Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez MOCca 20 cze 2010, 21:27
człowiek nerwica, zakład? ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez *Wiola* 20 cze 2010, 21:35
MOCca napisał(a):Gratuluję Panie Kaczyński, 4 lipca wygramy. :mrgreen:

Ja też w to wierzę:))
Moderator

przez shadow_no 20 cze 2010, 21:39
Magdaa napisał(a):Głos oddany- na JKM.

Również. W II turze mojego głosu nie będzie. ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lalala50 20 cze 2010, 22:03
Głeboko wierzę w zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego w II turze ! I trzymam mocno kciuki :)

przez Korba 20 cze 2010, 22:05
Jestem tak samo przekonana o wygranej Komorowskiego, jak byłam przekonana o tym, że Lakersi wygrają finały NBA ;)
Mało ma szans Kaczyński na przychylność elektoratu Napieralskiego.

Ojoj, a co to się stało... Mr Muszka tak słabiutko.... szok no nie? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 20 cze 2010, 22:12
Zakładając, że elektorat Napieralskiego pójdzie głosować to zagłosuje na Komorowskiego, jeśli zaś przyjmie postawę jak Shad i do urn nie pójdą to tak czy inaczej, poprą większość a jak z sondaży wynika większość zagłosuje także na Komorowskiego........
Wierzyć w zwycięstwo Kaczyńskiego można zawsze, tylko jest to mało realne 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pete_27 20 cze 2010, 22:26
Stało się to co stać się musiało. Wygrał Bronek. Elektorat pokazał co myśli o IV RP. Jest jeszcze 2 tura, ale nie wierzę w inny wynik. Jestem zatem pewien, że czekają nas 4 lata nudnych, bezbarwnych i przewidywalnych do wyrzygania rządów "ciamciaramci". I bardzo dobrze! Moim zdaniem tego Polska potrzebuje,z tego się cieszę i wypiłem za to właśnie drina:)

Peace!
Ostatnio edytowano 20 cze 2010, 22:30 przez pete_27, łącznie edytowano 1 raz
pete_27

przez Lili-ana 20 cze 2010, 22:30
shadow_no napisał(a):
Magdaa napisał(a):Głos oddany- na JKM.

Również. W II turze mojego głosu nie będzie. ;)

Jak wyżej :)
Lili-ana

przez Natascha 21 cze 2010, 00:43
linka napisał(a):Zakładając, że elektorat Napieralskiego pójdzie głosować to zagłosuje na Komorowskiego,

Ja przynajmniej na pewno. :D
Natascha

przez shadow_no 21 cze 2010, 01:14
Ojoj, a co to się stało... Mr Muszka tak słabiutko.... szok no nie?

Cel osiągnięty. ~3% nie jest złym wynikiem, w parlamentarnych będzie jeszcze lepiej. :) Spokojna Twoja rozczochrana. :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez brokenwing 21 cze 2010, 01:50
Ojoj, a co to się stało... Mr Muszka tak słabiutko.... szok no nie?

Co tu do dziwienia się ? Żyjemy w kraju w którym ..z niezrozumiałych przyczyn...elektorat jest przekonany ,że głowa państwa-musi się wywodzić z dużej partii .Tak na marginesie ,moim zdaniem to jeden z wielu powodów -polskiej polityki patologicznej
brokenwing

przez Magdaa 21 cze 2010, 11:29
linka napisał(a):Zakładając, że elektorat Napieralskiego pójdzie głosować to zagłosuje na Komorowskiego, jeśli zaś przyjmie postawę jak Shad i do urn nie pójdą to tak czy inaczej, poprą większość a jak z sondaży wynika większość zagłosuje także na Komorowskiego........
Wierzyć w zwycięstwo Kaczyńskiego można zawsze, tylko jest to mało realne 8)

Że co? Że jak ja, Shad i Lili-ana nie pójdziemy głosować w drugiej turze bo wg nas nie ma z czego wybierać to znaczy że popieramy większość?! :roll: No bez jaj. Nie popieram większości, ani mniejszości. Nie popieram żadnego z nich, dlatego na żadnego z nich nie zagłosuję! Mój kandydat do drugiej tury nie wszedł i nie mam obowiązku wybierać sobie drugiego kandydata- ja zagłosowałam, nie wszedł, trudno. Ale to nie znaczy że popieram jakieś większości czy że nie mam prawa narzekać na nowego prezydenta! Mam prawo, bo mam swojego kandydata na którego głosowałam.

A czemu Korwin tak mało?
Proste. Żyjemy w kraju idiotów. Narzekają na PO, narzekają na PIS, ale jak przychodzi do wyborów to i tak wybiorą PO albo PIS nie widząc innych rozwiązań, dając się nabierać na sondaże- a teraz dalej będą mogli narzekać. Ten kraj jest w czarnej dupie i w tej czarnej dupie pozostanie- przez ludzi, których inteligencja często może doprowadzić do rozpaczy. Sorry, ale taka brutalna prawda.
Magdaa

przez savior 21 cze 2010, 11:37
Prezydent ma w Polsce tyle do powiedzenia w sprawach społecznych co sprzedawca buraków na bazarach... moze jedynie proponowac,sugerowac cos rządowi .. na tym sie koncza jego uprawnienia wiec te górnolotne idee głoszone przez kandydatów na prezydenta mają generalnie charakter życzeniowy...
savior

przez linka 21 cze 2010, 12:06
Magdaa, Nie oddając głosu w wyborach nie głosujemy na kogoś, zgadzamy się po prostu z wolą większości. To tak jak w głosowaniach w Sejmie - za, przeciw i wstrzymał się. Nie idąc na wybory, nie oddając głosu zwyczajnie wstrzymujemy się od podjęcia decyzji i zdajemy się na wole większości.
Zrozum to i przestań się oburzać takie są prawa rządzące tą częścią polityki, socjologii itd. :roll:

[Dodane po edycji:]

savior, poza tym ma rację, jedyne co moze to Veto - ale w senacie zrobią z tym i tak co chcą....więc.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg