Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie + II tura

przez Krzysiek1234 05 lip 2010, 15:07
linka napisał(a):Naprawdę...wiecie co zauważyłam, to jest żenujące.

Ludzie popierający Komorowskiego nigdy go nie idealizowali, dobrze wiemy i widzimy jak sobie radzi z polityką, śmiejemy się z jego wpadek, a nie wybielamy ......
Zaś elektorat Kaczyńskiego chce z niego zrobić świętego i jedyną szansę na to, żeby Polska istniała.....nie widzicie, nie chcecie widzieć jego błędów, wpadek??

Tak jest. Dodam, że nigdzie nie widziałem takiego stężenia agresji, żółci, węszenia wrażych spisków i knowań, co u wyborców Kaczyńskiego. Wszystko niestety z bezpośrednich obserwacji.

przez Korba 05 lip 2010, 17:19
Tatka, Krzysiek1234, sad, but TRUE
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 05 lip 2010, 17:38
Nie od dzis wiadomo,że PiS to faworyci moherowych beretow i rolnikow,a Platforma elity intelektualnej.
Nawet ostatnio sie z moim Adasiem w aucie usmialismy-w audycji radiowej podawano,że do kampani wyborczej PiS przylaczyl sie zespol Boys,Halinka Frackowiak i Krzysztof Krawczyk :smile: .Natomiast Bronka reprezentowano zgola inaczej-Andrzej Wajda,Jadwiga Staniszkis,Wislawa Szymborska.
Możecie mowic co chcecie-róznice widac golym okiem :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Zgadzam sie-wiele różnych wybitnych uczonych,rownież Matka mojego narzeczonego,u ktorej w domu zbieraly sie zebrania Solidarności w czasie Stanu Wojennego.Przyjaznila sie ze zmarlym Lechem K.I tak go lubila,że usilowala nas wczoraj przekupic,bysmy tylko zaglosowali na jego braciszka :P
Dane,ktore mam dotyczące artystycznego elektoratu,pochodzą z radia.Możliwe,że w radiu pracują kłamcy-nie do weryfikacji.

[Dodane po edycji:]

Zenonku,cóż to?Skasowales swoj post?Czemuż? :twisted:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 05 lip 2010, 18:04
No to teraz mamy rząd jednopartyjny. Pięknie :roll: .

przez linka 05 lip 2010, 18:09
Shadowmere, zenek tak już ma to chyba drugi post który w tym temacie wykasował...... ;)
No ale tak to jest, oglądając sondaże, kto jak głosował ze względu na wykształcenie, wraz z jego wzrostem poparcie na pis spada....to nie może być przypadek...nie ujmując nic ludziom o wykształceniu podstawowym, gimnazjalnym.......

Sorrow, a jak premier & prezydent byli z jednej partii PIS, a do tego bracia, w jednym czasie, nie martwiłeś się? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 05 lip 2010, 18:13
Właśnie Linka, to jest zajebiste :lol:
Jak Lech był prezydentem a Jarek premierem (obydwoje z jednej partii) to jakoś nie było to dla nich problemem. Nagle przychodzi do kampanii gdzie startuje Jarek i Jarek przemawia do ludzi, że władza jednej partii jest zła bla bla bla i żeby nie pozwolili na to, aby tak się stało w Polsce :roll: No halo? Co za hipokryzja...
Magdaa

przez Krzysiek1234 05 lip 2010, 18:15
Haha, znajoma dzisiaj usłyszała taką rozmowę w autobusie:

- No i co teraz z nami będzie...? Ja ci powiem, że mnie to przeraża...
- Mnie też, ale ciągle czekam na ten dzień, kiedy Tusk stanie z zawiązanymi oczami przed Trybunałem Stanu i go rozstrzelają za zniszczenie Polski...
- Eeee tam, nie rozstrzelają go - to jest taki szczwany lis, że się wywinie od egzekucji.
- Nooo... Też mi demokracja, że zdrajcy i łotra, i oszusta nie można legalnie rozstrzelać!

Zgroza, jaki ten elektorat PiS potrafi być prymitywny.

przez linka 05 lip 2010, 18:20
Niestety jak cię widzą tak cię piszą, za dużo elektoracie PISu fanatykó i oszołomów, żeby mogli walczyć o miano kulturalnych...proszzzzz:

Smutne...i wiem, że ludziom z PISu jest wstyd za takich wyborców...ale taką grupę docelową zainteresowali swoją polityką.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 05 lip 2010, 18:21
Elektorat PIS czy LPR to sama kultura :mrgreen: 8)

http://www.youtube.com/watch?v=F66ohZF59cc
Magdaa

przez Zenonek 05 lip 2010, 18:45
:mrgreen:
Ostatnio edytowano 05 lip 2010, 18:50 przez Zenonek, łącznie edytowano 1 raz

przez Magdaa 05 lip 2010, 18:49
Tak samo by się działo za kulisami jakby wygrał Jarek. Dlatego nie chciałam iść na wybory, ale po przemyśleniu wszystkiego poszłam. Dla mnie żaden z nich nie jest na 100% dobry, ale Bronek u mnie zaplusował tym że przyjechał do Rewala i że zachęca ludzi aby tutaj przyjeżdżali a nie jezdzili do Egiptu, jak to robi Jarek.

No właśnie, co Wy- Pisowcy- macie z tymi szatańskimi mediami? :shock: To zakrawa na jakąś obsesję.
Magdaa

przez Sean1 05 lip 2010, 18:51
Ja mam w dupie kto głosuje na mojego kandydata, ja chcę, żeby mi się żyło ok, mam gdzieś bandę prymitywów, których sporo w szeregach wyborcow Jarka, nie zmieniłbym przez nich decyzji o wyborze na kogo głosować (jakby co jestem 100 % miastowy i co) :P

przez Shadowmere 05 lip 2010, 18:52
Zenonek, ty łobuzie :pirate: tak nie wolno! tak nie wolno my sie tu produkujemy,a to sie odbija jak groch o ściane :mrgreen: buziak
Shadowmere

przez Zenonek 05 lip 2010, 18:53
:pirate:
Ostatnio edytowano 05 lip 2010, 18:57 przez Zenonek, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg