DIETA!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: DIETA!!

przez Paranoja 23 sty 2011, 15:26
_asia_, tak właśnie zrobię. Obiecałam sobie, że po szpitalu (byłam teraz, ale z innego powodu) zajmę się tym kręgosłupem.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez zdesperowany1 23 sty 2011, 18:11
zdesperowany1, ja nie jestem zwolenniczką leczenia antybiotykami, sama mam przewlekłą boreliozę, o której dowiedziałam się dopiero nie dawno i nie wiem jak to ugryźć, boję się leczenia kombinacjami antybiotyków i planuję leczenie tzw. protokołem Buhnera (zioła). Niestety, borelioza to paskudztwo, którego ciężko się pozbyć. Tylko świeże infekcje dają dobre rokowania na 100-procentowe i w miarę szybkie wyleczenie. Przewlekłe infekcje to już cięższy kaliber.
Kończę mój off top. ;)

Ziołami przewlekla borelioze?. Zdajesz sobie sprawe ,że Twoje objawy psychiczne mogą wlasnie byc powiklaniem boreliozy? Sam nie mam przekonania do terapi dlugotrwalej wedlug wytycznych ILADS. Jakby nie patrzec to terapia taka jest ogrooomnym obciązeniem dla organizmu jak i kieszeni. Po miesięcznej terapii ufundowanej przez NFZ trzeba zrobic sobie jeszcze raz blota i elise i zobaczyc czy cos uległo zmianie.
zdesperowany1

przez _asia_ 23 sty 2011, 19:09
zdesperowany1 napisał(a):Ziołami przewlekla borelioze?. Zdajesz sobie sprawe ,że Twoje objawy psychiczne mogą wlasnie byc powiklaniem boreliozy?

tak, zdaję sobie z tego sprawę, nawet jestem przekonana, że większość z nich jest spowodowana właśnie przewlekłą boreliozą. :roll:
Buhner opracował specjalny protokół ziół działających na boreliozę, leczy nim w USA z powodzeniem chorych, zioła wywołują silne reakcje tak jak antybiotyki, ale w odróżnieniu do nich nie wyniszczają organizmu. I co najważniejsze zabijają borelię, choć leczenie trwa długo. Wydał książkę, ale nie ma jej jeszcze w polskim przekładzie, wkrótce będzie.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 23 sty 2011, 20:11
_asia_, ja pamiętam jak w aptece dyskutowałam z aptekarzem nt ziół i leków psychotropowych. Powiedział: zioła mają moc!

i to jest prawda.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez _asia_ 23 sty 2011, 20:14
Paranoja napisał(a):_asia_, ja pamiętam jak w aptece dyskutowałam z aptekarzem nt ziół i leków psychotropowych. Powiedział: zioła mają moc!

i to jest prawda.

ja też w to wierzę. :smile:
coraz więcej osób chorych na boreliozę sięga właśnie po protokół Buhnera. jedynym minusem jest to, że jeszcze nie można kupić tych ziół w Polsce tylko trzeba zamawiać np. w Stanach.
Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 20:16 przez _asia_, łącznie edytowano 1 raz

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez LitrMaślanki 23 sty 2011, 20:16
zioła mają moc!
Ale firmy farmakologiczne maja większą moc ...potrafią wpływać na Rządy w celu zakazywani lub ograniczania obrotu pewnymi roślinkami .
LitrMaślanki

przez _asia_ 23 sty 2011, 20:19
LitrMaślanki napisał(a):
zioła mają moc!
Ale firmy farmakologiczne maja większą moc ...potrafią wpływać na Rządy w celu zakazywani lub ograniczania obrotu pewnymi roślinkami .

i to jest smutne i wkurzające :evil:

Helen Keller

przez Paranoja 23 sty 2011, 20:21
_asia_ napisał(a):
LitrMaślanki napisał(a):
zioła mają moc!

i to jest smutne i wkurzające :evil:

dokładnie. Często nie patrzy się na dobro pacjentów, tylko na zyski firm farmaceutycznych które sprzedają chemie niewiadomego pochodzenia za wielkie pieniądze.
ExModerator

DIETA!!

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 16:36
dziewczyny i jak idzie odchudzanie ? :D ja chyba od jutra zaczynam jakąś dietkę ale typu NŻT i ŻP :D dostałam dziś od mojego P. wypasione hula hop z masażem :) zawsze kręciłam zwykłym i dawało niesamowite efekty wszyscy zazdrościli mi talii , kręciłam czytając książkę :) polecam , od dziś zaczynam kręcić tym nowym i już się nie mogę doczekać efektów :mrgreen: do tego od 2 tygodni smaruję się kremami bo mam problem rozstępy ;/ i brzydzę się swojego ciała. obym tylko znowu nie popadła w anoreksję jak kiedyś. trzymać kciuki.
chciałabym do lata zrzucić z 6kg.
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Michuj 05 lut 2011, 16:41
Nie tylko dziewczyny ;) Ehhh ja poległem po tygodniu.Nie wytrzymałem i nażarłem się słodkiego, na które mam straszne cisnienie. :(
Michuj

DIETA!!

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 16:45
Michuj, no tak, pewnie że nie tylko :)

zaczynaj od nowa!! mi też będzie ciężko...kocham jedzenie :(:( i najbardziej na świecie kocham mięcho i makarony..
dogomaniaczka

DIETA!!

przez shelby 05 lut 2011, 16:49
jak idzie? świetnie! ... dorobiłam się kolejnego karnetu na aerobik po bardzo okazyjnej cenie, tym razem wymyśliłam taniec brzucha ..:roll: ..i dalej nie mogę się zebrać żeby jakiś w końcu wykorzystać :? też mam hula hop. z masującymi kulkami z nanocząsteczkami srebra emitującymi aniony, które podobno wpływają na zdrowie, ale nie umiem nim kręcić :-|
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

DIETA!!

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 16:52
shelby, naucz się, to naprawdę przynosi efekty, nawet to bez masażu :) ja umiem kręcić godzinami.
dogomaniaczka

DIETA!!

przez Michuj 05 lut 2011, 16:59
Ja zamierzam jeść wszystko, ale dieta będzie nie więcej niż 2200 kalori. Chociaż przy mojej masie optymalna to chyba z 2500 dziennie. Plan taki: 3 razy racjonalny posiłek i 2 razy dziennie coś skromnego ala jogurt/owoc. Wytrzymać tylko 2 tygodni. Później już z górki.

-- 05 lut 2011, 16:01 --

shelby, z chęcią bym ten taniec zobaczył :P
Michuj

Sortuj wg