DIETA!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: DIETA!!

przez Anna Maria 06 sty 2011, 21:50
shelby to normalne że waga na pewnym etapie się zatrzymuje,pójdzie ;) musisz uzbroić się w cierpliwość i wskazane jest zwiększyć aktywność fizyczną nawet minimalnie
Anna Maria

przez lakuda 06 sty 2011, 21:53
oj, z tą aktywnością fizyczną, to najgorzej ;)
lakuda

przez shelby 06 sty 2011, 21:55
problem w tym, że o ile w lato nie miałam problemu z motywacją do ćwiczeń (rower, bieganie, pływanie) o tyle teraz ciężko mi się zebrać :( zakupiłam sobie okazjonalnie za pośrednictwem groupon.pl 2 karnety na aerobik i leżą .. :( do tego doszły problemy z tarczycą :( ech .. muszę się w końcu wziąć za siebie, ale deprecha wcale tego nie ułatwia..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 06 sty 2011, 22:04
małymi kroczkami ;) wystarczy dłuższy spacer,ja tak robiłam,motywują mnie też moje psiaki i przypominają że muszę wyjść
a przede wszyskim musisz znaleźć coś co lubisz a nie ulegać temu po czym się szybko chudnie bo w tym jest najważniejsza wytrwałość a trudno coś kontynuować czego się nie znosi,poszukaj,spróbuj,będzie dobrze przecież schudłaś :great:
Anna Maria

przez lakuda 06 sty 2011, 22:08
shelby, ja też z groupona sokrzystałam, po raz pierwszy podejmując działania na rzecz odchudzania!

szłam tam z rozpaczą, ale po każdym wysiłku,już na sam koniec, czułam się na prawdę dobrze..

p.s.
też mam problemy z tarczycą

mam niedoczynność
a Ty?
lakuda

przez marcja 06 sty 2011, 22:13
Shelby, jesli chodzi o aerobic tez bym miala problem z motywacja...;) Sprobuj moze Erotick Dance albo Burleske, jesli tam, gdzie mieszkasz jakis klub fittness cos takiego oferuje ;) I chodz do sauny - tu nie musisz sie ruszac, a chudniesz ;)

przez shelby 06 sty 2011, 22:18
kasiątko no właśnie aerobik jest czymś co lubię (już kiedyś uczęszczałam na tego rodzaju zajęcia i czułam się po nich wyśmienicie), a mimo wszystko ciężko mi się pozbierać. wiem, że w końcu się zbiorę, pytanie tylko kiedy?..

lakuda z początku podejrzewano u mnie niedoczynność, ale potem za każdym razem wychodziły inne wyniki TSH - raz, że jest ok, raz, że mam odrobinę za wysoki poziom, ale mieszczę się w normie.. póki co nie ma żadnej diagnozy, biorę hormony na wyrównanie poziomu, za niedługo mam kontrole i zobaczymy co znowu wyjdzie.

marcja z sauną fajna sprawa, ale za wiele na niej nie schudnę, może wypocę trochę toksyn.. tylko wpierw, żeby choć te toksyny wypocić, trzeba się zmotywować do wyjścia.. a z tym póki co u mnie najciężej.
Ostatnio edytowano 06 sty 2011, 22:21 przez shelby, łącznie edytowano 1 raz
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez lakuda 06 sty 2011, 22:19
marcja napisał(a): I chodz do sauny - tu nie musisz sie ruszac, a chudniesz ;)

no nie chudniesz, tylko wypocasz toksyny i przy okazji się odwodniasz - stąd utrata wagi, dlatego podczas korzystania z sauny, należy uzupełniać płyny
lakuda

przez marcja 06 sty 2011, 22:28
Lakuda, to zalezy od sauny. Sauna infared odchudza.

przez marcja 06 sty 2011, 22:32
shelby napisał(a):kasiątko no właśnie aerobik jest czymś co lubię (już kiedyś uczęszczałam na tego rodzaju zajęcia i czułam się po nich wyśmienicie)

Jej podziwiam! Ja na aerobiku umieram z nudow, choc kiedys lubilam. Chcialabym lubic nadal, bo dobrze wplywa na sylwetke ale od kiedy skosztowalam erotick/lap dance wszystkie inne tance i taneczne formy aktywnosci typu aerobic zaczly mnie niemilosiernie nudzic...Zostalo tylko to, no i sauna i basen. Czasem salsa, ale to tez juz z trudem...

[Dodane po edycji:]

niemądry napisał(a):
marcja napisał(a):Lakuda, to zalezy od sauny. Sauna infared odchudza.

I co, niby spala tłuszcz? Najzdrowszy sposób spalana tłuszczu to ruch, ruch i jeszcze raz ruch.

System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Szybszy powrót do zdrowia, lepsze krążenie krwi, zdrowa skóra, spadek wagi, lepsza sprawność fizyczna – sauna na podczerwień może zapewnić to przy znacznie niższym koszcie niż inne metody. Najlepsze takie efekty można osiągnąć przy regularnym stosowaniu – najlepiej raz czy dwa razy w tygodniu.

Z http://www.zdrowa-dieta.info/sauna-na-p ... -infrared/

przez Anna Maria 06 sty 2011, 22:42
niemądry ruch tak i dieta też po prostu aby schudnąć należy doprowadzić do ujemnego bilansu miedzy przyjmowanymi kcal a spalanymi więc najlepsze jest połączenie
co do sauny to jest ok ale jako wspomaganie,sama w sobie nie odchudzi
Anna Maria

przez marcja 06 sty 2011, 22:45
Niemadry- 800 kalorii traci sie podczas 40 min. sesji w tej saunie. Dla porownania godzina boksu to niewiele ponad 800 kalorii straty.
Warto zawsze sprobowac wszystkiego, tym bardziej, ze przebywanie w saunie Infared jest przyjemne, nie jest tu goraco.

przez marcja 06 sty 2011, 22:56
Akurat ta sauna i dla ukladu krwionosnego jest rewelacyjna, ale jak kto lubi. Wolisz spacerowac, to ok. Ja bardzo saune lubie, kazda-finska, banie ruska, parowa i infared. Lubie tez inne przyjemnosci jakich mozna skosztowac w saunie, np. masaze czy aufguss. I chodze do sauny dla przyjemnosci, cieszac sie, ze jednoczesnie dziala dobrze na zdrowie (wszystkie sauny) i na odchudzanie ( Infared)

przez paradoksy 07 sty 2011, 13:27
ja polecam dietę studencką :mrgreen:

ograniczyć chleb biały, zwykły, jeść tylko ciemny pełnoziarnisty, mało tłustych serów, używać oliwy z oliwe zamiast tłuszczu, nie smarować kanapek masłem/margaryną, nie używać majonezu, nie solić potraw, ograniczyć słodkie do 0.

ja w ciągu 10 mcy schudłam tak ok. 8 kg bez joja (ponad miesiąc już minął i nie przytyłam) ;)
paradoksy

Sortuj wg