DIETA!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

DIETA!!

przez shelby 06 lut 2011, 20:29
Prusak napisał(a):shelby zazdroszczę karnetu, no i zajęć z tańca brzucha :D ja próbuję go amatorsko i muszę przyznać, że daje w kość ;)

mówisz? kurna chyba się zbiorę w sobie i pójdę oblokać co to i z czym to się je..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

DIETA!!

przez Paranoja 06 lut 2011, 20:30
ja mam wrazliwe ciało, więc może Ty tak nie będziesz miała.

ok, kolejne podejście do tego cholernego pilatesa.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 20:32
Paranoja, ja też mam wrażliwe, zresztą czytałam w necie i wszyscy piszą o tych siniakach, ale nie myślałam że to aż tak.
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

DIETA!!

przez Paranoja 06 lut 2011, 21:04
to wszystko oczywiści zależy od tego jak bardzo wrażliwe masz ciało. Ale powiedzmy po kilku dniach siniaki znikają a wtedy można już spokojnie kręcić.

ja zrobiłam ten zestaw pilates, ale wściekła jestem, bo nie umiem tak długo trzymać ramion w górze :(
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 21:08
Paranoja, ja nie umiem się zmobilizować do takich ćwiczeń. czekam tylko aż będzie można jeździć na rolkach. a do tego czasu ograniczenie jedzenia i hula hop..

po prostu nie umiem ćwiczyć.
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Michuj 06 lut 2011, 21:10
Jak dostanę robotę we wtorek to jakąś wypasioną siłkę będę miał prawie gratis :zonk: Skorzystam :smile:
Michuj

DIETA!!

przez Paranoja 06 lut 2011, 21:14
ja mam za darmo basen... a nie chodzę
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 19:34
a ja od wczoraj zaczęłam odchudzanie. nie mogę na siebie patrzeć. na razie polega to na ograniczeniu jedzenia i zdrowsze żywienie, właśnie jestem po pysznym, zdrowym obiadku przyrządzonym przez P. :105: no i jeszcze hula hop zaczynam kręcić. może jeszcze znajdę jakieś ćwiczenia..ale nie wiem czy dam radę się zmobilizować.
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Anna Maria 11 maja 2011, 13:40
Ciągle jestem głodna choć jem rozsądnie.Czy mój organizm nie może się przyzwyczaić do rozsądniejszych porcji?Czy może stres?
Anna Maria

Re: DIETA!!

przez Pasieka Ambrozja 01 sie 2011, 15:37
Korba napisał(a):
wiola173 napisał(a):Zależy czy się lubi:)) On pisze ,ze w ten sposób można oczyścić i zregenerować wątrobę. Tylko miód oczywiście taki polski od pszczelarza. Jakbyś potrzebowała to mam wypróbowanego:)

Pomijając jabłka chętnie skorzystała z kontaktu - bo bardzo lubię miód, a nie ma nic lepszego niż taki prawdziwy miodzik :D

Witam
Jest to mój pierwszy post ale na temat miodu ciut wiem prowadzę pasiekę gdzie właśnie pozyskujemy miody odmianowe
Naturalny pszczeli miód zalecany jest w stanach wyczerpania jak i wielu dolegliwościach chorobowych jednakże aby uzyskać zadowalające efekty miód powinien stanowić codzienną dietę a nie tylko w przypadkach gdy już nam coś dolega
Potocznie mówiąc miód leczy ale przede wszystkim zapobiega powstawaniom zmian w organizmie
Co dzienna spożywanie miodu powinno odbywać się na kilka sposobów nie tak że kiedy nam się wspomnie bierzemy słoik i łyżkę i jemy
Miód powinno spożywać się zawsze z czymś , pieczywem ,serem letnim mlekiem lub herbatom do temp 35sTC nigdy nie należy dodawać miodu do napoi gorących gdyż miód traci zarówno walory spożywczo-odżywcze jak i smak
na temat miodu można pisać wiele , chętnie odpowiem na każde pytanie lecz mogę też zaproponować zapoznanie się z kilkoma działami na mojej stronie a przede wszystkim z działem Apiterapi i Odmianami Miodu gdyż każdy prawie ma inne działanie w medycynie naturalnej
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 01 sie 2011, 16:07 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto link

DIETA!!

przez Michuj 23 wrz 2011, 00:12
Ja /cenzura/. Napisałem posta na pół strony i mi kur.wa wykasowało :[ .
Michuj

DIETA!!

przez Lord Kapucyn 23 wrz 2011, 00:13
Michuj, A może wróć Wstecz do poprzedniej strony? Czy ta dieta uwzględniała zieleninkę? :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

DIETA!!

przez Michuj 23 wrz 2011, 08:02
No dobra jeszcze raz. A więc tak. Ogólnie myśl jest banalna i niestety brutalnie prawdziwa. Szkoda tylko, że dojście do takiej pierdółki zajęło mi wiele lat.
Chodzi o to, że trzeba zaakceptować siebie takim jakim się jest. Czy ma się 200 kg, czy pryszcze, czy co tam... Nie można utożsamiać poczucia własnej wartości z wagą Oczywiście powodów może być wiele, np. mogę się ubrać w co chcę a nie w to co jest w sklepie, będę zdrowszy/zdrowsza, sprawniejszy fizycznie, będę modniejszy/a (jakby nie było bycie szczupłym jest i będzie modne w naszej kulturze) ALE NIE MOŻEMY OD ODCHUDZANIA UZALEŻNIAĆ POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI. Tzn. jeśli schudniesz to ciągle ten sam zajebisty Ty, tyle że w nowym imagu. Jeśli przyjdzie sytucja, że przybędzie Ci parę kilo, nastrój natychmiast leci w dół, ponieważ to waga determinuje Ciebie jakim jesteś, więc większa waga równa jest krzywej ocenie swojego ja. Chcę zrzucić to parę kilo, ale nie żeby być lepszym ciekawszym człowiekiem, tylko chciałbym po latach totalnej degeneracji swojego organizmu zacząć troszkę zdrowo funkcjonować. Powtarzam, jeśli schudnę to powiedzmy 30 kg, to będę ciągle ja, ten sam zajebisty ja tylko bez tłuszczu. Nie będę nowym i lepszym człowiekiem. Każdy kto bierze się za odchudzanie powinien to przemyśleć. To tak jakby zakochać się w kimś i oprzeć cały swój świat na tej osobie. Gdy odejdzie to co? Pozostaje sznur na kark...
I niestety taka MAŁA statystyka, dosyć brutalna. Jeśli chcecie mieć trwały efekt, musicie zmienić tryb życia. Nie ma czegoś takiego jak dieta w sumie! Coś spowodowało, że ważymy za dużo, więc trzeba naprawić styl życia i odżywiania. Dlaczego? Ponieważ 90% odchudzających się, wraca do poprzedniej wagi, a nawet przerasta... To bardzo dużo... Tak to mniej więcej wygląda.
Proponuję troszkę pomyśleć o tym i jeszcze raz zastanowić się nad sensem odchudzania, ponieważ myślenie typu ''jestem beznadziejny/a bo jestem tłustą świnią ale jak schudne będzie git'' jest to najgorsza i najmniej skuteczna motywacja w dodatku może przynieść nieciekawe efekty...
Michuj

DIETA!!

przez _wovacuum_ 26 wrz 2011, 19:58
Michuj, i jak dietka?? :twisted:

Sortuj wg