Być kobieta..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Być kobieta..

przez Moniska88 15 maja 2010, 15:16
Byłam w zeszlym tygodniu u pscyhologa. Jakiś czas temu byłam gruba. Schudłam 10 kg ale nadal nie wierze w siebie. Pani psycholog poradzila mi by umieścić gdzieś swoje zdjęcie. Dlatego to robie i prosze, o komentarz na temat mojej sylwetki oraz mężczyzn o napisanie o tym jakie kobiety im sie podobają fizycznie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Być kobieta..

przez jareksette 15 maja 2010, 16:00
Dla mnie super, a sukienka tylko podkreśla piękne kształty
pozdrawiam
jarek

przez sebastian86 15 maja 2010, 16:40
100% kobieta :) milo sie patrzy na taka figure ;)
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 15 maja 2010, 16:42
Gruba?! Dziewczyno, Ty grubych chyba nie widziałaś :P Jesteś taka akurat. Masz biodro, masz cycek, masz wcięcie w talii, zgrabne nogi, i tak ma być. To się nie nazywa grubość tylko kobiece kształty. Myślę, że niejedna dziewczyna może Ci pozazdrościć figury. Do tego kobieco się ubierasz, a to też jest ważne.
Co do facetów... wiesz, gust każdy ma inny. Jeden lubi bardzo chude, inny szczupłe, inny pulchne, a jeszcze inny umięśnione... Dlatego nie można uogólniać, bo każdy lubi co innego. Zresztą, jak ktoś Cię pokocha to pewnie nie tylko ze względu na figurę, prawda? ;) Trzymaj się !
Magdaa

przez linka 15 maja 2010, 18:01
Opieranie się na komplementach to zgubna droga, do momentu kiedy nie zaczniesz sama dostrzegać swojej wartości - nic w twoim postrzeganiu siebie się nie zmieni. Moim zdaniem twój psycholog ma dziwne metody terapeutyczne....no a tak naprawdę wypowiedzą się tylko te osoby którym twoja figura będzie się podobać lub będą chcieli ci zrobić przyjemność, na pewno będą też i tacy którym twoja figura nie będzie odpowiadać.......ale ci się już tu nie dopiszą, bo po co podcinać komuś skrzydła?

Tak więc najważniejsze co Ty sądzisz o tym jak wyglądasz :great:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Moniska88 15 maja 2010, 18:30
To powiedz mi jak inaczej Ty bys to zrobila? Bo gdybym wiedziala o własnej o wartosci, na pewno nie poszłabym za jej rada..ale jesli masz inne zdanie chetnie wyslucham..sprobuje bo nie mam wiary w siebie i pewnosci i jesli jej nie odzyskam jakims sposobem to sama jej nie znajde skoro tyle czasu juz nie znalazlam:(

przez MOCca 15 maja 2010, 18:43
linka, trafiła w same sedno.

Szczupły może być nieszczęśliwym człowiekiem, grubszy odwrotnie, bo wszystko zależy od wnętrza. A takie próby niczego nie udowadniają. Co można powiedzieć o człowieku po samej sylwetce ?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Magdaa 15 maja 2010, 18:45
MOCca napisał(a): Co można powiedzieć o człowieku po samej sylwetce ?

Dziewczyna nie pyta co myślimy o jej charakterze tylko co myślimy o figurze, bo ma kompleksy względem figury. To po co zaraz się o wnętrzu rozwijać? Przecież jasno postawiła pytanie ;)

Śmiertelniczka- dobre hehe Mój chłopak ma taką pracę, że wiele mieszkań ogląda i powiem Wam, że 95% to meliny, ale telewizor płaski minimum 32' musi być, żenada totalna. Ludzie często to idioci.
Magdaa

przez MOCca 15 maja 2010, 18:48
A lol, no to ja nie jestem mężczyzną. :}
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 15 maja 2010, 19:01
Magdaa, i jak jej milion osób powie, ze jest śliczna to kompleksy miną? :lol: :lol:
To jest sposób na podniesienie sobie wartości?
To ja powinnam być zdrowa...bo już mi tysiące osób mówiło - nie martw się , nie stresuj się....itd.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 15 maja 2010, 19:39
Linka- kompleksy pewnie nie miną, bo kompleksy ma każdy człowiek, nawet ten który siebie akceptuje i lubi.
Ale myślę, że jeśli ona sama nie potrafi dostrzec swoich plusów to może być jej łatwiej, jeśli ktoś jej to powie. Tym bardziej jeśli mówi/pisze szczerze- jak ja. Ludzie są różni. Np mi poczucie własnej wartości się podnosi jak ktoś mi mówi komplementy, ale to nie znaczy że mi od razu wszystkie kompleksy znikają, jasne że nie...
Magdaa

przez MOCca 15 maja 2010, 19:43
Dlatego często wrzucasz swoje zdjęcia? ;) ;)

przez Magdaa 15 maja 2010, 19:51
Ja? :shock: Będąc na forum od lutego 2008 wrzuciłam cztery razy z tego co pamiętam, w tym raz w temacie 'Pokaż na co cię stać' - mam tam zamazaną twarz. Pozostałe trzy razy to temat 'Ludzie z forum' - w różnych okresach czasu- ponieważ nie można wyrzucić starych zdjęć i zaktualizować się nowymi to wrzucałam nowe. Trzy razy to tak dużo przez ponad dwa lata? Nie wydaje mi się.

:bezradny: I bynajmniej nie pokazuję się po to aby mnie ktoś chwalił, bo równie dobrze ktoś może mnie krytykować. Nie wiem, zapytaj ludzi z tematu 'Ludzie z forum' po co się pokazują... Gdybym chciała leczyć kompleksy to poprosiłabym o to mojego chłopaka a nie ludzi z forum- tylko osoba mi bliska może mieć na to wpływ jeśli już.
Magdaa

przez ALEKS*OLO 15 maja 2010, 19:59
Proponowałabym utworzyć nowy topic : "Bijatyki w kiślu" coby dziewczyny się prały na bierząco bo widać maja za dużo jadu w sobie.

Moniska88, napisz coś więcej o sobie, problem niskiej samooceny to Twój jedyny problem? to była Twoja pierwsza wizyta u pscyhologa?
To, że ktoś napisze, że jesteś zgrabną dziewczyną ( a faktycznie taka jesteś, co widać na zdjedciu), nie rozwiąze problemu niskiej samooceny, to Ty sama musisz zauważyć w sobie pozytywne strony, jak napisałą linka, wyżej.
Zresztą mi sie wydaje, że tu nie tylko chodzi o krzywe odbieranie siebie w lustrze, ale o wnętrze także.
I faktycznie dziwna metoda tej psycholog :?
Pozdrawiam.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg