zredukowałem do 0 ( ale to już przez dłuższy czas ~ pół roku jakoś )
W wakacje -na upartego -jeździłem ,możliwie coraz dłuższe odcinki rowerem i ważyłem minimalnie 88 kg , co by było już dość dobre ( dla mojej budowy ciała ta waga już nie jest masakrą ).
Czuje się jakbym miał CHAD+schizofrenię razem , jestem przytępiony , ciężko myślę , mam bardzo częste bóle głowy , bardzo chwiejny- często w chwilę potrafiący się zmienić nastrój , ale staram się coś działać , bo inaczej bym już chyba zwariował do końca -lub skończył sam z sobą :(

Smutny wniosek: Wewnętrzne walki i wrażliwość ludzka- qrw. -nie zna chyba granic - jedyną chyba jest niestety śmierć , ale nadal walczę nie poddam, staram się nie poddac jak najdłużej uparcie sobie tłumacząc , że "The End" można dokonać później , a może będzie jeszcze lepiej ... Jak czuje się jako tako dobrze mniej myślę o tym (O : "The End") ...
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez Michuj 15 sty 2011, 19:09
Podbijam temat. U mnie zrzucenie paru kilo, to już kwestia przymusu zdrowotnego, a nie kosmetyki. 106 kg przy 180 wzrostu. Za to dobra budowa, więc chciałbym zejść do 85-90 kg. To co, potraktujemy ten post jako dzienniczek, w którym będziemy także chwalić się sukcesami? ;)
Michuj

przez Anna Maria 15 sty 2011, 19:36
a ja polecam najlepszą jak dla mnie diete mż czyli mniej żreć niezawodna
na niej schudłam w sumie 20 kg a nawet było 23
niestety w szpitalu utyłam ale już wciągu 2 tyg zjechałam jakieś 5
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 15 sty 2011, 19:47
Ja się piszę:) Ostatnie dni waga ma tendencje spadkowe. Od około 70 doszłam do 67. Ale był taki czas ,że było już i 80 .Chcę dojść do 63. Na lekach mimo nie obżerania się tyję momentalnie. Teraz nie jem w ogóle pieczywa i ziemniaków. Zamiast słodyczy jak już nie wyrabiam to suszone owoce.
Moderator

przez Anna Maria 15 sty 2011, 19:56
działa tez dieta:
śniadanie zjedz sam
obiadem podziel się z przyjacielem
kolacje odstąp wrogowi
jest do dieta utrzymująca wagę na stały poziomie a włączając ruch można bezboleśnie schudnąć
łatwo się do niej przyzwyczaić
jem tak od kilku lat
Anna Maria

przez Michuj 15 sty 2011, 20:00
kasiątko, dokładnie. Ja się przerzucam na mniejsze talerzyki wypełnione po brzegi. Wyobraźnia też robi swoje.
Michuj

przez *Wiola* 15 sty 2011, 20:10
Akurat powyższego nie mogę wypróbować:( Rano za skarby świata nie mam ochoty na jedzenie. Wystarcza kawa. Wieczorem za to i owszem, ale sobie odmawiam.
Moderator

przez shelby 15 sty 2011, 20:11
a na mnie ku*wa już nic nie działa :why: !!! nie dość, że wykluczyłam z jadłospisu wszystko co najbardziej smakuje, a do pozostałej reszty zaczynam mieć jadłowstręt i mój posiłek kończy się po kilku kęsach, bo od dalszego wmuszania w siebie pokarmu puściłabym po prostu pawia, to i tak to wszystko gówno daje.. mam lekką niedoczynność tarczycy, tak mi ostatnio
endokrynolog po pół roku diagnozowania w końcu powiedziała.. od 2 m-cy próbujemy wyrównać poziom hormonów tarczycy euthyrox'em, odkąd zaczęłam brać antydepresanty, mówi mi, że też dobrze, bo takie leki też zmniejszają poziom TSH... i co z tego ku*wa, że dobrze jak waga nie drgnie nawet o gram!?!?! :why:

jak będę się tu mogła pochwalić spadkiem o te nawet 30dag to będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :why:
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Anna Maria 15 sty 2011, 20:34
shelby odmawiając sobie wszystkich przyjemności tylko sobie szkodzisz
z kończy to się tak że niewytrzymasz i rzucisz się na jedzenie a to się może skończyć bulimią
również pogłębia to Twoją depresje albo depresja jest na skutek Twojego odżywiania
jeśli nie masz większej nadwagi i problemów ze zdrowiem to odpuść sobie
przyjdzie moment że się wzmocnisz i pójdzie Ci wtedy łatwo ;)
Anna Maria

przez Prusak 15 sty 2011, 20:39
A ja bym chciała schudnąć 5 kg, ale boję się zacząć odchudzać, żeby znowu źle nie skończyć :( Niby nie jestem już tak głupia jak kiedyś, ale boję się, że znowu w coś wpadnę :( I żeby nie było - ćwiczę, ćwiczę, ale zamiast chudnąć dorabiam się mięśni a ja chcę być zwiewnym dziewczęciem a nie atletką :roll:

Ale będę trzymać za Was kciuki :D
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

przez shelby 15 sty 2011, 20:49
kasiątko przy 176cm ważę 86kg .. :-| to przynajmniej o jakieś 10 za dużo, choć ponoć tego po mnie nie znać za wiele, bo wzrost i rozmieszczenie tego na ciele, wszystko kryją.. są tacy co mówią, że fajnie, że jest u mnie za co złapać .. :mrgreen: w sensie tyłka, ale ja wiem, że ten tyłek o wiele fajniej wyglądał jak ważył 73-76kg.. bulimia mi nie grozi, mam za sobą epizod przynajmniej 8'letni - wiem, że nie tędy droga, bo sama z niej bez niczyjej pomocy wyszłam, poza tym chorowałam na anoreksie i bulimię sportową (wypacanie wszystkiego co się wchłonęło ćwiczeniami), byłam uzależniona od środków przeczyszczających, odchudzających.. i mam za sobą wpizdoo i więcej diet cud i tych bardziej skutecznych.. niestety tym samym mam za sobą kilka cudownych schudnięć i równie cudownych nagłych przytyć ... dawniej byłam w stanie zrzucić wszystko w ciągu 2-3m-cy, a teraz wiatr w oczy i jak po grudzie ...
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Anna Maria 15 sty 2011, 20:56
tak myślałam że masz ed :(
wiesz przecież sama że niedoczynność tarczycy jest tego skutkiem
idź na terapię tylko taką drogę dla Ciebie widzę i jedz :!: to może Twoja przemiana materi się poprawi
Anna Maria

przez lakuda 15 sty 2011, 21:05
shelby napisał(a):kasiątko przy 176cm ważę 86kg .. :-| to przynajmniej o jakieś 10 za dużo,.

kurka wodna... a ja mam 169 i po schudnięciu ważę 98 :(
teraz idzie ciężej niż na początku - wyjściowa stodwadzieścia :(
lakuda

przez *Wiola* 15 sty 2011, 21:14
shelby,

To wszystko przez hormony:( Ja kiedyś jak nie zjadłam jednego obiadu to chudłam ze 2 kilo, a teraz muszę nieźle sobie odmawiać ,żeby zrzucić 10 dag. Myślę , że antydepresanty nieźle mieszają w gospodarce hormonalnej. A jeśli masz dodatkowo problemy z tarczycą to już w ogóle. Najpierw ustabilizuj hormony to i waga Ci drgnie.

lakuda, Tak niestety jest ,że im dalej tym ciężej, ale zobacz ile już zrzuciłaś , dasz radę:)
Moderator

Sortuj wg