DIETA!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

DIETA!!

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 17:03
Michuj, przynajmniej wiesz jak zacząć. ja nie mam pomysłu zupełnie. spróbuję mniej jeść póki co..
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Michuj 05 lut 2011, 17:06
Najlepsza dieta nazywa się ''żryj mniej'' I zasada małych talerzyków. To co jadłaś do tej pory, tylko trochę mniej upychasz na małym talerzu i najadasz się już samym wzrokiem ;)
Michuj

DIETA!!

przez lakuda 05 lut 2011, 17:18
ja przyznam, że też miałam jakiś czas temu kilkudniową fazę na coś słodkiego..
ale to było dziwne, bo ja wręcz kilka lat wogóle słodkiego nie lubiłam, nie jadłam..
a tu nagle, podczas odchudzania, jakaś obsesja... cokolwiek słodkiego..

ale Michuj, mogę pocieszyć,że po jakimś tygodniu wszystko wróciło do normy a na wadze wcale nie przybyło..
lakuda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

DIETA!!

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 18:35
lakuda, ja też tak mam jak się odchudzam...wtedy nawet cola mi smakuję, której normalnie nienawidzę..a podczas odchudzania jest taka pyszna...

właśnie obejrzałam fotki jak byłam chuda i chciałabym wrócić do tego stanu :(( nie wiem czy dam radę..
dogomaniaczka

DIETA!!

przez lakuda 05 lut 2011, 19:10
dominika92, jak się uprzesz, to dasz radę - wiadomo, nie ma co za szybko, bo potem problem z nadmiarem skóry, ale powoli, spokojnie...i będzie ok
lakuda

DIETA!!

przez Michuj 05 lut 2011, 19:17
Poza tym lepiej nie stosować terapi szokowej, tylko co kilka dni zmniejszać ilość jedzenia :)
Michuj

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 00:47
to zacznę po okresie. w trakcie nie ma sensu :mrgreen: nie jestem w stanie wtedy pohamować się. wpieprzam za 10 osób podczas okresu i przed.
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Prusak 06 lut 2011, 14:25
shelby zazdroszczę karnetu, no i zajęć z tańca brzucha :D ja próbuję go amatorsko i muszę przyznać, że daje w kość ;)

dominika92 heh ja mam hula-hop i za Chiny ludowe nie umiem go obsługiwać, dwa obroty i ląduje na ziemi - trochę to frustrujące ;) No i rozumiem Cię w sprawie okresu, ja przed ciągle jem czekoladę... ale w trakcie okresu nie mam siły nic zjeść, bo wymiotuję z bólu :( Haha i bardzo podoba mi się nazwa diety NŻT - zastosuję się - też chciałabym schudnąć do lata z 5kg...3kg też wystarczą ale 5 to taka ładna cyfra :D
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

DIETA!!

przez Paranoja 06 lut 2011, 20:08
jestem załamana, nienawidzę swojego grubego, obleśnego cielska ;/

jeszcze dodatkowo wkurwia mnie jak mój turek gada, że jestem piękna i mam cudowne ciało. Mam ochotę go zabić, bo pierdoli takie głupoty, że się go nie da słuchać. Mam lustro i widzę jak wyglądam, więc nie musi kłamać bo kłamstwa nienawidzę.

Zaczęłam diete i schudłam (o ile można nazwać to schudnięciem) 0,3 kg. Nie ma co, szczęscie po chuju.

Hula hop mam, ale go zostawiłam na siłowni, jakoś pół roku temu, kiedy miałam zapał by chodzić. Tego dnia co je tam zostawiłam, był ostatni dzień kiedy się tam pojawiłam. Też mam/miałam to hula hop z kulkami. Potrafię kręcić godzinami, tylko co z tego.... skoro to nic nie daje!!!!!!! jedynie człowiek siniaków się dorobi.

teraz zaczęłam ćwiczyć pilates, i się wkurwiłam bo nawet w tym jestem chujowa :(
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 20:10
Paranoja, hmm mi zawsze dużo dawało hula hop ...płaski brzuch i talię i likwidowało boczki.

i czuję się teak samo. po okresie się naprawdę biorę na siebie bo nie mogę na siebie patrzeć..i na rozstępy...;/
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Prusak 06 lut 2011, 20:18
Czy ja jestem jedyną osobą, która lubi swoje rozstępy? Nie wiem czemu, ale dla mnie są częścią mnie, dosłownie historią zapisaną na moim ciele... albo to przez moje skrzywienie, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju blizny :roll:

Dziewczyny ( i chłopaki :P ) głowa do góry, pierś do przodu i jak się porządnie zmotywujemy to damy radę! Może to próżne, ale cóż poradzimy, że człowiek czuje się lepiej jeśli jest zadowolony ze swojej fizyczności.
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 20:19
Prusak, a ja nienawidzę właśnie wszelkiego rodzaju blizn...mam 19 lat i paskudne ciało. to jest okropne. mogę być nawet gruba ale żeby to ciało jakoś wyglądało..
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Paranoja 06 lut 2011, 20:22
dominika92, potrafiłam codzień kręcić, i to naprawdę długo, i nic nie dawało. Poważnie.

o, proszę:
Obrazek
mi to chyba śmierć została.

a ani rozstępów i cellulitu nie lubię. Wstydzę się ich i ich nienawidzę. Jedyną historię jaka mi przypominają to to, że kiedyś ich nie było, byłam zgrabną fajną laską
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 06 lut 2011, 20:24
Paranoja, no..dokładnie..ja ostatnio od 2 tyg używam kremów i widzę minimalną poprawę...

jezu..straszny ten siniak!!!!!!!!!!!!! ja do tej pory nie kręciłam tym z masażem, tylko zwykłym..aż się boję :O
dogomaniaczka

Sortuj wg