Praca chałupnicza

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Praca chałupnicza

przez Sorrow 23 maja 2010, 21:47
Monika1974 napisał(a):Joasiu,
Widzisz, niektórzy umieją byc bezwzględni, patrzą na swoje, bronią swojego, nie podzielą się i nawet nie zstanawiaja się,że postepują w taki sposób.
A my.......pewnie dałybyśmy namiary ,żeby ktos sobie dorobił.

Interesujące. Czyżby zakładali, że jeśli ich znajomi nie będą wykonywać tej samej pracy, nikt inny nie będzie?

przez GreenEye 23 maja 2010, 21:50
Ja osobiście chodziłam po galeriach z rękodziełem w moim mieście. Najczęściej proszą o przyniesienie kilku sztuk biżuterii do pokazania. Najchętniej przyjmują taki rodzaj lub styl, którego jeszcze w danej galerii nie ma. Chodzi tu o oryginalność i niepowtarzalność przedmiotów. A potem to już wszystko zależy od sprzedaży. Póki co doświadczenia mam miłe, spotkałam sympatyczne osoby w tym fachu ;) Co do pośrednictwa też pewnie bym miała obawy.
ExModerator

przez *Wiola* 23 maja 2010, 21:50
GreenEye napisał(a):Nie wiem jak to jest do końca z tym skręcaniem długopisów, ale moją znajomą zrobili w tej kwestii w bambooko. Nikt nie pojawił się ponownie po odbiór towaru, a uprzednio pobrał pieniądze za swego rodzaju zestaw startowy. No i tak została ze stertą długopisów :? . Osobiście nigdy nie korzystałam z tego typu ofert..

Myślę, że tak jak pisaliśmy: jeśli żądają jakiejś zaliczki to na 99% jest ściema i nie warto sobie głowy zawracać.

Co do biżuterii: hmm. jest już tego bardzo dużo no i trzeba mieć jakieś zdolności, więc też nie tak prosto:(
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 23 maja 2010, 22:19
Jak sobie teraz poczytałam o tych różnych oszustach oferujących pracę chałupniczą to chyba zrezygnuję z szukania... Masakra, 95% to podpucha. A gdzie znaleźć te uczciwe 5%? :pirate:
Joaśka

przez *Wiola* 23 maja 2010, 22:33
Joasia
A może lepiej szukać w realu. Tam mniejsze prawdopodobieństwo ,że ktoś Cię oszuka. Nie masz w okolicy jakichś firm?
Moderator

przez Joaśka 24 maja 2010, 08:03
Wiolu, no masz rację... Niestety, tu u mnie to raczej nie mam szans, bo mieszkam teraz znowu z rodziną, w małej miejscowości, planuję się znowu przeprowadzić do Warszawy, ale nie wiem kiedy będzie to możliwe i kiedy uda mi się podjąć jakąś normalną pracę. :(
Joaśka

przez Magdaa 24 maja 2010, 12:49
A ja mieszkam w mieście wojewódzkim i tutaj nie ma wcale takich ofert.
Magdaa

Sortuj wg