Wasze ulubione horrory!!!:)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Wasze ulubione horrory!!!:)

przez Natusia 24 maja 2010, 13:21
Moje ulubione:

*Egzorcyzmy Emilie Rose
*Martwe Zło
*Halloween
*Amityville
*Hostel
*Shutter
*Autostopowicz
*Lęk
*Penny Dreadful
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez isabella_28 24 maja 2010, 13:26
Przepowiednia z Richardem Gere! Przypomnialas mi !Naprawde godny polecenia.Ma swietny klimacik, taki ponury.I podajrze co ciekawe jest oparty na faktach.Tajemniczosc do samego konca.Zwiazek z wydarzeniami przed wybuchem Elektrowni w Czarnobylu.I nie tylko ,bo i na calym Swiecie.
Przpomnialam sobie o:
-Shutter( wersja tajlandzka i amerykanska)
-Ruiny
-The Happening
-Semum
-New Daughter
-House of The Devil
isabella_28

przez Shadowmere 24 maja 2010, 13:38
Pewnie sie powtórzę,ale fanom japonskich horrorów(typu:ringi,klątwy(osobiscie uwazam,ze do dupy),darkwatery i shutteryy) polecam "wizje".
Szczerze dobry horror,jak już pisalam mnie niewiele co ruszyc potrafi.Z Adamem przerobilismy juz mnostwo,zarowno niskobudżetowych jak i wysoko,a ja żałuję,że nie jestem dzieckiem,kiedy Z Archiwum X wywolywalo u mnie dreszcze extazy.. :D
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 24 maja 2010, 14:14
Shadowmere, oj jak bylam dzieckiem to na topie byl serial,,Miasteczko Twin Peaks''.Jak ja panicznie sie go balam i do tego schizoidalna muzyka.
Po latach sobie go odswiezylam i nie wzbudzal emocji,wrecz nudzil,ale jednak klimat pozostal gdzies w srodku.
isabella_28

przez Lubomir 24 maja 2010, 14:53
a ja żałuję,że nie jestem dzieckiem,kiedy Z Archiwum X wywolywalo u mnie dreszcze extazy.. :D

Oj tak, to był świetny serial. Późniejsze sezony bez Muldera oraz ostatni remake tego serialu w filmie to już nie to samo. Jednak rzeczywiście serial wspominam bardzo miło. Dodam do tego, że większość wymienionych przez was horrorów oglądałem. ;) Do niektórych z nich czasem wracam.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Magdaa 24 maja 2010, 15:02
isabella_28 napisał(a):Przepowiednia z Richardem Gere! Przypomnialas mi !Naprawde godny polecenia.Ma swietny klimacik, taki ponury.I podajrze co ciekawe jest oparty na faktach.Tajemniczosc do samego konca.Zwiazek z wydarzeniami przed wybuchem Elektrowni w Czarnobylu.I nie tylko ,bo i na calym Swiecie.

Dokładnie :smile: Naprawdę fajny klimat ma ten film, i faktycznie jest na faktach (brrr...), tak jak np Amityville.

Śmiertelniczka napisał(a):Jak byłam młodsza to kochałam oglądać "Czy boisz się ciemności?".

Uhaha ja też! :mrgreen: :lol: 8) I jeszcze 'Gęsia skórka'! :great: To były czasy... Ale do dzisiaj lubię to oglądać! :

'Czy boisz się ciemności?' - http://www.youtube.com/watch?v=708Ejro9pkk
'Gęsia skórka'- http://www.youtube.com/watch?v=ZnuZe_w94bQ
Magdaa

przez Conrado31 29 maja 2010, 06:05
Proszem ulubione:

Zombie flash eaters (kilka pozycji Fulciego by tu jeszcze weszło)
Wishmaster
Warlock
Tourist Trap
Tenebrae i prawie wszystkie pozycje Argento
Return of the living dead (jedynaczka najlepsza)
Phantasm 1-4
Ichi The Killer
I Spit On Your Grave
Hellraiser (seria)
Graveyard Shift
Ginger snaps 1-3
Cabin Fever
Brain Dead
Bad Taste
Altered States (Odmienne stany świadomości :lol: )
Bennys Video
Who Can Kill A Child
Toxic Avenger
Subspecies (dla fascynatów wampirów)
Sleepaway Camp aka. Nightmare Vacation
Shallow Ground
Puppet Master 1-3
Occhi di cristallo (giallo z 2004)
Last house on the left
Amityville
Evil Dead 1-3

przez Danusia_86 01 cze 2010, 19:14
Trudno mi wymienić tak ot wszystkie tytuły horrorów które zrobiły na mnie wrażenie. Najbardziej lubię te które dotyczą nawiedzonych domów i opętań. Generalnie to najbardziej się boję tych które są oparte na faktach, ale i tak ciągnie mnie żeby je oglądać.

Podobały mi się:
- Amityville
- Nawiedzony
- 13 duchów
- Demon - historia prawdziwa
- Evil dead - dawno jak byłam dzieckiem strasznie się go bałam!
- Ring 1,2
- Egzorcyzmy Emily Rose
- 28 dni później, 28 tygodni później,
- Wzgórza mają oczy 1,2
- Droga bez powrotu 1,2,3
- Inni
- Świt żywych trupów,
- Oko
- Klucz do koszmaru,
- Piła
- Sierota
- Sierociniec
- Opętany

Na chwile obecną tyle mi przychodzi do głowy. Jak ktoś oglądał jakiś fajny horror na faktach lub związany z nawiedzeniami to niech da cynk tutaj, chętnie oblookam :)
¿A quién le importa lo que yo haga? ¿A quién le importa lo que yo diga? ¡Soy así, así seguiré, nunca cambiaré!

przez yans 01 cze 2010, 22:48
A ja polecam wszystkim którzy jeszcze nie widzieli film "Triangle". Jest to film z pogranicza horroru i trillera - ukazuje historię pewnej kobiety, samotnej matki wychowującej autystycznego chłopca, która wybiera się z przyjaciółmi w weekendowy rejs jachtem. Podczas rejsu trafiają oni w niespodziewany sztorm, podczas którego ich łódź ulega zniszczeniu - następnego zaś dnia, kiedy dryfują przez morze na odwróconym kadłubie jachtu - dostrzegają na horyzoncie wielki parowy liniowiec. Co dzieje się później - nie napiszę. Ale fabuła zaskakuje świeżością i brakiem oklepanych zagrań, całość jest przyzwoicie nakręcona i zmontowana, a główna bohaterka przez cały film paraduje w krótkich szortach eksponując wyjątkowo zgrabne nogi :D
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez fobia 02 cze 2010, 00:12
Śmiertelniczka napisał(a):Jak byłam młodsza to kochałam oglądać "Czy boisz się ciemności?".

Oooo i to jest "horror" dla mnie :lol:
horrory wolę czytać niż oglądać 8)

przez RafQ 02 cze 2010, 02:03
Yans - Triangle genialny i szczerze polecam.

Co do moich ulubionych to nr.1 jest dla mnie chyba "The Mist" (zakończenie miażdży) oraz inne filmy na podstawie powieści Kinga np."Sztorm Stulecia" - też genialny film.Kiedyś uwielbiałem czytać jego książki tak jak innego autora Horrorów - Deana Koontza.Niestety teraz nie mogę się skupić na czytaniu ze zrozumieniem ze względu na moją chorobę więc zostaja mi filmy :(

Uwielbiałem też produkcje azjatów czyli oryginalny Ju-On 1 i 2 (The Grudge),Ring,Shutter i jeszcze kilka innych których nie pamiętam.

"30 Days Of Nights" też było świetne,poza tym "Amityville","Rec 1 i 2","Silent Hill' (chociaż gra była duuużo lepsza),"Paranormal Activity"

Z klasyków to chyba "The Texas Chaisaw Massacre (1974)" (remake-i to już nie to samo),"Alien 1,2,3,4" oraz "The Thing"
RafQ

przez Ahmed 28 lut 2011, 12:48
wg mnie

Klątwa - (The Grudge)
The Ring
Blair Witch Project 1
Paranoraml Activiti
REC
Whte Noise
Pokój 1408
Mgła (S.Kinga)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez NoOneLivesForever 29 mar 2011, 11:34
Night of the living dead - jeden z ulubionych filmów, i chodzi tu o wersję Romero z 1968
Jeśli mowa o tej horroro-komedii to też lubię.
Seria Resident Evil
Natomiast nie cierpię Piły i Hostela, bo to moim zdaniem epatowanie czystym prymitywnym sadyzmem bez żadnej treści.
NoOneLivesForever

przez BlackOrchidea 29 mar 2011, 15:16
The Ring
Blair Witch Project 1
Wrong Turn
Piła (wszystkie części)
Egzorcyzmy Emily Rose
Krzyk
Inni
Milczenie Owiec
Zejście
Pokój 1408
Koszmar Z Ulicy Wiązów
Resident Evil
Silent Hill
Zębowa Wróżka
Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną
Dom Woskowych Ciał
Wzgórza Mają Oczy

Jak byłam mała, to prawie codziennie oglądałam Laleczkę Chucky, a dialogi znałam na pamięć.
"Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem."
— Paulo Coelho

Seronil 40mg Hydroksyzyna 25mg

Sortuj wg