Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez Zenonek 18 cze 2010, 19:46
Magdaa napisał(a):Powiem Wam, że jeśli do drugiej tury trafią Bronek i Jarek to ja nie idę głosować. Żaden z nich mi nie odpowiada. Jeden walący gafy, przezroczysty, wręcz bezpłciowy, taka marionetka bez swojego zdania, bez wyrazu. A drugi zbyt pochłonięty kościołem, nawiedzony wręcz, homofob, wylansowany na dziadka w sweterku przez PR, wszystko pod publikę, byleby wreszcie być tym pierwszym.

Nie zagłosuję w takim wypadku.

Zdajesz sobie sprawe, ze najbardziej nietolerancyjnym srodowiskiem wzgledem homoseksualistow jest srodowisko...homoseksualistow.
Wsrod geji jest bardzo wiele swietnych ludzi, np moj najlepszy kumpel ze studiow jest homo i z taka "nietolerancja" i zezwierzeceniem z jakim sie spotkal wsrod tzw betonu ortodoksow gejow - nigdzie nie uswiadczyl.

Przed takimi srodowiskami to bardzo dobrze byc "fobem".
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, 19:51 przez Zenonek, łącznie edytowano 1 raz

przez savior 18 cze 2010, 19:49
Promowanie homoseksualizmu jest szkodliwe a nie dwóch kolesiów czy dwie laski które sie kochają i nie obnosza z tym faktem publicznie
savior

przez Sean1 18 cze 2010, 19:55
do wyborów jednak kazdy Polak powinien pójść..

To wlasnie zle rozumowanie. Pojdzie taki co nie ma pojecia prawie o polityce, bo slyszal, ze a ten X to podobno dobry jest, no i zona glosuje. No i w mediach uslyszy, ze o z tym to sie zgadzam i nie zaglebiajac sie w program wyborczy i sama postac polityka, idzie na wybory oddajac stracony i nieprzemyslany glos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez savior 18 cze 2010, 20:12
Demokracja ma to do siebie ze nawet debil ma taki sam głos wyborczy jak intelektualista.. no chyba ze wprowadzimy gremialnie monarchie za czym optuje Mikke...
savior

przez Korba 18 cze 2010, 20:43
nawet debil ma taki sam głos wyborczy jak intelektualista..

ciekawe stwierdzenie, a masz jakąś kategoryzację - kto zalicza się do debili a kto do intelektualistów? :mrgreen:

wprowadzimy gremialnie monarchie za czym optuje Mikke

jak się "wprowadza" monarchię? bardzo jestem ciekawa jak Mr Muszka chciałby to zrobić.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez montechristo 18 cze 2010, 22:04
Ja wierzę że wygra Jarek.
W każdym normalnym cywilizowanym świecie kandydat który popełnił by tyle gaf co Komorowskim - byłby trwale skompromitowany.
Tymbardziej że zdecydowana wiekszość z nich wynika poprostu z niedouczenia, braku taktu i wyczucia sytuacji i braku zwyczajnej empatii.

Wierzę że wygra kandydat który nie musi czytać z kartki tak jak to juz było u nas w kraju.

przez linka 18 cze 2010, 22:45
Hmm a mi się wydaje, że Kaczyński nie popełnia gaf....bo się nie odzywa :lol:
W swojej karierze już dawał popisy ;)
Poza tym i tak żaden z nich nie dogoni Georga Dablju Busha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 18 cze 2010, 22:54
linka napisał(a):Hmm a mi się wydaje, że Kaczyński nie popełnia gaf....bo się nie odzywa :lol:
W swojej karierze już dawał popisy ;)
Poza tym i tak żaden z nich nie dogoni Georga Dablju Busha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I tu się zgadzam z Tobą w 100%. GWB - często sprawiał wrażenie Idioty. To nie ten materiał co REGAN.

przez Goldielocks 19 cze 2010, 11:47
Przy tym całym sporze na linii Komorowski - Kaczyński, rosną szanse Napieralskiego. Chociaż nie mam zamiaru iść na wybory, to z tej trójcy - najbardziej reprezentatywny jest właśnie Napieralski.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez brokenwing 19 cze 2010, 12:12
Goldielocks,
Nie tylko reprezentatywność się liczy . Jeśli to miałby być kluczowy element ,to ja bym na Olechowskiego stawiał.
Przyznaje Napieralski ..może ..byłby równowagą dla konfliktu PIS -PO ,na pewno wzmocnił by pozycje lewicy w Polsce .
....ale co to za lewica...skoro za rządów SLD zmieniono prawo pracy na niekorzyść pracownika ???
brokenwing

przez Goldielocks 19 cze 2010, 12:20
brokenwing napisał(a):Goldielocks,
Nie tylko reprezentatywność się liczy . Jeśli to miałby być kluczowy element ,to ja bym na Olechowskiego stawiał.
Przyznaje Napieralski ..może ..byłby równowagą dla konfliktu PIS -PO ,na pewno wzmocnił by pozycje lewicy w Polsce .
....ale co to za lewica...skoro za rządów SLD zmieniono prawo pracy na niekorzyść pracownika ???

Tfffu SLD to tylko w nazwie posiada wyraz - lewica. :mrgreen: Ja myślę, że Olechowski byłby dobrym reprezentantem ale dla przedsiębiorców, a co z resztą ludzi? Napieralski, mimo tego, że należy do SLD, to mniej działa mi na nerwy niż Komorowski, Kaczyński, Lepper, czy Pawlak... Słuchając tego ostatniego można zapaść w lertarg haha. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez brokenwing 19 cze 2010, 12:23
Tak wiec ...rozwiałeś moje wątpliwości...głosuje na Pawlaka i zapadam w kilku letni letarg ..podczas orędzia inauguracyjnego nowego prezydenta :D :D :D
brokenwing

przez Goldielocks 19 cze 2010, 12:25
brokenwing napisał(a):Tak wiec ...rozwiałeś moje wątpliwości...głosuje na Pawlaka i zapadam w kilku letni letarg ..podczas orędzia inauguracyjnego nowego prezydenta :D :D :D

Rozwiałam!!! XD Jestem kobietą!!! Buhahaha... Ale cycków nie pokażę. :P :mrgreen:

przez brokenwing 19 cze 2010, 12:31
Rozwiałaś moje wątpliwości ..ponownie ...kobieta -wiatr :D :D :D

przepraszam za gafę :D

Ale cycków nie pokażę.
łłłłeeeeeeeeeeee :(
brokenwing

Sortuj wg